Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Кращі інвестори світу

Кращі інвестори світу— хто вони? У цій публікації я хочу запропонувати вашій увазі ТОП-10 найбільших світових інвесторів, найбільш знаменитих, що увійшли в історію, з коротким описом принципів інвестування, які використовував кожен з них. Думаю, ця стаття повинна надати хороший мотивуючий ефект на всім тим, хто хоче стати приватним інвестором і заробляти гроші пасивним способом.

Отже, ТОП-10 кращих інвесторів світу.

№1. Уоррен Баффет. Він, мабуть, є найбільшим світовим інвестором, який за своє життя розбагатів на 73 млрд. доларів і це з урахуванням того, що ще, як мінімум, половину цієї суми, він витратив на благодійність. Уоррен Баффет більшу частину свого життя займався інвестуванням в акції, деякі з яких за період перебування у цього інвестора виростали в ціні більш, ніж в 100 разів. Звичайно, бували й випадки, коли Баффет прораховувався і втрачав істотну частину своїх інвестицій. Проте, в цілому довгострокові спекуляції на фондовому ринку дали йому можливість увійти в топ-10 найбагатших людей світу в рейтингу Форбс.

кращі інвестори світу

кращі інвестори світу

№2. Джордж Сорос. Цю людину мабуть можна назвати найзнаменитішим інвестором світу, хоча його зароблений капітал істотно менше, ніж у Баффета, і становить близько 15 млрд. доларів. Джордж Сорос, крім інвестиційної діяльності, знаменитий своїми політичними та благодійними проектами (всі, напевно, чули про знаменитий Фонд Сороса). У вересні 1992 року Сорос заробив 1 млрд. доларів за 1 день, угадавши і навіть спровокувавши падіння англійського фунта стерлінгів. Тоді світові газети вийшли із заголовками в дусі «Сорос розорив Банк Англії». А ще в 1977 році багато хто приписував Джорджу Соросу причастя до азіатського кризи.

№3. Філіп Фішер. Людина, учнем і послідовником ідей якого став кращий інвестор світу, № 1 у цьому списку — Уоррен Баффет. Філіп Фішер присвятив інвестиційній діяльності близько 74 років, завершивши кар’єру інвестора в 91 рік (а прожив він до 96 років). Точних відомостей про зароблений ним капітал немає. Фішер відомий своєю єдиною книгою, яка описує принципи отримання доходу на фондовому ринку: «Звичайні акції і незвичайні доходи», яка була видана в 1958 році.

№ 4. Джон Богл. Цей інвестор відомий тим, що зробив революційний прорив у розвитку пайових інвестиційних фондів, зробивши їх популярними і ставши родоначальником деяких видів ПІФів. У 2004 році Джон Богл увійшов до ТОП-100 найвпливовіших людей світу за версією журналу Times. На сьогоднішній день його інвестиційна компанія входить до числа лідерів на ринку США.

№5. Девід Дрімен. Список кращих інвесторів світу продовжує людина, у якої відмінно виходило заробляти дуже ризикованим способом: торгівлею «проти натовпу». Він спекулював на фондовому ринку, купуючи акції непопулярних і маловідомих компаній, на які інші трейдери майже не звертали уваги. У результаті вони дуже добре росли в ціні і тоді Девід Дрімен закривав угоди і фіксував солідний прибуток.

№ 6. Бенжамін Гріхам. Ще один відомий інвестор, праці якого теж мали істотний вплив на життєвий шлях Уоррена Баффета. Бенжаміна Грехама вважають одним із найбліьш грамотних і впливових фінансистів-аналітиків 20 століття. Він став одним з родоначальників технічного аналізу ринку: дослідженням у цій галузі Гріхам присвятив багато років.

№ 7. Вільям Гросс. Американський фінансист, який визнаний кращим інвестором світу в галузі інвестування в облігації. Його всі вважають справжнім біржовим гуру на ринку боргових зобов’язань. Вільям Гросс настільки впливовий в цій сфері, що навіть його прогноз цілком може «повести» ринок в напрямку цього прогнозу, тому його аналітику завжди ретельно відстежують трейдери, які торгують бондами.

№ 8. Пітер Лінч- відомий тим, що довгі роки, працюючи в інвестиційному фонді, заробляв для своїх клієнтів прибуток, що перевищує зростання знаменитого американського фондового індексу S & P 500. Тобто, довго і стабільно заробляв більше, чим, по суті, ріс фондовий ринок США і це дуже видатний результат. Він також є автором багатьох книг в галузі торгівлі цінними паперами.

№ 9. Білл Міллер. Цей видатний інвестор, так само, як і Пітер Лінч, більше 15 років показував спекулятивний прибуток вище, ніж зростав індекс S & P. Працюючи в інвестиційному фонді, він приділяв величезну кількість часу аналізу ринків, що й дозволяло йому домагатися таких відмінних результатів.

№10. Вільям О`Ніл — американський біржовий брокер, якого теж зараховують до числа кращих інвесторів світу. Він розробив власний принцип вибору компаній для інвестування, який і приносив йому особисто і клієнтам, величезні доходи. Вільям О`Ніл також є засновником популярного біржового журналу, що займає одну з лідируючих позицій у світі серед подібних видань.

Ось такі вони — видатні, кращі інвестори світу. Як бачите, всі вони інвестували в різні ринки і за різними принципами, але змогли домогтися дуже істотних результатів, заробивши капітал від сотень мільйонів до десятків мільярдів доларів. Хто знає, можливо і ви зможете пройти подібний шлях.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet