Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Куди вкласти гроші?

У попередній статті ми спробували дати відповідь на запитання «куди інвестувати». Сьогоднішній матеріал – продовження , ми більш детально розглянемо кожну з груп фінансових інструментів для інвестування.

Отже , куди вкласти гроші ?

• Надійні інвестиції з низьким ризиком. Ця група об’єктів для інвестування підійде консервативним інвесторам, які на перше місце ставлять надійність вкладень і збереження своїх коштів, при цьому згодні і на невеликий дохід. Інструменти цієї групи більш призначені для збереження, а не для примноження грошей. Тобто, їх дохідність зазвичай якщо і перекриває рівень інфляції, то не набагато. В першу чергу, такі інвестиції підійдуть інвесторам-початківцям з недостатньою кількістю досвіду або повною його відсутністю.

куди вкласти гроші

куди вкласти гроші

Якщо ви думаєте, куди вкласти гроші максимально надійно, що вам слід розглянути наступні фінансові інструменти.

1. Банківські вклади. Вже упродовж багатьох років банківські депозити залишаються найбільш популярним і доступним способом вкладення капіталу для збереження його від інфляції і отримання невеликого пасивного доходу. Цей фінансовий інструмент можна назвати досить надійним завдяки дії державних гарантій. У багатьох країнах доходність банківських депозитів, звичайно, залишає бажати кращого, але дещо на них можна заробити. При цьому різні терміни і види вкладів призначені для різних цілей, є можливість маневрувати ними для досягнення того ефекту від інвестування, який потрібний конкретно вам.

2. Іноземна валюта. За традицією, що склалася, багато людей прагнуть переводити свої заощадження в іноземну валюту, використовуючи, передусім, дві найбільші світові валюти: долар і євро. Цей фінансовий інструмент теж можна назвати високонадійним, до того ж, він не вимагає якихось спеціальних знань, навичок і зусиль. Тому, якщо ви не знаєте, куди вкласти гроші , можете скористатися цим нескладним способом, який дозволить простій людині зберегти гроші від інфляції, а досвідченому інвесторові — заробити на курсовій різниці. Слід також розуміти, що є ризики зниження курсу валюти, в яку ви переведете капітал, але до нуля вона знецінитися не зможе ніяк і в цьому перевага цього способу інвестування .

3. Облігації. Ще один відносно надійний актив з невеликою дохідністю, але і невеликими ризиками- облігації. Але тут є один важливий нюанс: надійність цього способу інвестування прямо пропорційна надійності суб’єкта господарювання, в чиї боргові зобов’язання (облігації) ви збираєтеся вкласти гроші. Природно, що для того, щоб говорити про високу міру надійності, це повинна бути або держава, що знаходиться не на грані банкрутства, або її найбільші компанії, корпорації, що добре зарекомендували себе на ринку упродовж тривалого періоду.

4. Нерухомість. Цей актив теж можна назвати відносно надійним. При інвестуванні в нерухомість необхідно враховувати безліч чинників, такі як економічна і політична ситуація в регіоні, адекватність цін, перспективи зміни цін на нерухомість, перспективи отримання пасивного доходу від оренди. Слід розуміти, що вкладаючи капітал в нерухомість, ви можете понести збитки, проте повністю втратити свої інвестиції тут практично неможливо .

5. Золото або інші дорогоцінні метали. Найбільшу міру надійності має саме фізичне банківське золото. Проте і тут є велика кількість нюансів, найголовніший з яких — перспективи не тільки зростання, але і падіння в ціні вибраного дорогоцінного металу. Якщо ви, думаючи про те, куди вкласти гроші, вирішили зупинитися на цьому активі, вам корисно буде ознайомитися із іншими матеріалами.

6. Високонадійні ПІФи. Цей інструмент для інвестування підійде тим людям, які хочуть частково перенести вантаж відповідальності за вибір об’єкту інвестування на більш професійних учасників ринку. Правда, в цьому випадку доведеться сплачувати регулярну комісію за управління своїми активами, незалежно від того, буде фонд працювати з прибутком чи зі збитком. Крім того, важливо відмітити, що не кожен пайовий інвестиційний фонд можна вважати надійною інвестицією.

Найбільш надійними інвестиційними активами можна вважати банківські вклади і світові валюти (долар, євро). При певних обставинах сюди можна віднести також високонадійні облігації, нерухомість і золото. Це саме ті варіанти, куди вкласти гроші найбільш безпечно. Про високодохідні інвестиції ми поговоримо наступного разу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 коммент. к “Куди вкласти гроші?”

  1. Сергей:

    Якщо правильно інвестувати — пасивний дохід забезпечено!Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet