Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як створити пасивний дохід?

Я вже писав про те, що доходи особистого бюджету підрозділяються на активні і пасивні і, бажаючи покращити своє фінансове становище, необхідно прагнути до того, щоб саме пасивний дохід став основним джерелом ваших грошових надходжень. Саме тому сьогодні хочу розглянути, як створити пасивний дохід і якими взагалі можуть бути джерела пасивного доходу.

Відразу ж запам’ятайте найголовніше: пасивний заробіток практично завжди, за визначенням, передбачає вкладення капіталу, тому, якщо ви хочете отримувати пасивний дохід без вкладень- це буде набагато складніше. Таким чином, для того щоб створити пасивний дохід, в першу чергу, необхідно створити капітал, який ви будете вкладати в різні джерела.

пасивний дохід

пасивний дохід

Підкреслю слово «різні», тому як пасивний заробіток в більшості випадків пов’язаний з чималими ризиками і вкладення всього капіталу в якесь одне джерело буде рівносильно грі в рулетку. З цієї ж причини створення пасивного доходу вкрай ризиковано, якщо ваш рівень фінансового становища знаходиться за межею бідності, а особливо, якщо це фінансова яма. У цьому випадку, щоб вибратися з фінансової ями, спочатку доведеться налягти на активний заробіток, поліпшити своє фінансове становище і створити капітал.

Що ж, давайте тепер розглянемо найбільш популярні джерела пасивного доходу:

1. Банківські депозити. Цей спосіб пасивного заробітку можна сміливо назвати найбільш простим, доступним і найменш ризиковим. У той же час, у нього є один дуже серйозний недолік: пасивний дохід з депозитів занадто малий, як правило, він ледь перекриває рівень інфляції, а то й не перекриває зовсім. Тому, щоб отримувати хороший дохід з депозитів, необхідно вкладати дуже великий капітал, а рентабельність (прибутковість) таких вкладень буде дуже низькою. Тим не менш, я вважаю, що в активах особистого бюджету кожної людини обов’язково повинні бути присутніми банківські депозити: і як засіб заощадження, і як спосіб отримання пасивного доходу.

2. Небанківські фінансові установи. Сюди можна віднести різні кредитні кооперативи, кредитні спілки, мікро фінансові організації, інвестиційні фонди, довірчі фонди та інші компанії з управління активами (КУА), які не є фінансовими пірамідами, а дійсно займаються перерозподілом капіталу, забезпечуючи пасивний заробіток своїм вкладникам. Ризики вкладень в подібні джерела пасивного доходу вже набагато більші, в той же час, і прибутковість тут передбачається більш солідна.

3. Цінні папери, ПІФи. Це джерело досить цікаве, але перед тим, як його використовувати, я б рекомендував пройти певну теоретичну підготовку. Не маючи належного запасу знань у цій сфері, можна легко втратити весь вкладений капітал. Якщо ж знань поки недостатньо, краще всього не купувати цінні папери самостійно, а інвестувати кошти в Пайові інвестиційні фонди (ПІФи) — спеціальні компанії, які здійснюють управління вашим капіталом шляхом вкладення його в цінні папери і деякі інші активи.

4. Здача в оренду майна. Дуже хороше і практично без ризикове джерело отримання пасивного доходу. У першу чергу, ймовірно, всі подумали про нерухомість. Здаючи нерухомість в оренду можна мати певний пасивний заробіток, однак він досить малий у порівнянні з капітальними вкладеннями, які необхідно зробити, щоб придбати цю нерухомість. У багатьох випадках набагато вигідніше здавати в оренду комерційну нерухомість, а не житлову. Тому, якщо ви плануєте вкласти капітал у цей спосіб отримання пасивного доходу — обов’язково розгляньте такий варіант.

Крім нерухомості можна здавати в оренду і інше, не таке дороге майно, і звичайно це є набагато більш вигідним способом пасивного заробітку. Головне точно знайти свою ринкову нішу в цій сфері і правильно вибрати сам об’єкт здачі в оренду, який буде служити джерелом пасивного доходу. Це може бути все що завгодно: потужні електроінструменти, музична апаратура, торговельне обладнання, сценічні костюми і т.д. Завжди можна підібрати те, що актуально у вашому місті чи районі і підходить за обсягом необхідних вкладень.

5. Інвестиції в форекс та інші міжнародні ринки. Тут я розумію не самостійну торгівлю (це вже буде активний заробіток), а різні послуги довірчого управління, ПАММ рахунки, тощо. Відразу скажу, що спосіб надзвичайно ризиковий, але, в той же час, може приносити дуже непоганий дохід в співвідношенні із обсягом вкладеного капіталу. І використовувати це джерело пасивного доходу, не уявляючи, про що йде мова, так само недоцільно, як і купувати цінні папери. Якщо вас цікавить ця сфера — краще присвятіть побільше часу її детальному вивченню.

6. Пасивний дохід в інтернеті— різноманітні фінансові піраміди та хайпи. Чомусь, роздумуючи, як створити пасивний дохід, більшість людей схиляється саме до цього джерела, про яке, насправді, слід думати в останню чергу. Зараз інтернет просто рясніє пропозиціями легкого заробітку і примноження вкладеної суми за короткий час в рази, а то і в десятки разів. Проблема тільки в тому, що більшість подібних схем існують дуже обмежену кількість часу і чим вище передбачувана прибутковість, тим меншим є цей час.

Тому, якщо ви запитаєте мене, чи можна заробити у фінансовій піраміді або хайпі, я відповім, що так, можна, але дуже обережно і не в кожній,оскільки в більшості випадків -це чистої води лохотрон. Таке джерело пасивного доходу ні в якому разі не можна розглядати як основне і вкладати в нього весь капітал або його більшу частину, тому як ризики вкладення тут максимальні.

Що ж, я в загальних рисах пояснив вам, як створити пасивний дохід. Надалі на нашому сайті ми будемо більш детально розглядати всі нюанси використання кожного із цих джерел для отримання пасивного заробітку. Слідкуйте за новими публікаціями!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet