Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Навчання заробітку: як заробляють на вас

Мене вже багато разів запитували про те, чи варто купувати якісь навчальні курси, кейси, інструкції по різним видам заробітку, тому я вирішив виділити для цієї теми окрему статтю, оскільки тема дійсно цікава. Отже, платне навчання заробітку: навчитеся ви заробляти або зароблятимуть на вас.

Навчання заробітку — це навіть, напевно, ще більш популярний напрям, на який є хороший попит, а значить, виникає безліч пропозицій, далеко не всі з яких, скажімо так, якісні. Сьогодні мова піде про те, що сьогодні називається модним словом інфопродукт, причому, з ухилом на навчання різним видам заробітку, в більшості випадків — це напрямок заробітку в інтернеті.

навчання заробітку

навчання заробітку

Напевно ви багато разів зустрічали в інтернеті рекламу в дусі: «Як заробляти на власному блозі 10000 гривень на місяць?», « Як я в 22 роки зробив мільйон на партнерських програмах», «Як заробляти на посередництві в інтернеті 1000 доларів в тиждень?». Це ще більш-менш прийнятні заголовки. А можна зустріти і ось такі: «Набридло працювати на дядька за копійки? Завантажуй курс і заробляй нормальні гроші!», « Швидкий шлях до фінансової незалежності, доступний кожному! : 1000 у.е. в тиждень? Легко! Гарантія 100%!».

Всі ці гасла рекламують якісь «секретні і унікальні» програми, методики, кейси навчання заробітку, які, природно, потрібно купити. Іноді зовсім недорого. Наприклад, буде написана ціна 1500 гривень, закреслена і великими літерами: «Акція: 299 гривень! До кінця залишилося … «і лічильник зворотного відліку, який показує лічені години. Бачили таке?

Тепер, увага, питання: ви справді думаєте, що купивши це «щось» зможете так ось казково розбагатіти? Отже, давайте поговоримо про інфобізнесменов, які заробляють на навчанні заробітку, про тих людей, які готові за не дуже істотні, як правило, гроші, навчити всіх і кожного яким-небудь премудростям інтернет зарабітку, якимось своїм унікальним методикам і технологіям.

Чому вони це роблять? Відповідь банальна: вони на цьому заробляють. Причому, іноді досить непогано. Як зазвичай це відбувається: людина сама пробує якийсь спосіб заробітку. Припустимо, навіть успішно, виходить на непоганий рівень доходу. Але далі, начитавшись порад в інтернеті, або розробивши власну ідею, підраховує, що якщо вона почне навчати цього заробітку за власною схемою інших, то вона заробить набагато більше, причому вже особливо не напружуючись і не ризикуючи. Гарна перспектива? Звичайно ж!

І людина барвисто і перебільшено описує свою історію (а іноді це навіть роблять за нього досвідчені копірайтери), розказує якусь покрокову схему заробітку на основі власного прикрашеного досвіду, все це красиво оформляє і, вуаля, інфопродукт готовий. Потім починає його поширювати в інтернеті, залучає для цього партнерів і при грамотному підході забезпечує собі відмінний пасивний дохід.

При цьому вона ще приписує собі статус експерта, успішного бізнесмена, який готовий ділитися секретами свого бізнесу з іншими. Замовчуючи про те, що весь бізнес тепер полягає лише в продажу цих «секретів». До речі, в більшості випадків, заплативши за навчання заробітку, ви дізнаєтеся все те, що могли б дізнатися безкоштовно, при бажанні. Якщо вас, звичайно ж, не забанили в пошукових системах, тому що в інтернеті вже напевно є чимало вільної інформації по темі питання. Нехай навіть цю інформацію доведеться ще систематизувати, аналізувати, збирати в «покрокову інструкцію».

Наступний важливий момент: навіть якщо продавець інфопродукту дійсно пройшов шлях, який описує в навчанні заробітку, чи говорить це про те, що ви в точності зможете повторити його успіх? Такої впевненості немає! По-перше, все люди різні, по-друге, на будь-якому етапі у вас можуть виникнути якісь серйозні труднощі, по-третє, нарешті, з тих пір вже багато що змінилося (адже інтернет-сфера зараз розвивається дуже стрімко).

А часто буває так, що ви купуєте навчальний курс не у автора, а вже у посередника-посередника-посередника. При тому, що самого автора давно вже й слід простив — до нього стікаються комісійні від розвиненої мережі партнерів і він живе собі десь в Таїланді розкошуючи, про що не соромиться викладати фото, як підтвердження свого приголомшливого успіху. Бачили ж? І йому абсолютно все одно, у кого які проблеми з його курсом, ніякої підтримки він точно робити не стане, навіть якщо таке і обіцяється.

Ще один цікавий момент — відгуки. Як правило, на сторінці продажу інфопродукту ви побачите розділ відгуків, де усміхнені з фотографії молоді люди та дівчата модельної зовнішності розповідатимуть, як змінилося їхнє життя після придбання даного курсу. Можливо, для вірності вкажуть на невеликі недоліки, але в цілому все буде схвально. Невже ніхто не розуміє, що у себе на сайті можна написати все що завгодно?

Мало того, і на інших сайтах можна написати все що завгодно! Будь-які відгуки можна за копійки купити на біржах фріланса, щоб їх написали навіть, наприклад, зі своїх акаунтів в соціальних мережах. Це зараз зовсім не проблема! Але багато хто пішов ще далі! Вони викладають відеозвернення своїх щасливих покупців — вже по відео то точно видно, що це різні люди. Подумайте самі: якщо ви що-небудь купили і вам це сподобалося — ви будете записувати і викладати своє відео звернення про це? Отож бо й воно… Все відео точно так же легко купити, правда буде коштувати вже трохи дорожче.

Ось ще один цікавий момент- деякі курси навчання заробітку насправді розповідають про те, як заробляти на продажу цих же (!) курсів. Тобто, купуєш курс і читаєш, фактично, як майстерно тобі його впарили і що ти, якщо трохи підовчишся, теж зможеш таким же чином впарювати його іншим і заробляти. Це щось на зразок анекдоту, коли 1000 чоловік купують квитки на тренінг «Як заробити мільйон за один день?» По 1000 гривень, приходять, а в залі нікого немає. Ось вам і простий рецепт заробітку.

Запам’ятайте: гарантувати на 100% ніхто нічого не може. Просто тому, що всі люди індивідуальні. І те, що вийде у одного, просто не зможуть повторити інші, навіть якщо він докладно опише це в якомусь уроці. У кожного для цього не вистачатиме якогось свого важливого компонента, яких завжди безліч.

Наступний момент, на який є сенс звернути увагу, розглядаючи навчання заробітку — це реальний досвід людини і чи практикує вона до сих пір цей спосіб отримання доходу. У цьому можна переконатися, тільки поспілкувавшись з нею особисто, наприклад, по скайпу і візуально побачивши конкретні докази заробітку (ніяким опублікованим скріншотам, відео, тим більше, текстам, вірити не можна). Ну і дуже важливо, щоб автор курсу особисто консультував своїх покупців, завжди був на зв’язку, був готовий відповідати на будь-які поставлені питання і допомагати долати проблеми, що виникають при повторенні описаних в курсі кроків. Це дійсно робота, яка коштує грошей, і за яку можна заплатити.

Підведу підсумок. Все вищесказане — це моя особиста думка про навчання заробітку, засноване на спостереженнях і розповідях людей, які купували різного роду інфопродукти. Особисто я їх ніколи не купував і не збираюся, але, як бачите, зміг створити і розвинути власний, вже досить популярний сайт, який приносить певний дохід. При цьому я періодично розповідаю про те, як я його створював і розвивав, абсолютно не боячись, що на просторах інтернету з’явиться ще один подібний «конкурент». Просто тому, що знаю, повторити навіть детальну покрокову інструкцію зможуть в кращому випадку одиниці.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet