Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Фінансова незалежність

Прийшов час обговорити досить серйозну тему і поговорити про те, що таке фінансова незалежність. У цій публікації я розповім, як досягти фінансової незалежності, який шлях необхідно пройти, щоб опинитися в цьому стані.

Як я вже говорив, фінансове становище людини може бути 4-х видів. Фінансова незалежність- це вища ступінь фінансового стану, що означає, що людина стає незалежною від грошей. Іноді цей стан називають ще «Фінансова свобода» (людина вільна від грошей, не підкоряється їм).

фінансова незалежність

фінансова незалежність

Завдяки чому виникає фінансова незалежність? Завдяки тому, що у людини з’являється певна кількість (не одне і не два!) джерел пасивного доходу, які приносять регулярні надходження в її особистий бюджет. Ці надходження не вимагають істотних витрат часу і сил і значно (у кілька разів) перевищують її витрати. За рахунок цього забезпечується постійний приріст грошових і матеріальних активів, які, в свою чергу, починають приносити ще більший пасивний дохід. Таким чином, приріст надходжень збільшується в прогресії і цей процес можна назвати відносно стабільним і постійним.

Важливий момент: фінансова незалежність не вимірюється розміром доходів! Вона лише означає, що людина заробляє набагато більше, ніж витрачає, отримуючи пасивні доходи з декількох джерел, які з кожним місяцем збільшуються. Таким чином, якщо людина заробляє 1 мільйон доларів, а витрачає 2 мільйони, то її не можна назвати фінансово незалежною. А якщо її пасивні доходи з декількох надійних джерел становлять 100 тисяч гривень, постійно зростають, у людини є все, що їй потрібно для життя і витрачає вона при цьому 20 тисяч гривень, то така людина є фінансово незалежною.

Що ж, тепер поговоримо про те, як досягти фінансової незалежності, що необхідно робити, щоб прийти до цього стану. Шлях до фінансової незалежності конкретної людини залежить від того, в якому фінансовому становищі вона знаходиться на поточний момент. Відповідно, чим нижче цей стан, тим шлях до фінансової свободи буде складнішим і довшим. Шлях до фінансової незалежності — це складний і тривалий процес, який займе роки. Пройти його швидко не вийде, як би вам цього не хотілося. Тільки прагнення, завзятість, постійне подолання труднощів, поетапне зміцнення свого фінансового стану дозволять вам в результаті досягти фінансової незалежності і ось тоді ви, нарешті, зможете трохи розслабитися.

Я кажу «трохи», тому що фінансова незалежність не означає повний «відхід від справ» і безконтрольне розбазарювання грошей. Аж ніяк ні. Ви так само повинні будете контролювати свої інвестиції і керувати ними. А ось тринькати гроші даремно, сподіваюся, не станете. Справа в тому, що якщо ви змогли досягти фінансової незалежності — це вже підтверджує той факт, що управління особистими фінансами у вас поставлено на дуже високий рівень, а це означає, що непотрібних витрат ви просто не допускатимете.

Якщо ви знаходитесь у фінансовій ямі, відразу перейти в стан фінансової свободи не вийде ніяк! Шлях до фінансової незалежності передбачає поступове, поетапне зміцнення фінансового становища. Це була ввідна інформація на тему фінансової незалежності. Наступного разу я розкажу про шлях до фінансової свободи .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet