Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Домашня бухгалтерія: онлайн сервіс сubux.net

Вітаю вас, шановні читачі нашого блогу! Сьогодні ми продовжимо розмову про ведення домашньої бухгалтерії за допомогою онлайн сервісів. Як ви вже знаєте, ведення обліку домашніх фінансів(домашня бухгалтерія) дозволяє істотно скоротити поточні витрати, вивільнити вільні кошти для досягнення своїх фінансових цілей, а головне — є однією з основ фінансової грамотності, ефективного управління особистими фінансами.

Сьогодні я вам розповім про один із безкоштовних сервісів для ведення домашньої бухгалтерії онлайн- сubux.net, розробники якого постаралися створити максимально простий і зручний сайт для обліку особистих фінансів. Сервіс сubux.net: онлайн-бухгалтер завжди під рукою!

домашня бухгалтерія

домашня бухгалтерія

Планування бюджету — завдання, яке багатьом чомусь здається марною або не особливо важливою справою. В результаті, навіть ті сім’ї, які непогано заробляють та не бажаючи контролювати особисті фінанси, нерідко стикаються із відсутністю фінансових можливостей для покриття своїх поточних витрат, влазять у кредити і тільки погіршують свій фінансовий стан.

Вони не знають або ж не хочуть знати, що саме планування доходів і витрат дозволяє, по-перше, зрозуміти, чому вічно не вистачає грошей, куди вони діваються, по-друге, швидше зібрати кошти для здійснення якихось великих покупок або інвестування. Цілком можливо, що ви вже думали про те, щоб зайнятися питаннями фінансового планування і навіть намагалися підраховувати особисті фінанси на папері, відкладати певні суми і планувати їх майбутню долю. У цьому випадку, ви, можливо, зазнали дискомфорт від відсутності професійної допомоги і зручних сервісів.

У наш вік комп’ютерних технологій прийшов час відмовитися від паперових записів, збору чеків і нудних щоденних підрахунків: хто, куди, навіщо і чому витратив сімейні гроші. На допомогу вам готовий прийти один з найбільш зручних і продуманих сервісів онлайн-бухгалтерії, що працює, між іншим, абсолютно безкоштовно — сubux.net!

Домашня бухгалтерія онлайн: чому гроші люблять рахунок? Які ж можливості відкриє перед вами ведення бухгалтерії в режимі онлайн? Перш за все, ви зможете без праці і плутанини впоратися з двома найважливішими завданнями: наочно, в режимі реального часу спостерігати, звідки кошти надходять в сімейний бюджет, куди і скільки їх іде; грамотно планувати майбутні вашій родинні серйозні витрати (поїздки у відпустку, покупки дорогих речей, навчання дітей, подарунки і т.д.).

Нерідко в сім’ї виникають розбіжності, що стосуються планування бюджету та звіту про раптові витрати. І якраз ведення домашньої бухгалтерії разом з чоловіком або іншим членом сім’ї забезпечує повну наочність надходжень і витрат, дозволяє уникнути непередбачених витрат і виключити конфлікти в родині на грошовому грунті.

Як же працює зручний і доступний для кожного сервіс онлай- бухгалтерії сubux.net? Для того, щоб почати роботу з сервісом, вам необхідно створити свій власний аккаунт на сайті, вибравши найбільш зручний для вас варіант: особистий аккаунт для використання однією особою, або командний аккаунт — для використання спільно з іншими членами сім’ї. Після того, як аккаунт буде створений, ви зможете завести статті ваших доходів (до них можуть відноситися заробітна плата, пенсійні виплати, відсотки по депозитах, доходи від бізнесу чи інші фінансові надходження в ваш бюджет).

Наступним кроком є заклад статей витрат (до цих статей можна віднести оплату комунальних послуг, витрати на продукти і побутову хімію, витрати на певні заходи або подарунки, погашення кредитів і т.д.). Після створення статей доходів і витрат ваша домашня онлайн-бухгалтерія вже готова до роботи! Тепер ви наочно зможете побачити, куди йдуть ваші кошти і на які суми ви можете розраховувати після здійснення всіх необхідних повсякденних виплат.

Звичайно, однією з головних функцій, які виконуються онлайн-сервісом бухгалтерії, можна назвати забезпечення заощадження коштів. А кошти ми зберігаємо для досягнення якихось цілей: масштабних, важливих для сім’ї. До подібних цілей можна віднести, наприклад, давно заплановану відпустку, на яку ніяк не виходить накопичити, придбання або оплату чогось дорогого і значимого: автомобіля, квартири, ремонту.

Користуючись сервісом сubux.net, ви зможете досягти реальних результатів, грамотно і доцільно розпорядившись наявними у вас коштами. Для виконання ваших цілей на сервісі передбачена спеціальна функція, яка так і називається: «Мої цілі». Визначте найбільш важливу для вас мету, наприклад, покупку квартири, автомобіля, відпустку, ремонт, вкажіть її приблизну вартість і сервіс за підсумками аналізу вашої бухгалтерії буде відображати інформацію про те, скільки коштів вам залишилося накопичити, для того щоб мета була досягнута.

Тепер ви назавжди зможете позбавитеся від відчуття, що гроші витікають з ваших кишень в невідомому напрямку — всі пересування коштів будуть зафіксовані і ви зможете детально проаналізувати рух коштів. Плануйте своє фінансове благополуччя грамотно і абсолютно безкоштовно! Домашня бухгалтерія сubux.net вже чекає на вас!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet