Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Гаманець webmoney

В попередньому матеріалі я почав ознайомлювати вас із платіжною системою Webmoney. Сьогодні продовжимо її розглядати і я розкажу що таке гаманець webmoney та як його отримати.

Гаманець вебмані — це віртуальний рахунок, на якому зберігаються титульні знаки в певній валюті і за допомогою якого здійснюються всі операції з ними. Гаманець webmoney відкривається тільки вже зареєстрованим в платіжній системі учасникам, які мають свій WMID. Реєстрація гаманця webmoney також здійснюється через офіційні сайти системи, або ж через спеціальний додаток для роботи з вебмані — WM Keeper. Для кожної валюти потрібен окремий гаманець webmoney , в той же час, один користувач системи може мати будь-яку кількість гаманців, в тому числі і в одній валюті.

Номер гаманця webmoney складається з третьої букви ідентифікатора валюти титульних знаків і 12-ти цифр, при цьому він не збігається з WMID. Сервіси вебмані дозволяють дізнатися за номером гаманця WMID учасника системи, але не навпаки.

Кожен користувач системи має своє цифрове посвідчення, яке називається атестат webmoney. Всього існує 12 типів таких атестатів і кожен з них передбачає певні права його власника. Атестат вебмані служить свого роду показником довіри системи до її учасників і чим вищий рівень атестату, тим більше до нього довіри і, отже, тим більше операцій він може здійснювати.

гаманець webmoney

гаманець webmoney

За замовчуванням кожному учаснику, зареєстрованому в системі, видається атестат найнижчого рівня — атестат псевдоніма. Він є абсолютно анонімним, тобто, не вимагає введення і перевірки паспортних даних, але при цьому сильно обмежує користувача системи в можливостях. Наприклад, учасник з атестатом псевдоніма зможе поповнювати свій гаманець webmoney, вести розрахунки з іншими користувачами системи в рамках мінімальних лімітів, але не зможе перетворювати вебмані в готівку.

Атестат вебмані наступного рівня — формальний атестат видається учаснику системи після введення паспортних даних та їхньої перевірки шляхом надання сканкопіі паспорту. Формальний атестат вже дає можливість виводити вебмані в банк, збільшує ліміти здійснення операцій і відкриває доступ до цілого ряду платіжних сервісів системи. Такий атестат webmoney необхідний тим, хто займається фрілансингом або ж планує часто здійснювати перекази коштів усередині системи. Ці два атестати початкового рівня видаються користувачам безкоштовно, а от за всі наступні уже в більшості випадків доведеться заплатити, крім того, їхнє отримання буде припускати обов’язкову особисту зустріч з реєстратором або персонализатором системи.

Більш серйозні атестати webmoney знадобляться підприємцям, які займаються бізнесом в інтернеті, або дуже активним користувачам. Детальніше про те, які бувають атестати вебмані, які можливості вони відкривають, скільки коштують і що необхідно, щоб їх отримати, ви можете дізнатися на офіційному сайті системи вебмані на сторінці passport.webmoney.ru. Крім усього іншого, кожному зареєстрованому користувачу системи вебмані присвоюється т.зв. «бізнес рівень» — Business Level — BL, який характеризує рівень активності в платіжній системі.

BL вебмані розраховується за спеціальним алгоритмом, який враховує:
• термін користування системою;
• кількість учасників системи, з якими здійснювалися платіжні операції;
• кількість і обсяги платежів в системі;
• наявність скарг чи позитивних відгуків про учасника.

BL webmoney може як зростати, так і падати. Чим вище BL, тим більше довіри викликає учасник платіжної системи вебмані. Перед здійсненням платежу новому контрагенту, завжди рекомендується перевіряти його BL. Докладніше про те, що таке BL вебмані, ви можете дізнатися на офіційному сайті системи.

Користувачі платіжної системи вебмані отримують можливість здійснювати наступні види операцій:

• Поповнення електронних гаманців вебмані готівкою різними способами (електронні термінали, обмінні пункти, миттєві перекази, банківські картки і т.д.);

• Вивід webmoney з електронних гаманців в готівку різними способами (на пластикову карту, рахунок у банку, обмінні пункти, миттєві перекази тощо);

• Переказ вебмані іншим користувачам системи з гаманця на гаманець;

• Оплата товарів та послуг в онлай-сервісах;

• Обмін одних титульних знаків на інші. За кожну операцію з титульними знаками система бере комісію в розмірі приблизно 0,8% від суми, яка стягується за методикою нарахування непрямих податків (тобто, додається до суми операції, а не віднімається з неї). Таким чином, наприклад, щоб здійснити операцію на суму 100 титульних знаків, на гаманці вебмані повинно знаходитися не менше 100,8 титульних знаків. По кожному виду вебмані встановлені граничні максимуми стягнення комісій.

Всі операції в системі вебмані можна здійснювати або через офіційні сайти системи, авторизувавшись через WMID, або ж за допомогою спеціального програмного забезпечення — WM Keeper. Програма WM Keeper призначена для управління електронними гаманцями та спрощення проведення операцій в системі вебмані. Стандартна версія програми — WM Keeper Classic є найбільш поширеною і зручною для використання на комп’ютері із операційною системою Windows. Існують також спрощені версії — WM Keeper Mini WM Keeper Light, які сумісні з будь операційною системою, а також версії WM Keeper для різних типів мобільних пристроїв.

Програма WM Keeper має кілька надійних ступенів захисту, зокрема, окремі файли ключів, які можна розміщувати в різних місцях, отримання доступу до авторизації та проведення платежів через СМС оповіщення, а також через сучасний сервіс E-Num, який дозволяє ідентифікувати власника за допомогою сканування QR кодів або ж за відбитком пальця. Завантажити WM Keeper безкоштовно можна з офіційного сайту платіжної системи вебмані .

Платіжна система вебмані надає своїм учасникам можливість оскаржувати здійснені транзакції, у випадку, якщо одна зі сторін порушила свої зобов’язання. Для цього існує спеціальний сервіс — арбітраж вебмані. В арбітраж webmoney можна подати претензію на будь-якого учасника системи (в т.ч. навіть на оператора), яка буде розглянута у встановлений термін, після чого буде прийнято рішення і зроблені певні дії. Подача претензій до арбітражу вебмані здійснюється безкоштовно, але у випадку, якщо це претензія-блокування, то вона може вимагати внесення гарантійної суми застави. Адреса для подання претензій до арбітражу вебмані — arbitrage.webmoney.ru.

Що ж, думаю,тепер ви отримали загальне уявлення про те, що являє собою платіжна система Вебмані, що таке гаманець webmoney і які основні можливості ця система відкриває перед своїми учасниками. Насправді можливостей, функцій і сервісів webmoney набагато більше, надалі я поступово буду розглядати окремі з них . В цілому ж хочу сказати, що реєстрація в системі вебмані та отримання формального атестата просто необхідна всім тим, хто збирається заробляти в інтернеті , оскільки це найпоширеніша система електронних розрахунків і основний оборот електронних грошей всесвітньої мережі проходить саме через неї. Залишайтеся з нами і підвищуйте свою фінансову грамотність.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet