Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Хостинг TheHost

Чому я вибрав хостинг thehost? Швидше за все через те, що при роботі з даною компанією у мене не виникає жодних труднощів. Так, я не новачок у сфері розробки сайтів і розумію основні принципи їх роботи, тому я маю досвід, який дозволяє сказати, що мій вибір — це найкраще, що можна знайти серед океану пропозицій по хостингу.

Маєш свій сайт? Не знаєш який хостинг вибрати? Зроби добре діло для себе — перенеси його на хостинг thehost. Що може бути дешевше, якісніше і швидше? Повір мені, після того, як я переїхав від старого хостера — моєму здивуванню не було меж. Ці хлопці знають що роблять. Їхні сервери розміщені в Україні, що дає абсолютну перевагу всім тим, хто орієнтується на даний сегмент трафіку.

хостинг thehost

хостинг thehost

Використовуючи старий хостинг, будь-яка сторінка мого сайту відкривалася близько 4-10 секунд, що,безумовно, відбивалося на позиції в пошукових системах (далі ПС), адже як ти знаєш, ПС не люблять тих, хто не оновлюється, є недоступним або постійно гальмує. Такі сайти втрачають позиції і місце їх на смітнику світової павутини.

Чому я прийняв рішення про переїзд до іншого хостинг-провайдера? Відповідь дуже проста, крім того, що він прямим текстом обманює свого клієнта, кажучи про псевдо-безлімітний трафік, обсяг дискового простору, так він ще й пропонує при досягненні певних порогів купити у нього VDS за ціну, яка просто жахає — понад 90 $.

Ось скажи, чим відрізняється один хостинг від іншого по-твоєму? Правильно! Цінами, послугами, якістю. Уяви, що є нормальні люди, які тобі допоможуть в будь-якій ситуації, є дуже низькі ціни на їхні послуги і ти ніколи не пошкодуєш, вибравши їх!

Я замовляю хостинг і VPS у українського хостера. Мої файли спокійно лежать там, де вони завжди доступні і немає ніякого ризику, що їх хтось вкраде, зламає, так як на моєму VPS немає нічого, крім nginx. А ось роботу із захисту сайтів краще надати професіоналам, адже якщо хтось ненароком замовить атаку на vps, то і сайти на ньому впадуть …

Вирішувати цю проблему буде нікому. Тому раджу тобі таку зв’язку: окремо хостинг, окремо — сховище файлів. Плюси такої зв’язки — невисока вартість. Я плачу 32.5 $ в місяць за «Персональний12″: Virtual CPU 1200Mhz, 256Mb memory, 300000Mb disk, хоча для зберігання файлів вистачає 300Гб і 1200 МЦ процесора. Все працює відмінно. Підтримка у цій компанії надзвичайно швидка, відповідають по внутрішній пошті завжди оперативно вирішують всі проблеми своїх клієнтів.

Що ж, думаю, це все, що тобі потрібно знати про хостинг thehost. Ставай клієнтом цієї компанії та отримай промокод на 10% знижку при замовленні! Промокод: referal-13191-promo

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet