Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Куди вкласти гроші в 2015 році

Куди вкласти гроші в 2015 році, якщо не на банківський депозит, які способи інвестування доступні середньостатистичній людині з інвестиційним капіталом, скажімо, в 1 млн. гривен? Впродовж 2014 року ситуація у банківській системі була далека від стабільності. Різкі коливання курсу національної валюти, закриття ряду банків, невизначеність перспектив, змусило багато людей звернути свою увагу на інші способи інвестування.

Інвестиції в нерухомість — це високий поріг входу і низька ліквідність, золото знаходиться в затяжному низхідному тренді, в силу зворотної кореляції із доларом і нафтою, ринок цінних паперів перебуває в перманентній стагнації. В останні декілька років великий інтерес викликають інвестиції в ПАММ-рахунки. У Мережі є багато інформації від блогерів, які вже декілька років інвестують в ПАММ-рахунки і показують гідні фінансові результати, і ці результати знаходяться,як правило, в діапазоні 50-100% річних.

куди вкласти гроші в 2015

куди вкласти гроші в 2015

В умовах кризи підвищується волатильність валютних пар. Це сприяє зростанню інтересу до ринку форекс і, як наслідок, до тематики «куди вигідно вкласти гроші». Як бачимо, ситуація як на національному фінансовому ринку, так і в країні в цілому залишається складною та непередбачуваною. Тому у приватних інвесторів і простих людей виникає закономірне питання: куди вкласти гроші в 2015 році, щоб не лише зберегти їх від інфляції, але й примножити?

Компанія Пантеон-Фінанс пропонує своїм клієнтам нові інструменти для інвестування — Памм фонди, які дають можливість отримувати від 25-30% прибутку у валюті в рік. Ризики мінімізовані, а кошти- застраховані.

Ключовою ж особливістю компанії є унікальний сервіс, який надає можливість клієнтам інвестувати в інструменти довірчого управління різних брокерських компаній що входять в систему Пантеон. Цей сервіс дозволяє вести моніторинг та інвестувати у величезну кількість провідних брокерів, відкривши тільки один рахунок в компанії Пантеон Фінанс.

Переваги об’єднаного сервісу очевидні: усі управляючі, котрі працюють на різних майданчиках провідних брокерів, зібрані в одному місці. У інвесторів відпала необхідність збирати інформацію з безлічі сайтів кожного брокера. При цьому статистика по торгівлі оновлюється цілодобово, а дані формують рейтинг найбільш успішних трейдерів. Сам процес інвестування в усіх брокерських компаніях відбувається безпосередньо із одного рахунку клієнта, відкритого в компанії «Пантеон Фінанс». Уся інформація про стан інвестицій і розпорядження на виведення коштів доступні з єдиного особистого кабінету клієнта на сайті . Дізнатися про те, як і куди вкласти гроші в 2015 році із вигодою для себе можна на офіційному сайті компанії.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet