Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Купівля сайту: як і де купити сайт?

У цій статті я хочу розглянути таке питання як покупка сайту і розповісти вам, як і де купити сайт, чому в цьому випадку варто приділяти першочергову увагу. На сьогоднішній день заробіток на сайті є одним з найбільш цікавих, популярних і перспективних способів заробітку в інтернеті. І щоб почати практикувати такий спосіб отримання доходу, нам знадобиться, безпосередньо, сам сайт, який можна або створити самому або купити готовий.

Одного разу я вже писав про те, як створити сайт для заробітку та як заробити на сайті а сьогодні розберу другий варіант — покупка готового сайту з тією ж метою. Отже, як і де купити сайт для заробітку — про це далі.

де купити сайт

де купити сайт

Купівля сайту — інвестиція в прибутковий актив. Отже, як ви вже, напевно, помітили, я опублікував цю статтю в рубриці «Інвестиції». Чому? Тому що покупку сайту слід розглядати саме як інвестицію: вкладення коштів в актив, який в подальшому буде приносити дохід. Цей дохід може бути або разовим, спекулятивним, якщо ви плануєте перепродати куплений сайт дорожче, або постійним, регулярним або періодичним пасивним доходом, якщо ви плануєте заробляти на цьому сайті так само, як попередній власник або якимись іншими способами.

Як правило, ті, хто хочуть купити сайт, думають саме про другий варіант – сайт, як джерело пасивного доходу. У будь-якому випадку, купувати сайт «просто так, щоб був» не має сенсу — це можна порівняти з покупкою виробництва, яке ви зупините і будете тільки оплачувати податки та інші витрати, не отримуючи при цьому дохід. Сайт повинен працювати, розвиватися і приносити дохід своєму власникові — це і є головна мета покупки сайту.

Купівля сайту як інвестиція цікава тим, що сайт — це досить рентабельний, в порівнянні з іншими варіантами, інвестиційний актив, який має порівняно невеликий період окупності і при грамотній монетизації може приносити хороший дохід при невисоких витратах на покупку і підтримку його функціонування.

Купівля сайту — це більш дохідна інвестиція, ніж, наприклад, покупка нерухомості, менш ризикова, ніж інвестиції в біржову торгівлю, менш складна, ніж покупка традиційного бізнесу, більш доступна з фінансовий варіант, ніж багато інших. Тобто, це можливість почати інвестувати, навіть маючи на руках невелику суму і при цьому створити досить пристойне і стабільне джерело доходу.

Тепер розглянемо, де купити сайт, де взагалі продаються і купуються такого роду активи. Можна виділити 3 основні варіанти таких місць, всі вони знаходяться на просторах інтернету.

Варіант 1. Купити сайт на біржі. В інтернеті існують спеціалізовані біржі сайтів, на яких бажаючі продати свої ресурси виставляють їх на продаж, а бажаючі купити сайт, відповідно, можуть здійснити покупку. Біржа виступає гарантом угоди, здійснюючи перевірку всіх виставлених на продаж ресурсів і гарантуючи чистоту проведення операції, але за свої послуги вона бере комісію як з продавця, так і з покупця. Ось пару популярних в рунеті бірж купівлі та продажу сайтів: telderi.ru/ pr-cy.ru / sale /

Варіант 2. Купити сайт на форумі вебмайстрів. Продаж і купівля сайтів здійснюється також на великих інтернет-форумах, на яких спілкуються власники інтернет ресурсів. На цих форумах є спеціальні розділи, в яких розміщуються пропозиції з продажу сайтів. Купити сайт в даному випадку можна, провівши операцію безпосередньо з продавцем, або через гаранта, яким може виступити, припустимо, авторитетна людина на форумі, в цілях безпеки.

Варіант 3. Купити сайт на інтернет аукціоні або дошці оголошень. На найбільших інтернет-аукціонах або дошках оголошень теж можна знайти сайти, виставлені на продаж. Зв’язавшись з автором оголошення, ви можете з’ясувати всі необхідні моменти і домовитися про умови угоди, якщо вирішите купити сайт.

Що ж, ми з’ясували де купити сайт. Наступного разу я розповім як купити та як відбувається сам процес купівлі-продажу інтернет ресурсу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet