Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Промокод на хостинг

Не всі знайомі з маленькою хитрістю як заощадити при замовленні хостингу чи VPS/VDS, тому я і вирішив написати даний пост. Отже, існує таке поняття як «промокод на хостинг» Що воно означає? Це означає, що при замовленні певних послуг хостер вам надаватиме наперед обумовлені знижки або повертатиме вам частину потрачених коштів на ваш рахунок .

Звичайно, можна цього і не робити, можна замовити хостинг і так, без промокоду, але особисто я не відмовляюся від таких подарунків та і вам не раджу цього робити. Суть промокоду в тому, що керівництво хостингу стимулює своїх клієнтів, дозволяючи замовити послуги зі знижкою, так чому б цим не скористатися?

промокод на хостинг

промокод на хостинг

До речі, промокод в більшості випадків працює в обидві сторони: кожен новий клієнт отримує знижку при замовленні, а той, хто запросив – отримує приємний бонус на свій рахунок. Після реєстрації ви також зможете давати свій промокод на хостинг іншим новим клієнтам, друзям, знайомим чи просто так незнайомій людині.

Як бачите — це взаємовигідна співпраця. Звичайні клієнти компанії отримують кошти на послуги хостингу, а хостери- клієнтів і подібну рекламу. Особливо вигідна дана фішка веб майстрам, які створюють сайти, при цьому замовляючи своїм клієнтам хостинг. Так веб майстер при реєстрації вказує свій промокод та отримує свій бонус, ну і клієнт не ображений.

Швидше за все ви вже визначилися який саме хостинг вам потрібен і просто шукаєте промокод на хостинг, щоб отримати знижку, якщо це не так, то рекомендую ознайомитися з тарифами, технічною та іншою корисною інформацією на офіційному сайті Українського хостера.

Що стосується промокодом, то вам буде запропоновано ввести його при замовленні послуги у хостера. Для цього просто вкажіть код referal-13191-promo і отримаєте свій бонус. Це звичайно не така велика сума, але ми ж не мільйонери, щоб розкидатися подарунками.

Взагалі подібна тема з кодами зустрічається досить часто. Я вже не один раз так само шукав код, щоб його ввести. До речі, свого часу я зареєструвався точно таким самим методом, взявши промокод на хостинг на одному із сайтів, а ось зараз і сам вирішив написати про це для інших…

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet