Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Що таке промо на хостинг і як його отримати?

Промо на хостинг (купон, бонус) — це унікальна комбінація цифр або букв, що надає особливі преференції власникові даного коду. Наприклад, знижка на послугу хостингу або бонус (подарунок) на ваш особистий рахунок в розмірі деякої суми грошей для оплати веб хостингу або інших послуг компанії. Промокод потрібно ввести в спеціальне поле на етапі заповнення форми замовлення послуги хостингу або реєстрації домену.

Найчастіше можна просто перейти на сайт хостінг провайдера по спеціальному посиланню, в якому промо на хостинг вже вказано і код купона пропишеться в певному полі форми замовлення автоматично. Тобто вам не потрібно забивати купон вручну, тим більше, іноді, це може бути досить довга комбінація латинських букв і цифр.

промо на хостинг

промо на хостинг

В основній масі купони і промо коди на веб хостинг надають їх власникові певні пільги, недоступні звичайному користувачеві. Це може бути: значна знижка в ціні на послуги хостингу, безкоштовний період хостингу (наприклад, один-два місяці розміщення сайту в подарунок) особливі умови веб хостингу (місце на диску під файли в 2 рази більше, ніж це зазначено в тарифі, розміщення сайту на більш потужному сервері, безкоштовний трафік і т.д.) додаткові послуги, за які вам не потрібно платити (безкоштовна реєстрація домену, безкоштовна ліцензія на панель управління для VPS і т.д.)

Де отримати промо коди і купони на послуги хостингу? Знайти купони на послуги хостингу та реєстрації домену можна, наприклад, на нашому інтернет ресурсі. У нас регулярно публікуються свіжі, працюючі промо на хостинг, які ви можете використовувати при замовленні хостингу і отриманні знижок на цю послугу або грошових бонусів. Також, промо коди можна отримати на різних заходах, конференціях і акціях, що проводяться хостинг провайдером.

Часто промокоди і купони публікують в журналах, газетах, на сайтах, роздають на презентаціях…  Деякі компанії розсилають купони навіть звичайною поштою. Іноді, при придбанні якого-небудь продукту в компанії, яка є партнером вашого хостинг провайдера, як бонус йде купон або знижка і на послугу самого хостера. Для цього частіше заглядайте в розділ «Акції» на сайті вашого хостинг провайдера — там часто публікують спеціальні пропозиції від партнерів або умови різних заходів та конкурсів, на яких також можна дістати заповітний промокод. Ну а найпростіший спосіб, як ми вже зазначили раніше, це зайти на наш сайт і вибрати діюче промо на хостинг для отримання пільг при замовленні послуги веб хостингу, виділеного серверу або реєстрації доменів.

До речі, ось і обіцяне промо на хостинг: referal-13191-promo

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet