Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Де знайти працівника, фрілансера, виконавця?

Сьогодні я розповім вам про те, де знайти працівника, фрілансера або виконавця якої-небудь тимчасової роботи. Чим би ви не займалися, будь то традиційний бізнес, або певні види заробітку в інтернеті, завжди є якась рутинна і довга робота, яку простіше і вигідніше делегувати іншому, ніж робити самому. Де знайти працівника як на постійну, так і на разову роботу — розглянемо самі дієві способи.

Варіант 1. Портали з працевлаштування. Якщо ви шукаєте кваліфікованого працівника — найкраще робити це за допомогою спеціалізованих інтернет порталів — їх досить багато, але завжди є 2-3 основних, ведучих. Можете перегорнути вже розміщені резюме тих, хто шукає роботу (функціонал порталів з працевлаштування дозволяє фільтрувати наявні пропозиції по самих різних критеріях), можете розмістити свою вакансію і вам почнуть надходити відгуки. Далі залишається вибрати найбільш гідні кандидатури, домовитися про зустріч / співбесіду, після чого зробити вже остаточний вибір.

де знайти працівника

де знайти працівника

Варіант 2. Друковані ЗМІ. Якщо ви не знаєте, де знайти працівника — можна спробувати розмістити оголошення в газетах типу «з рук в руки» і «в кожен дім». Може, комусь цей варіант здається і застарілим, але такі газети теж дуже активно читають ті, хто шукають роботу. Тут буде простіше знайти виконавця для фізичної роботи, наприклад, працівників будівельних спеціальностей.

Варіант 3. Дошки оголошень в інтернеті. Тут вже простіше знайти працівника не тільки для традиційної, але й для віддаленої роботи в інтернеті, тобто, фрілансера. Можна розглядати як місцеві дошки оголошень, які є в кожному великому місті, так і більш масштабні, що працюють по всій країні: якщо ви думаєте про те, де знайти фрілансера — там вибір буде більше. Знову ж таки, можна як розмістити власні оголошення, так і відгукнутися на вже наявні.

Варіант 4. Соціальні мережі. Фактично, це ті ж дошки оголошень, тільки інтегровані в соціальну мережу. Найбільш численною і оптимальної для пошуку працівників в цьому випадку буде соціальна мережа ВКонтакте. Зайдіть в популярні спільноти свого міста (з оголошеннями і не тільки) і, якщо це не суперечить правилам, додайте своє повідомлення про пошук працівника. Вже незабаром до вас почнуть звертатися потенційні виконавці і можливо, ви зможете знайти серед них того, хто вам потрібен.

Варіант 5. Форуми. Досить специфічний варіант, але в деяких випадках він може стати оптимальним. Наприклад, якщо ви не знаєте, де знайти фрілансера — можна переглянути популярні форуми фрілансерів: там безліч пропозицій з розцінками і портфоліо. Якщо ви шукаєте працівника якоїсь вузької спеціалізації — цілком ймовірно, що вам теж допоможе тематичний форум.

Варіант 6. Біржі фрілансу. Хороший варіант для пошуку фрілансера, який, до всього іншого, можна вважати досить надійним: біржі фрілансу завжди виступають гарантом якості надання послуг між замовником і виконавцем, так що в разі неналежного виконання замовлення завжди можна поскаржитися і оплата списана не буде. На багатьох біржах теж можна побачити приклади робіт, завжди є великий вибір, так що не складе проблем знайти хорошого виконавця за ціною і якістю.

Варіант 7. Персональні блоги. Дуже часто знайти працівника, який вам потрібен, можна через персональні сайти і блоги, або навіть публічні сторінки в соціальних мережах. Блоги та сторінки часто ведуть фрілансери самого різного напрямку, юристи, адвокати, лікарі, вчителі, та в принципі хто завгодно. Ви можете знайти такі сайти в інтернеті, почитати, що пишуть їхні власники, переконатися в компетентності і звернутися особисто. Як правило, у всіх є окрема закладка «послуги», заради якої вони і ведуть свої ресурси. Це цілком нормальна практика.

Варіант 8. Особисті зв’язки. І останній в списку, але не останній за значимістю варіант, який варто опрацювати, думаючи про те, де знайти працівника, фрілансера, виконавця — це, звичайно ж, особисті зв’язки. Завжди зберігайте контакти тих людей, які вже надавали для вас які-небудь послуги, виконували роботи, якими ви залишилися задоволені. Так у вас вже буде своя база перевірених і якісних виконавців, до якої ви завжди зможете звертатися при необхідності. Крім того, використовуйте принцип нетворкінгу — просто заводьте корисні знайомства з людьми, які в майбутньому можуть вам стати в нагоді.

Ось, в принципі, і все. На закінчення хочу відзначити: незважаючи на те, що пропозиція робочої сили останнім часом сильно перевищує попит, знайти хорошого працівника не завжди просто. Тому будьте обережні і уважні, не довіряйте відповідальну роботу випадковим людям — для цих цілей у вас вже повинні бути свої перевірені виконавці.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet