Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Пасивний дохід в інтернеті

В попередньому матеріалі ми розглядали що таке пасивний дохід . Сьогодні ж поговоримо про окремий варіант пасивного доходу- пасивний дохід в інтернеті .На сьогодні цей напрям розвивається найбільш високими темпами тому, на мій погляд, заслуговує на особливу увагу.

Існують різні напрями, що дозволяють отримувати пасивний дохід в інтернеті :
1. Різні способи пасивного заробітку на власному сайті
2. Пасивний заробіток на партнерських програмах
3. Пасивний дохід, пов’язаний з біржовою торгівлею і т.д..

пасивний дохід в інтернеті

пасивний дохід в інтернеті

Як створити пасивний дохід в інтернеті? Створення пасивного доходу з нуля завжди розпочинається із створення особистого капіталу для інвестування. Це можна зробити тільки за рахунок проведення роботи в двох напрямах:

1. Збільшення активних заробітків
2. Оптимізація особистих витрат.

Таким чином, за рахунок вивільнення вільних фінансових коштів, людина поступово формує особистий капітал, вкладає його в різні інструменти для отримання пасивного доходу, реінвестує отриманий прибуток і нарощує свої фінансові ресурси. Тобто, щоб створити пасивний дохід з нуля, необхідно поступово переходити від активного доходу до пасивного. Процес цей буде нешвидким і розтягнеться не на один рік: до цього потрібно бути готовим. Проте, результат того вартує.

Напевно головне питання, яке хвилює кожного, хто хоче створити пасивний дохід в інтернеті – вибір інструменту для інвестування. Однозначної поради із цього приводу бути не може: це так же індивідуально, як, наприклад, вибір одягу, продуктів .

Досить великий порівняльний аналіз найбільш популярних інструментів для створення пасивного доходу я зробив в статті «Куди вкласти гроші?». Сподіваюся, що вона в допоможе вам визначитися з вибором. З огляду на те, що пасивний заробіток в інтернеті відкриває такі хороші перспективи, ним користується чимала кількість, скажімо так, нечистих на руку людей, які видають за інвестиції і пасивний заробіток банальні фінансові піраміди. Сьогодні вони можуть називатися іншими «моднішими» термінами: хайпи, матриці і т.д., але суть скрізь одна і та ж.

Фактично таке інвестування рівносильне азартній грі. Чи можна назвати гроші, виграні, припустимо у казино, пасивним доходом? Ну, можливо, з великою натяжкою. Але інвестиціями вже точно ніяк не назвеш.До чого я це усе? До того, що багато людей, бачачи такі звучні слова як «пасивний дохід» та «інвестиції» вкладають гроші в подібні проекти і, у більшості випадків, втрачають їх. Потім розчаровуються і починають скрізь писати, що пасивний дохід — це обман і по­іншому, окрім як працюючи на дядька, гроші заробити неможливо. В даному випадку вони просто не розуміли(чи не хотіли розуміти?), куди вкладали гроші.


  

Пасивний дохід в інтернеті — це, поза сумнівом, те, до чого варто прагнути. Проте, необхідно робити це грамотно, із розумом, не забуваючи про ризики і можливі наслідки нераціонального вкладення грошей. Отримання пасивного доходу — це головна мета процесу інвестування і можливість стати фінансово­незалежним, мати багато вільного часу, займатися улюбленою справою, працювати заради задоволення, а не заради грошей. Але усе це у будь-якому разі вимагає грамотного та продуманого підходу. Прагнення створити пасивний дохід в інтернеті може привести людину як до фінансової незалежності так і до банкротства, пам’ятайте про це.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet