Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Інвестиції в інтернеті

Сьогодні ми з вами поговоримо про інвестиції в інтернеті. Ознайомившись із цією статтею ви дізнаєтеся, як і куди можна інвестувати гроші в інтернеті, в чому полягають характерні особливості і ризики інвестування в інтернеті, після чого зможете самі зробити висновок, які із напрямків вкладення капіталу вам цікаві, а які ні.

У статті я буду давати багато посилань на інші публікації сайту, де ті чи інші способи інвестування в інтернеті розглянуті більш докладно, тому якщо вас щось зацікавить — відразу зможете перейти до більш глибокого вивчення теми.

Щоб було зрозуміліше, про що йдеться, давайте визначимося, що під інвестуванням в інтернеті будемо мати на увазі всі ті види інвестицій, які можна здійснювати через інтернет. При цьому будемо розглядати як варіанти отримання стабільного пасивного доходу, так і спекулятивні інвестиції.

інвестиції в інтернеті

інвестиції в інтернеті

Основними інструментами для вкладення і виведення грошей в цьому випадку можуть служити: електронні платіжні системи; пластикові карти з можливістю розрахунків в інтернеті; системи інтернет-банкінгу.

Що ж, давайте розглянемо ключові напрями інвестування в інтернеті:

Найбільш поширений спосіб вкладення грошей в інтернеті — це інвестиції в сайти або, як їх зараз люблять називати, інтернет-проекти. Під інтернет-проектом слід розуміти певний сайт, створений з метою заробітку. Такий варіант інвестування в інтернеті можна відразу розбити на різні напрямки:

1. Інвестиції в власний сайт. Тобто, вкладення грошей у створення, наповнення і просування сайту для заробітку. У цьому випадку ви зможете повністю реалізувати власну бізнес-ідею, тобто створити саме такий інтернет-проект, як ви задумали. При цьому після того, як сайт розвинеться до бажаного рівня і почне приносити дохід, його можна або залишити як джерело пасивного доходу, або продати, заробивши на різниці між сумою вкладень і ціною продажу. У сфері інвестицій в інтернеті є чимало людей, які заробляють і першим, і другим способом.

2. Купівля готового інтернет-проекту. Другий варіант — інвестувати в готовий і вже розкручений сайт, який відразу ж почне приносити дохід. При такому варіанті ви купите чужу бізнес ідею, зате вже реалізовану і яка приносить прибуток. Теж цілком цікавий спосіб інвестиції в інтернеті: є чимало людей, які володіють десятками сайтів, кожен з яких приносить свій дохід.

3. Інвестиції в чужій інтернет-проект на партнерській основі. Найчастіше подібний спосіб інвестування в інтернеті називають «інвестиції в стартапи». По суті, поняття стартап має більш широкий зміст, але в наших умовах він зазвичай зводиться до бізнес ідеї у вигляді якого-небудь нового інтернет-проекту. Вкладення в інтернет-проекти у вигляді стартапів — найбільш ризиковий варіант цього напрямку інвестицій в інтернеті. Тим не менш, якщо такий проект «вистрілить», він може виявитися дуже прибутковим.

На сьогоднішній день існують цілі біржі стартапів, на яких стартапери, охочі залучити фінансування, виставляють свої проекти, а інвестори можуть вибирати їх за різними критеріями.

4. Інвестиції в акаунти на популярних сервісах. Ще одним варіантом інвестицій в інтернет-проект є просування свого або покупка розкрученого аккаунта на якому-небудь популярному сервісі з метою заробітку. Наприклад, за таким принципом будується заробіток на Youtube, заробіток в соціальних мережах, на популярних блогосервісах з можливістю розміщення реклами і т.д. Теж непоганий варіант, але у нього є один дуже серйозний мінус: ви будете повністю залежні від адміністрації сервісу, яка зможе в будь-який момент заблокувати ваш аккаунт, що приносить вже солідний дохід.

Інвестиції в інтернет-проекти — це дуже цікавий і перспективний спосіб вкладення капіталу. Однак, в ньому є свої нюанси, тому, перед тим, як почати інвестувати, необхідно ретельно вивчити напрямок, в який ви хочете вкласти гроші, щоб мінімізувати ризики.

Другий напрямок, який можна розглянути, якщо ви задумалися про інвестиції в інтернеті — це біржова торгівля в різних її проявах. Тут є більш ризикові і менш ризикові способи інвестування, які передбачають різну ступінь активності інвестора (від щоденної самостійної торгівлі до передачі капіталу в управління досвідченому трейдеру за принципом «передав і забув»). Проте в цілому ризики інвестування в біржову торгівлю завжди досить високі — необхідно віддавати собі в цьому звіт.

Основа цього варіанту інвестування в інтернеті лежить у спекуляції різними біржовими активами за принципом «купив дешевше — продав дорожче». Тобто, це спекулятивні інвестиції, хоча в окремих випадках вони можуть стати і джерелом постійного грошового потоку. Важливою характерною рисою такого інтернет-інвестування є також відсутність хоча б приблизної стабільності в більшості випадків. Тобто, наприклад, в один місяць ви можете заробити дуже багато, в іншій — нічого не заробити, в третій — багато втратити.

Щоб зайнятися даним видом інвестицій в інтернеті, потрібно визначитися з двома основними моментами. По-перше необхідно вибрати ринок, в який ви будете інвестувати: ринок форекс; фондовий ринок або ж інший варіант. По-друге,необхідно вибрати інструмент, за допомогою якого ви будете отримувати прибуток з своїх вкладень. Розглянемо найбільш популярні варіанти на прикладі ринку форекс:

1. Самостійна торгівля. Це варіант активного заробітку, в той же час, його основою виступає вкладення капіталу, тобто, інвестування. Самостійна торгівля на форекс дається далеко не всім, переважна більшість бажаючих заробити таким чином просто втрачає вкладені гроші. У той же час, якщо трейдеру все ж таки вдасться «приборкати» ринок і навчитися стабільно отримувати прибуток зі спекуляцій, можна вважати, що він забезпечив все своє подальше життя, оскільки там можна заробити дуже хороші гроші, навіть з невеликими початковими вкладеннями.

2. Передача капіталу в управління досвідченому трейдеру. Якщо ви задумалися про інвестиції в інтернеті з високою прибутковістю, то хороший варіант — передати гроші в управління досвідченому трейдеру, який задіює їх у своїй торгівлі і зароблятиме для вас прибуток, отримуючи за це свої комісійні (вони можуть досягати половину від прибутку ). Цей варіант менш ризиковий, ніж перший, але лише в тому випадку, якщо ви не помилитеся з трейдером.

3. Інвестиції в ПАММ рахунки. В останні роки інвестиції в ПАММ рахунки стали, мабуть, одним з найбільш популярних способів інвестування в інтернеті на теренах пострадянського простору. Цей варіант можна вважати певним симбіозом перших двох, що дозволяє знизити ризики, але, в той же час, що вимагає певної активності інвестора. Таким способом заробляють багато інтернет інвесторів, нерідко вони ведуть блоги, в яких діляться з читачами своїми фінансовими результатами.

Біржова торгівля як спосіб інвестування в інтернеті обіцяє непогану прибутковість, але, в той же час, і чималі ризики. Перед тим, як займатися такого роду інвестиціями, настійно рекомендую ретельно вивчити обраний ринок і всі нюанси, пов’язані з біржовим заробітком. Якщо ви почнете інвестувати, не маючи достатнього уявлення про це, ви, швидше за все, втратите свої вкладення. Якщо вас зацікавили такі інвестиції в інтернеті – ознайомтесь із безкоштовним відео курсом «Памм Інвестор».

Наступний напрямок інвестицій в інтернеті, який я хочу розглянути, теж досить популярний і цікавий: мова ітиме про вкладення грошей в електронні платіжні системи або крипто валюти зі спекулятивною метою. Цей варіант має багато спільного із традиційним біржовим заробітком, однак, у багатьох випадках він простіше і доступніше. Приміром, ризики заробітку на обміні валют вебмані приблизно такі ж, як і при обміні готівкової валюти через банки та обмінні пункти. Однак, всі ці операції можна здійснювати через інтернет, що зручніше.

При постійних скачках валютних курсів, які ми можемо спостерігати останнім часом, на цьому можна непогано заробляти при невеликих ризиках. У випадку з криптовалютою ризики вже більш високі: прогнозувати їхню динаміку складніше, та й під час операції обміну є свої нюанси. Однак, інвестиції в криптовалюту як один із напрямків інвестиції в інтернеті теж досить популярний, цим займається велика кількість інтернет інвесторів.

На закінчення хочу зазначити, що це далеко не всі напрямки інвестування в інтернеті, їх набагато більше, я розглянув лише основні і найбільш популярні. Є багато специфічних форм інтернет інвестицій як, наприклад, заробіток на доменах (вкладення грошей в покупку доменних імен з метою перепродажу). Також я спеціально не розглядав хайпи, хоча у багатьох інвестиції в інтернеті асоціюються саме з ними. На мій погляд, такі вкладення грошей більше схожі на азартну гру і так само, як інтернет казино, ставки на спортивні події, ігри з виведенням грошей і т.п. не можуть бути віднесені до інвестування в інтернеті.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet