Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Додаткова робота , яка є завжди . 10 варіантів

У попередній статті я розповів, як знайти додаткову роботу, а зараз хотів би зупинитися на конкретних видах робіт та розказати про те, яка є додаткова робота і перерахувати варіанти робіт, які чудово підійдуть в якості додаткової роботи. Якщо ви належите до категорії людей, яка вважає, що «зараз роботи немає», то ця публікація спеціально для вас.

Отож, додаткова робота , яка є завжди .

Варіант 1. Розклеювач оголошень. Це вакансії, які є завжди, до того ж, вони дуже зручні для роботи в додатковий час (навіть вночі) і не вимагають ніяких спеціальних навичок та умінь. Вимог до претендентів по таких вакансіях практично ніяких: вона підійде для людей практично будь-якого віку, навіть неповнолітніх. Плата за роботу , як правило, залежить від результату (кількості розклеєних оголошень).

додаткова робота, яка є завждиВаріант 2. Розповсюджувач флаєрів -теж додаткова робота, яка є завжди. Розповсюджувачем можна підробляти в додатковий час, 1­2­3 години в день, наприклад, увечері або ж уранці в жвавих точках і місцях скупчення людей, недалеко від місця проживання або основної роботи. Плата за роботу зазвичай почасова, залежить від виробітку.

Варіант 3. Кур’єр — досить розповсюджена вакансія, що дозволяє підробляти у вільний час. Сенс роботи кур’єра полягає в доставці певних товарів від продавця до покупця (найчастіше це піца, продукти харчування, кореспонденція і так далі). Щоб працювати кур’єром, у більшості випадків знадобиться власний транспорт, причому, іноді буде достатньо велосипеда. Кур’єр отримує плату або від виробітку (щодня, щотижня, щомісячно), або ж у відсотках від суми кожного доставленого замовлення.

Варіант 4. Різноробочий на будівництві. Завжди і скрізь потрібні працівники в дусі «там подай, то піднеси, туди збігай». У тому числі завжди можна знайти такі вакансії і в якості додаткової роботи. Така робота, звичайно ж, підійде тільки для чоловіків. Наявність навичок у будівництві або будівельних спеціальностей зробить позитивний вплив на розмір оплати праці.

Варіант 5. Водій таксі- якщо у вас є автомобіль — ви легко можете підробляти у вільний від роботи час (наприклад, увечері і/або вночі). Щоб не займатися самому оформленням усіх необхідних дозволів і працювати легально — домовтеся з однією із диспетчерських фірм, які надаватимуть вам клієнтів за певний відсоток від вартості кожного перевезення. Перевагою такої підробки є те, що ви будете працювати фактично на себе.

Варіант 6. Нічний сторож- хороший варіант додаткової роботи для чоловіків, що бажають знайти підробіток в нічний час. Головною вимогою буде відсутність шкідливих звичок, основним критерієм при виборі зазвичай служить хороша фізична форма, іноді обов’язковою вимогою є служба в армії. Переважно працевлаштування нічним сторожем проходить повністю офіційно, заробітна плата виплачується щомісячно.

Варіант 7. Диспетчер на телефоні — хороший варіант додаткової роботи для представниць слабкої статі. Цю роботу можна виконувати вдома, для цього вам підключать спеціальний телефонний номер або забезпечать службовим мобільним телефоном. Перевагою є те, що така робота не вимагає ніяких спеціальних навичок і доступна кожному.

Варіант 8. Мережевий маркетинг- найпоширеніша додаткова робота , яка є завжди і скрізь. Багато хто відноситься до цієї форми підробітку скептично, проте це можна пояснити лише небажанням (чи невмінням) спілкуватися з людьми і продавати. Потрібно відмітити, що ця додаткова робота може принести найбільший активний дохід , проте для цього необхідно дійсно добре потрудиться.

Мережевий маркетинг є однією із перехідних форм від активного доходу до пасивного, по суті, це робота на себе і незалежність від працедавців, що є безперечною перевагою. Крім того, досягши добрих результатів, мережевий маркетинг може із розряду додаткових заробітків перейти в розряд основних і навіть стати джерелом пассивного доходу. Оголошень про прийом на таку роботу завжди предостатньо, слід лише вибрати стабільну мережеву компанію з хорошими умовами, продукція якої вам буде найбільш по душі. Оплата праці тут залежить виключно від ваших досягнень.

Варіант 9. Розповсюджувач косметики. Один із варіантів мережевого маркетингу, який я вирішив виділити окремим пунктом, як найбільш простий і доступний, а також такий, що не вимагає власних вкладень. Це теж вакансії, які є завжди і скрізь. Звичайно ж, ця додаткова робота підійде в першу чергу для дівчат, проте я не раз зустрічав і чоловіків, які займаються поширенням косметики, причому, дуже успішно. Попит на косметику постійний , тому у вас дуже багато шансів отримувати від цього додатковий заробіток, розмір якого безпосередньо залежатиме від вашої активності. Особливо добре якщо у вас вже є великий круг знайомих дівчат і жінок, наприклад, ви працюєте в жіночому колективі: кожна з них — ваш потенціний клієнт .

Варіант 10. Робота в інтернеті, фрілансинг. Така додаткова робота — дуже зручний варіант, що дозволяє працювати вдома у вільний час. Залежно від наявних навичок, ви можете вибрати той спосіб заробітку в інтернеті, до якого найбільш схильні, наприклад, написання статей, створення і адміністрування сайтів, робота із зображеннями, розробка дизайну і т.д..

Щоб знайти роботу в інтернеті достатньо зайти на біржі фрілансингу і шукати відповідні замовлення. Оплачується така робота у більшості випадків за фактом виконаної роботи, вартість якої заздалегідь обговорюється в замовленні.

Що ж, я розглянув найбільш поширені варіанти роботи, яка є завжди і відмінно підходить в якості додаткового заробітку. Вам ,напевно ,під силу хоча б один із перерахованих варіантів, тому, якщо ви бажаєте збільшити свій активний дохід — все у ваших руках: підшукуйте відповідний варіант і приступайте до роботи.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet