Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Фінансова свобода

Вітаю вас,шановні друзі. В попередньому матеріалі я розповідав про те, що таке фінансова незалежність та як її досягти. Сьогодні ми продовжимо розповідь про неї, розглянемо більш детально що таке фінансова свобода та шлях до неї .

Отже,основні етапи на шляху до фінансової свободи:

фінансова свобода

фінансова свобода

Етап 1. Отже, припустимо, на даний момент ви знаходитесь у фінансовій ямі. Перше, до чого вам слід прагнути — це перехід від фінансової ями до фінансової нестабільності, а для цього необхідно розрахуватися з боргами. Досягти цього можна завдяки двом напрямкам управління фінансами:

• Жорстка економія-економити в даному випадку доведеться буквально на всьому.

• Збільшення активних доходів- необхідно підняти доходи особистого бюджету шляхом зміни роботи на більш високооплачувану, знайти додаткову роботу, почати заробляти в інтернеті і т.д. Все, інших варіантів тут немає. Наприклад, у жодному разі не можна вкладати останні гроші в сумнівні ризикові проекти, що обіцяють надприбуток. Так, швидше за все, ви тільки розкопаєте свою яму ще глибше.

Етап 2. Якщо ви вибралися з фінансової ями і прийшли до стану, коли у вас немає боргів, а доходи приблизно дорівнюють витратам — вітаю, перший етап пройдено!Звичайно ж, це іще не фінансова свобода, тому ні в якому разі не варто розслаблятися, оскільки всього один крок назад швидко приведе вас назад у яму.

Тепер вам необхідно пройти другий етап шляху до фінансової незалежності: перейти від фінансової нестабільності до фінансової стабільності. Цей етап дуже важливий, оскільки саме на ньому ви переступите межу бідності. На другому етапі шляху до фінансової свободи ви повинні:

• Продовжувати нарощувати свої грошові активи— розвивайте далі всі свої джерела поповнення особистого бюджету активним способом, створюйте нові джерела доходу.

• Створити резерви, тобто, ту саму «подушку безпеки», яка підтримає вас у разі виникнення форс-мажорних обставин.

• Створювати заощадження, за рахунок яких поступово зміцнювати свою базу матеріальних активів, набуваючи все, що вам необхідно для життя.

• Навчитися грамотно планувати особистий бюджет, щоб швидше забезпечити все вищевказане. На цьому етапі у вас вже потроху почне з’являтися пасивний дохід— його будуть приносити резерви і заощадження, які ви зберігатимете вбанках.

Другий етап шляху до фінансової незалежності може проходити досить довго (кілька років), але зате в результаті ви переступите межу бідності, створите собі солідну базу грошових і матеріальних активів, завдяки якій опуститися назад буде вже досить складно – фінансова свобода вже не за горами.

Етап 3. Це заключний етап шляху до фінансової свободи. На цьому етапі на зміну фінансової стабільності повинна прийти фінансова свобода. Коротко цей відрізок шляху можна назвати переходом від активних доходів до пасивних. Тут вам необхідно:

• Створити особистий капітал — підготувати кошти для інвестування.

• Створити джерела пасивного доходу, тим самим, ставши інвестором. Зверніть увагу, не джерело, а джерела, чим більше їх буде- тим краще. Справа в тому, що інвестування всього капіталу в один проект, тим більше, в нашій нестабільній економічній і політичній ситуації- справа дуже ризикована. Тому джерела пасивного доходу необхідно максимально диверсифікувати.

• Поступово перейти від активного заробітку до пасивного. Звичайно, якщо певна робота або бізнес приносять вам моральне задоволення, то можете продовжувати цим займатися. Просто в більшості випадків сьогодні на роботі людей тримають тільки гроші (зарплата), відповідно, коли у вас з’являться нові, стабільні джерела доходу, що забезпечують вас не гірше (а то і краще!), ніж робота, то ненависну роботу можна буде залишити.

Ну от і все, ви пройшли шлях до фінансової незалежності. У вас є всі необхідні матеріальні активи, у вас є гроші, тепер не тільки заощадження, але і капітал, у вас є стабільні джерела пасивного доходу … Іншими словами, тепер ви перестали залежати від грошей.

Фінансова свобода настала! Тепер вам залишається вести грамотне управління капіталом і особистими фінансами, постійно нарощуючи грошові та матеріальні активи, а значить — і пасивний заробіток. Ось так приблизно виглядає шлях до фінансової свободи. Відповідно, якщо ви зараз перебуваєте не в фінансовій ямі, а на більш високому рівні — для вас цей шлях буде коротшим.

Що ж,тепер ви знаєте, як досягти фінансової незалежності. На закінчення хочу додати, що шлях до фінансової свободи у кожного може бути своїм. Я описав його таким, яким його бачу я. Це той шлях до фінансової незалежності, яким іду я і він приносить мені свої позитивні результати.

До речі, ми розуміємо, що шлях до фінансової свободи непростий, тому ми вирішили підтримувати тих наших читачів, які вирішили стати на шлях фінансової незалежності не тільки морально, але і матеріально! Так, всім бажаючим ми допомагаємо створювати джерела додаткових надходжень- ми створюємо сайти абсолютно безкоштовно. Так, безкоштовно,ви купуєте тільки хостинг для сого проекту, все інше робить наша команда. Якщо ви теж хочете змінити своє життя -поспішіть, оскільки з кожним днем у нас стає все більше і більше замовлень від вас, тому найближчим часом ми вже не матимемо змоги створювати сайти безкоштовно в такій кількості. Замовити собі сайт безкоштовно можна тут.

Всім вам бажаю, щоб фінансова свобода обов’язково стала і вашим вірним супутником. Вчіться грамотному управлінню особистими фінансами і все у вас буде добре.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet