Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Оренда серверу

Оренда серверу — це послуга, в рамках якої користувач (орендар) на певний часовий період отримує під власне управління конкретний сервер. Розпоряджатися обладнання користувач може відповідно до договору, укладеного із власником обладнання. Послуга оренди серверів має на увазі не тільки хостинг — виділені сервери використовуються і для ряду інших завдання крім розміщення на них сайтів. Саме про ці завдання і ключові аспекти оренди обладнання і піде мова.

Навіщо і для яких цілей орендують сервери? Оренда серверу являє собою різновид хостингу: користувач отримує під своє управління сервер (один або кілька), як правило, виділений, однак можна взяти в оренду і віртуальний сервер. У чому ж відмінність цих типів обладнання і послуг оренди?

оренда серверу

оренда серверу

Оренда віртуального серверу — найбільш бюджетний варіант. Віртуальна машина, яким і є віртуальний сервер, працює на фізичному сервері. Таким чином, беручи в оренду віртуальний сервер, користувач отримує в своє розпорядження віртуальну машину з фіксованим числом обчислювальних ресурсів, а також власною копією ОС. Управління сервером такого типу можна порівняти з керуванням звичайним комп’ютером за допомогою віддаленого з’єднання.

З точки зору функціоналу та управління, виділений сервер трохи відрізняється від віртуального, але його потужність може бути вищою в рази.Виділений сервер — це звичайний серверний комп’ютер, орендований користувачем у провайдера. Доступ до управління відбувається за допомогою віддаленого з’єднання, операційна система, як і у випадку з віртуальним сервером, у виділеного сервера своя.

Обидва типи серверів мають широкий діапазон гнучких налаштувань, що дозволяє підлаштувати сервер для конкретних завдань. Додаткове програмне забезпечення, необхідне для роботи в заданих цілях, встановлюється користувачем самостійно, або ж функцію встановлення та налагодження програмного забезпечення бере на себе системний адміністратор провайдера.

Ці сервери дозволяють запускати середні і великі ресурси: від корпоративної сторінки до найбільшого інтернет-магазину. Нерідко такі сервери використовують і в якості ігрових. Також зручно використовувати такі сервери і як віддалене робоче місце: їх можна оптимізувати для роботи, зберігання інформації різного походження, обробки файлів і т. д..

Однак деякі провайдери пропонують використовувати сервери по-іншому — взявши в оренду, використовувати обладнання в якості обчислювальних центрів для компіляції, налагодження та створення ПО або розрахунку складних даних. Орендовані сервери, як правило, фізично залишаються в дата-центрі провайдера, однак при бажанні сервер можна розташувати і у себе — ряд компаній надають таку послугу. Проте, практика показує, що орендоване обладнання все ж краще розташовувати в дата-центрі — тут є всі необхідні комунікації для забезпечення продуктивної і безперебійної працездатності серверів.

Безперечні переваги цієї послуги — раціональність і вигідність:

• немає необхідності витрачати значні фінансові ресурси на покупку власного обладнання;
• відсутні витрати на оренду або придбання спеціального приміщення під сервери;
• відсутня необхідність в наймі системного адміністратора;
• коли поставлені цілі і завдання будуть реалізовані, оренду можна просто припинити.

Чи варто орендувати сервер? Якщо ви хочете розмістити в глобальній мережі великий сайт або здійснити складні обчислення — послуга оренди серверів буде більш ніж доцільною: фінансові переваги (в порівнянні з покупкою власного обладнання) будуть відчутні як при короткострокових завданнях, так і при довгострокових перспективах.

Що ж, думаю, ви зрозуміли, що таке оренда серверу та для чого вона необхідна. Якщо вас цікавить така послуга – сьогодні ви можете її замовити з 10% знижкою, використавши промокод referal-13191-promo

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet