Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Куди інвестувати ?

Куди інвестувати гроші? У що інвестувати? Як зберегти і примножити заощадження? Як заробити гроші в інтернеті ? Такі питання напевно ставить кожен, хто має певну кількість вільних фінансових ресурсів. Причому, чим їх більше, тим більше питань і тим важливіше отримати на них правильні відповіді. У цій публікації я хочу розглянути основні критерії вибору інструментів для інвестування з точки зору приватного інвестора. Отже, куди інвестувати, куди вигідно вкласти гроші?

куди інвестувати

куди інвестувати

Думаючи про те, куди інвестувати свій особистий капітал, незалежно від його об’єму, необхідно враховувати три ключові моменти:

1. Економічні прогнози (бажано — власні, але якщо ви не в змозі їх робити — можна опиратися на прогнози різних (!) аналітиків). Немає сенсу вкладати гроші в той актив, який за прогнозами тільки падатиме в ціні і, навпаки, інвестувати потрібно в ті інструменти, які за прогнозами будуть рости в ціні і приноситимуть вам пасивний дохід.

2. Ваш фінансовий стан (об’єм капіталу, який ви готові інвестувати). Деякі форми інвестування доступні тільки власникам великого капіталу (десятки, а то і сотні тисяч доларів), а в деякі фінансові інструменти можна вкладати і 10, і 100 доларів.

3. Особисті пріоритети інвестора (які цілі він перед собою ставить, наскільки готовий ризикувати, який дохід бажає мати) — дуже істотний чинник, який безпосередньо залежить від кожної конкретної людини.

Думаючи про те, куди вигідно вкласти гроші і в що краще інвестувати, необхідно відповісти собі на низку запитань :

• Що для вас важливіше: висока дохідність чи маленький ризик?
• Як ви вважаєте за краще ризикувати: великий ризик втрати малої частини інвестицій або ж малий ризик втрати усього капіталу?
• Плануєте ви вкласти гроші назавжди і регулярно отримувати дохід або ж хочете вивести їх через певний час разом з прибутком?
• Що для вас важливіше: невеликий, але стабільний дохід або ж прогнозовано великий, проте не гарантований?
• Як швидко ви хочете отримувати прибуток від своїх вкладень?

Відповівши на ці питання, ви зможете виділити для себе пріоритети в інвестуванні і на їхній основі визначитись , куди можна вигідно вкласти гроші конкретно вам. Хочу підкреслити ,що для кожного окремо взятого інвестора ці пріоритети можуть бути різними. Таким чином, виходячи з особистих переваг інвестора, можна, спростивши по максимуму,виділити дві групи інструментів для вкладення капіталу :

1. Надійні інвестиції (з мінімальними ризиками втрати доходу і капіталу)
2. Високодохідні інвестиції (з високими ризиками втрати доходу і капіталу)

Думаючи про те, куди інвестувати гроші, інвестору необхідно буде робити вибір між цими групами. Способу інвестування, який відповідав би обом характеристикам просто не існує, проте, деякі форми вкладення капіталу можуть мати певні ознаки кожної з цих категорій і знаходитися десь посередині.

На сторінках нашого сайту ми будемо розглядати кожну з цих груп фінансових інструментів для інвестування більш детально для того, щоб кожен бажаючий визначився куди інвестувати свої вільні кошти.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet