Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Чому у мене немає грошей?

У цій статті я хочу дати відповідь на питання, яке багатьом здається риторичним: чому у мене немає грошей? Аналіз показав, що це і подібні питання навіть у пошукових системах задають тисячі людей щомісяця. Тобто, вони хочуть знайти відповідь. І ось пропоную вашій увазі свої варіанти відповіді на це злободенне питання.

Заздалегідь прошу вибачення, якщо вони вам не сподобаються — така моя думка, і ви не обов’язково повинні приймати її за абсолютну істину. Більш того, ви навіть можете посперечатися зі мною в коментарях. Отже, чому немає грошей? Я запропоную вам цілий ряд відповідей, ваша задача — об’єктивно проаналізувати їх, а головне — себе, щоб відібрати ті відповіді, які актуальні саме для вашої ситуації, зізнатися собі в цьому і виправити.

немає грошей

немає грошей

Тоді гроші у вас обов’язково з’являться — ось побачите. Відразу скажу, що відповідей, які вам підійдуть, може бути відразу декілька. Чим більше їх підійде — тим гірше ваша нинішня ситуація, однак, абсолютної безнадії не буває, якщо ви дійсно хочете знайти відповідь на питання «Чому у мене немає грошей?» і виправити це.

Відповідь 1. Ви не вмієте заробляти гроші. Уміння заробляти гроші найменше залежить від вашої освіти, спеціальності, місця проживання, місця роботи і т.д.. Якщо ви щодня ходите на роботу і отримуєте зарплату — це не означає, що ви вмієте заробляти гроші, це скоріше означає, що ви заробляєте їх для свого роботодавця. Уміння заробляти гроші — це здатність бачити можливості для заробітку в усьому, бачити, де можна заробити швидше, більше і простіше. Необхідно рятувати від стереотипів, і думати не про роботу, а саме про заробіток.

Відповідь 2. Ви не вмієте витрачати гроші. «Чому у мене немає грошей, адже я начебто заробляю не так мало/більше всіх?» — тому що ви не вмієте грамотно використовувати зароблене, а це не менш важливо. Скільки б ви не заробляли, нехай навіть це будуть десятки тисяч доларів щомісяця, у вас все одно не буде грошей, якщо ви не будете ефективно і раціонально ними розпоряджатися. Детальніше про це можна почитати тут: «Як правильно витрачати гроші?».

Відповідь 3. У вас немає чіткої мети, чіткого плану, ви самі не знаєте, чого хочете. Ви задаєте собі питання «чому у мене немає грошей?», але при цьому навіть не знаєте, скільки вам їх потрібно і для чого. Або ж мислите якимись абстрактними стереотипами: «хочу бути багатим», «хочу багато грошей», «хочу бути фінансово незалежним», а що конкретно це означає — не знаєте. Природно, що не розуміючи, до чого ви конкретно прагнете, ви ніколи не зможете цього «цього» досягти. Тому навчіться ставити конкретні цілі і планувати їх досягнення. Детальніше про це можна почитати, наприклад, тут: «Як поставити мету?», «Як сформулювати фінансову мету?».

Відповідь 4. У вас нереальні цілі. Можливо, мету ви собі поставили, але якось з нею, м’яко кажучи, переборщили. Ну, припустимо, ви вирішили заробити мільйон доларів за рік. У кращому випадку ви просто не виконаєте задумане, в гіршому — почнете судорожно вкладати гроші в які-небудь хайпи, що обіцяють нечуваний прибуток. Підсумок один: ви повертаєтеся до питання «чому у мене немає грошей?» …

Відповідь 5. Ви мрієте про гроші, але нічого не робите для того, щоб вони з’явилися. Дуже поширений варіант! Ви, начитавшись «розумних» книжок або цитат в соціальних мережах, зрозуміли, що потрібно частіше думати про мрію, візуалізувати її і тоді вона у вас збудеться. Запевняю вас, одних думок і мрій недостатньо. На цю тему теж спеціально написав окрему статтю: «Мрії і цілі».

Відповідь 6. Ви боїтеся мати гроші. Однією з проблем відсутності грошей може бути банальний психологічний страх володіння ними. Можливо, ви навіть вважаєте, що гроші — це зло і від них одні проблеми. Багато людей, які звикли з покоління в покоління жити бідно, просто бояться, що у них з’являться гроші, тому підсвідомо всіляко перешкоджають цьому (відмовляються від високої посади з хорошою зарплатою, відмовляються від вигідних вкладень, відразу витрачають «зайві» суми, які у них з’являються і т.д.). Якщо це про вас, то навіть не питайте «чому немає грошей?» — ви просто не готові ними володіти.

Відповідь 7. Вас влаштовує поточний фінансовий стан. І звичайно ж, у вас ніколи не буде більше грошей, якщо ви задоволені тим, що маєте. В цьому випадку ви будете просто «плисти за течією», нічого не роблячи для того, щоб поліпшити фінансове становище. І відповідь на питання «чому немає грошей?» в цьому випадку дуже просте: «вони вам просто не потрібні».

Ось такі варіанти відповіді на питання «чому у мене немає грошей» я вам пропоную. А у вас є інші варіанти? Буду радий почути їх у коментарях. Тільки не поспішайте звинувачувати в цьому якісь «треті сили»: державу, роботодавців, батьків, чоловіка і т.д. Шукайте причину саме в собі, тому що тільки її ви реально зможете усунути. На зовнішні фактори ви все одно ніяк не вплинете. Просто подивіться на всі боки: адже при однакових зовнішніх факторах у когось є гроші, а у когось — немає … Значить, справа все таки не тільки в них.

Сподіваюся, що ця стаття надасть вам певного мотивуючого ефекту і стане стимулом для того, щоб змінити своє життя на краще. Не бійтеся щось міняти і діяти, тому що без цього проблема безгрошів’я так і залишиться з вами на все життя. А так ви, як мінімум, отримаєте шанс це виправити.

До речі, даний сайт, напевно, допоможе вам вирішити цю проблему: вивчайте і застосовуйте одразу ж із перших днів нового року в дії отримані тут поради та рекомендації. Побачимося в інших публікаціях!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet