Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Форекс радник

Вітаю вас, дорогі друзі. Сьогодні хочу запропонувати вам протесувати перевірений форекс радник Auto-Profit 3.0 для створення пасивного заробітку на валютному ринку форекс .

Основні відмінності Auto-profit 3.0 від попередньої версії:

1. Програма не використовує відкладені ордери.

2. Кращий радник форекс продовжує вести торгівлю в будь-якій ситуації, для неї не страшні перерви у зв’язку з сервером брокера, відключення терміналу та інші позаштатні ситуації. Після включення програма розпізнає свої ордера і,оскільки, застосовуються віртуальні рівні для торгівлі та є допоміжна логіка, програма з часом сама відновлюється для роботи в нормальному режимі.

форекс радник

форекс радник

3. Алгоритм містить три логічних блоки:

• основна логіка — коли торговельна сітка відповідає нормі.

• допоміжний — коли виникає збійна ситуація, вона закриває ордери, використовуючи усереднення за обсягом з допомогою загального траллінг стопу або призводить торгову сітку до нормального вигляду.

• контрольний — стежить за тим, щоб під час роботи основної логіки у всіх ордерів був виставлений ТР або SL.

4. Форекс радник може вести торгівлю трьома шарами, включення кожного наступного шару залежить від кількості ордерів попереднього шару — залежність налаштовується у властивостях.

5. Відстань до установки наступного ордеру (hSetky) може мати залежність від кількості ордерів, може збільшуватися або зменшуватися, бути постійним.

6. Використовуються віртуальні рівні торговельної сітки , при досягненні яких програма робить закладені в її логіку дії.

7. Всі залежності і параметри програми користувач може змінювати в налаштуваннях , в інструкції дається опис кожного параметру програми. Також є в наявності підбірка нових SET файлів.

Зауважте, що форекс радник Auto-profit не мартінгейл, як багато хто вважає! Auto-profit використовує систему управління капіталом — MONEY MANAGEMENT, яка дозволяє виходити з короткострокових і довгострокових просадок за короткий проміжок часу. Мартінгейл — це множення лота в 2 рази після кожної невдалої угоди, Auto-profit до цього принципу не має жодного відношення!

Якщо ви зовсім не хочете використовувати множення лоту, для цього в налаштуваннях радника, потрібно вказати параметр LotMultiplicator = 1 і радник буде торгувати без множення лоту. Але ми це робити не рекомендуємо, тому що множення, яке використовує Auto-profit є безпечним і воно значно збільшує прибутковість, до того ж Auto-profit примножує лот не в 2 рази як по Мартінгейлу а всього в 1,13 або 1,27 залежно від налаштувань , які ви самостійно можете встановити.

Auto-profit 3.0 є одним з найпродуктивніших і стабільних роботів на сьогоднішній день. При мінімальних ризиках Auto-profit 3.0 витримує рух ціни більш 2000 пунктів в одну сторону. Середня його прибутковість — від 3% до 70% в місяць, він не боїться перебоїв у зв’язку, а використовувати його можна навіть без VPS сервера.

Компанія Invest-System створила цей форекс радник спеціально для того, щоб надавати трейдерам тільки кращий продукт і тільки безкоштовно!

Отримати радник Auto profit

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet