Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Економія сімейного бюджету. Як заощадити сімейний бюджет?

Сьогодні наша розповідь буде про те, як заощадити сімейний бюджет. В цілому економія сімейного бюджету включає величезну кількість чинників і в одній публікації згадати про них навряд чи вдасться.Саме тому я постараюся виділити найосновніші загальні моменти, а про приватні способи заощадити говоритиму в окремих статтях про сімейний бюджет.

Що ж ,розпочнемо з того, коли потрібна економія сімейного бюджету. Звичайно ж, правильніше буде сказати «завжди»!, але передусім, економія сімейного бюджету потрібна у випадках, коли фінансовий стан сім’ї знаходиться нижче порогу бідності (фінансова нестабільність і , особливо, фінансова яма). Крім того, замислитися як заощадити сімейний бюджет необхідно і тоді, коли з якихось причин не виходить збільшити його прибуткову частину. Адже, як я вже не раз говорив, фінансове становище людини залежить не тільки від її доходів, але і від співвідношення прибуткової і витратної частини особистого або сімейного
бюджету.

економія сімейного бюджетуГоворячи про економію сімейного бюджету, я хочу запропонувати вам два важливих правила, які, на мій погляд, слід використовувати.

Правило 1. Якщо ви знаходитеся у фінансовій ямі, економія сімейного бюджету повинна бути максимально жорсткою. Ви повинні відмовляти собі буквально у всьому до тих пір, поки повністю не розрахуєтеся із боргами. Борги завжди будуть дуже сильно тягнути вниз ваш сімейний бюджет, тому від них слід позбавлятися і чим швидше, тим краще.

Правило 2. Якщо ви знаходитеся в іншому фінансовому становищі, економія сімейного бюджету має бути розумною. Ви, поза сумнівом, повинні економити бюджет сім’ї, але робити це сліду грамотно, не відмовляючи собі в усьому, а оптимально розподіляючи витрати. Ви повинні розуміти, що оптимізація витрат сімейного бюджету і така риса, як жадібність — це абсолютно різні речі! В принципі навіть правильніше буде сказати, що витрати сімейного бюджету потрібно не економити, а оптимізовувати.

Далі, якщо ви замислилися про те, як заощадити сімейний бюджет, вам у будь-якому разі необхідно почати планування сімейного бюджету і облік домашніх фінансів. Так, на це йтиме певний час, але без цих процесів економія сімейного бюджету буде носити хаотичний і малоефективний характер. Ви повинні, передусім, бачити і аналізувати результати своїх дій, для того, щоб удосконалювати свої способи економії сімейного бюджету.

Думаючи про те, як заощадити витрати сімейного бюджету, необхідно також розділяти всі витрати на постійні і змінні та окремо думати про економію кожної частини. При цьому ,по кожній статті витрат існують свої способи економії сімейного бюджету.

На закінчення хочеться додати, що правила і способи економії сімейного бюджету лише тоді принесуть вам реальну користь, коли ви почнете застосовувати їх практиці. Тому просто замислюватися про те, як заощадити сімейний бюджет і шукати ради з економії сімейного бюджету в інтернеті мало: потрібно діяти!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet