Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Миттєві кредити готівкою: поспішиш — людей насмішиш

В останні роки миттєві кредити готівкою можна назвати справжнім хітом продаж фінансових послуг. Банки рекламують миттєві кредити як найшвидший і найлегший спосіб вирішити фінансові проблеми і роздають їх буквально направо і наліво, обіцяючи видати кредит готівкою вже через 10-15-20 хвилин після першого звернення клієнта. Сьогодні я пропоную поговорити про те, чи так вигідні миттєві кредити готівкою насправді і які приховані загрози вони в собі приховують.

Для цього я спочатку хочу розглянути, що ж таке миттєвий кредит з точки зору банку. Позначимо основні характеристики середньостатистичного миттєвого кредиту:
• не проводиться аналіз фінансового стану позичальника;
• не потрібні довідки про доходи, що підтверджують платоспроможність;
• не потрібна застава;
• не проводиться кредитний аналіз;
• рішення про видачу кредиту фактично приймає один співробітник (кредитний менеджер);
• гроші видаються готівкою на будь-які цілі;
• не контролюється цільове використання кредиту;

миттєві кредити

миттєві кредити

Таким чином, для банку миттєві кредити готівкою- це найбільш ризикова програма кредитування! Найбільший відсоток неповернень припадає саме на такі кредити. Чому ж тоді банки так активно впроваджують подібні програми кредитування? Все дуже просто:через високий ризик неповернення загальна ціна миттєвих кредитів є найвищою серед всіх інших кредитних програм. Банки встановлюють таку вартість миттєвих кредитів готівкою, яка покривала б усі майбутні неповернені кредити і при цьому приносила б банку прибуток! Тільки уявіть, яка ця ціна ?!

А ось дізнатися детальні умови кредитування позичальникові практично нереально. Адже за 10-15 хвилин, які відводяться на видачу кредиту, він не встигне не те щоб уважно прочитати кредитний договір з усіма додатками, а й навіть толком розпитати про щось кредитного інспектора!

По суті, звертаючись за миттєвим кредитом, людина купує «кота в мішку», навіть не підозрюючи про те, як їй доведеться за нього розплачуватися! Як правило, банки рекламують миттєві кредити, не роблячи акцентів на умовах одержання грошей, а акцентуючи всю увагу потенційних клієнтів на високій швидкості видачі та відсутності пакету документів. І це не дивно, адже, якщо покопатися в умови та тарифах подібних кредитних програм, виявляється, що позичальник за рік заплатить банку як мінімум в два рази більше, ніж взяв і це рівносильно процентною ставці не 100, а близько 200% річних, якщо враховувати необхідність щомісячного погашення рівними частинами.

Отримуючи миттєвий кредит готівкою, добросовісний позичальник змушений буде оплачувати фактично не тільки за себе, але ще й за тих, хто не буде погашати свої зобов’язання, адже ціна таких кредитів розраховується саме таким чином. Виникає резонне питання: так може самому набрати миттєвих кредитів і не віддавати? Все одно їх оплатить хто-небудь інший і банк в образі не залишиться?!

Я б категорично не радив цього робити. Не думаю, що вам потрібні зайві судові розгляди і погана кредитна історія, яка не дасть вам потім взяти дійсно потрібний і вигідний кредит. До того ж, в результаті вас все одно, швидше за все, насильно змусять погашати кредити, та ще з усіма відсотками, що набігли та штрафами, так що розплачуватися ви будете дуже-дуже довго.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що до миттєвих кредитів дуже добре підходить народна приказка «Поспішиш — людей насмішиш». Ви все ще хочете отримати миттєвий кредит?

Миттєві кредити готівкою — це найбільш ризикові, а значить — найдорожчі програми кредитування. Миттєві кредити готівкою не вирішують фінансові проблеми, а лише поглиблюють їх, нарощуючи борги і заганяючи людину у фінансову яму. Наш сайт категорично не рекомендує брати миттєві кредити готівкою і в черговий раз повторює, що жити в кредит- це погано!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet