Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Пропонують заробіток в інтернеті: як бути?

Сьогодні пропоную поговорити про те, як бути, якщо вам пропонують заробіток в інтернеті: чи варто взагалі розглядати такі пропозиції і на що в них звертати увагу в першу чергу, щоб не стати жертвою шахраїв і не витрачати свій час на те, що вам не цікаво і не потрібно.

Отже, вам на пошту або в приватні повідомлення в соцмережі прийшов лист в дусі:
• «Пропоную бізнес в інтернеті, окупність 3 місяці, дохід від 10 000 грн. на місяць»;

• «Нові можливості для заробітку в інтернеті, від вас 2¬3 години в день, дохід від 200 доларів на тиждень»;

• Заробіток в інтернеті без вкладень, 1000 гривень в день і більше;

• Новий перспективний бізнес в інтернеті, міжнародна компанія, широкі можливості для заробітку, і т.п. Можливо, ви здивовані: чому це прийшло саме вам?

пропонують заробіток

пропонують заробіток

Подібні пропозиції заробітку в інтернеті можуть розсилатися і всім підряд у вигляді спаму, але найчастіше це означає, що ваш e-mail або ж ваша сторінка якимось чином потрапили в базу даних людей, які є цільовою аудиторією для подібних розсилок. Це могло статися з наступних причин:

• Ви «засвітили» свій e-mail на якомусь сайті про заробіток в інтернеті, наприклад, підписувалися на новинну розсилку, хотіли отримати певний безкоштовний відео курс і т.д.

• Ви залишали свої контакти в коментарях на фінансових сайтах, форумах, спільнотах соцмереж, пов’язаних з веденням бізнесу в інтернеті.

• Ви є передплатником якоось співтовариства в соціальній мережі, присвяченого заробітку в інтернеті. Щоб не отримувати таких листів — краще закрити свою сторінку для повідомлень від незнайомих людей. Тепер розглянемо, хто сааме ті люди, які пропонують заробіток інтернеті.

1. Реферальщики . У переважній більшості випадків — це люди, які хочуть заробити на реферальних (партнерських) програмах. У цьому випадку в реченні напевно міститься реферальне посилання, перейшовши за яким ви автоматично будете закріплені за власником посилання і він буде отримувати комісійні з усіх ваших операцій, або ж отримає одноразову виплату за ваше залучення.

Такі люди в більшості своїй зареєстровані у величезній кількості всіляких проектів, багато з них- звичайні хайпи, але можуть бути і більш безпечні, цілком реальні способи заробітку в інтернеті. Важливо інше: ці люди особливо не вникають у суть заробітку і самі таким чином не заробляють: їхня мета залучити якомога більше рефералів — це і буде їхній головний дохід. Переходячи по таких посиланнях і реєструючись, ви робите бізнес в інтернеті швидше тому, хто прислав посилання, а не собі. Хоча, звичайно, в окремих, рідкісних випадках такі пропозиції можуть бути цікаві і ви зможете з їхньою допомогою щось та й заробити.

2. Учасники MLM проектів.Наступна категорія людей, які пропонують заробіток в інтернеті — це представники мережевих компаній, що розвивають свою мережу. Вони теж хочуть заробити на вашому залученні, але відрізняються від першої групи тим, що, швидше за все, працюють тільки в одній (або в двох-трьох) MLM компаніях, добре знають специфіку заробітку, здатні і готові навчити вас всьому тому, що вміють самі. Чи варто відгукуватися на таку пропозицію? Залежить від того, чи цікавий вам мережевий маркетинг в інтернеті. Цей спосіб заробітку явно підійде не кожному, проте, варто визнати, що є люди, які непогано заробляють таким чином.

3. Творці інтернет-проектів. І, нарешті, остання категорія людей, які можуть надіслати вам пропозицію заробітку в інтернеті — це безпосередньо творці(чи власники) різних інтернет-сервісів або представники їхньої команди. Їхня мета — просування власного проекту, можливо, вони шукають партнерів або представників. Такі люди пропонують бізнес в інтернеті зазвичай тим, хто в своєму розпорядженні має свій тематичний сайт або сторінку в соцмережі з великою кількістю передплатників. Треба сказати, що подібних пропозицій заробітку в інтернеті в загальній масі найменше, тим не менш, саме вони часто виявляються найбільш перспективними (звичайно ж, не всі, а лише невелика їх частина).

Ну і тепер, безпосередньо, відповім на питання: що робити, якщо вам пропонують бізнес в інтернеті? Найпростіший варіант — просто видалити лист і додати відправника в спам. У 99% випадках ви від цього нічого не втратите! Але … Раптом ця пропозиція як раз відноситься до того 1%, який варто розглянути? Саме тому можна швидко провести загальний аналіз такої пропозиції, щоб відразу відсіяти все непотрібне і нецікаве. Рекомендую дотримуватися наступних правил.

Правило 1. Якщо пропозиція про заробіток в інтернеті містить реферальне посилання (або зашифроване посилання — швидше за все, воно партнерське).

Правило 2. Якщо пропонують бізнес в інтернеті, який обіцяє золоті гори, вказані якісь конкретні суми заробітку (будь-який нормальний чоловік розуміє, що бізнес ніяк не може гарантувати дохід) і пропозиція містить інші шаблонні фрази («досягти фінансової свободи з нуля »,« стати фінансово незалежним» ,« всього 2¬3 години на день »,« знання і досвід не потрібні » — сміливо видаляйте — нічого цікавого там немає .

Правило 3. Якщо пропозиція заробітку в інтернеті містить ознаки фінансової піраміди — тим більше видаляйте. Навіть якщо ви захочете вкласти гроші в такі проекти (я б радив добре подумати, перш, ніж це робити).

Правило 4. Якщо вам пропонують заробіток в інтернеті без будь якої конкретики, не пишуть хоча б коротко, в чому полягає суть заробітку — теж відфільтровуйте такі пропозиції, особливо, якщо вони містять й інші «негативні» моменти, розглянуті вище.

І на закінчення хочу навести два приклади. Приклад 1. Пропозиція про заробіток в інтернеті, які можна відразу сміливо видаляти: «Досі працюєш на дядю і заробляєш копійки? У тебе є шанс все змінити прямо зараз! Інноваційний супер проект! Інвестиції від 100 $! Заробіток від 300 $ вже в перший місяць! Реальні гроші! Можливість участі без вкладень! Набираємо партнерів! Безкоштовне навчання та інформаційна підтримка по скайпу! Кількість місць обмежена! Тисни сюди, щоб дізнатися подробиці!».

Приклад 2. Пропозиція про бізнес в інтернеті, яку варто розглянути: «Доброго дня! Мене звуть Іванов Сергій, я представляю новий сервіс з обміну електронних грошей (посилання на сайт). Ми шукаємо партнерів для просування нашого сервісу і нам сподобався Ваш сайт. Ми пропонуємо дві схеми можливого співробітництва, з умовами можна ознайомитися за посиланням, також готові розглянути Ваші умови. Якщо Вас зацікавила пропозиція — зв’яжіться зі мною, готовий відповісти на будь-які питання. Контакти для зв’язку: …

Звертаю увагу: другий приклад аж ніяк не означає, що такий варіант бізнесу в інтернеті вам підійде, проте означає, що його варто, як мінімум, розглянути і дізнатися подробиці. Ось, приблизно так зараз пропонують заробіток і бізнес в інтернеті. Що робити з такими пропозиціями і як їх розглядати — сподіваюся, ви зрозуміли. Звичайно ж, кожен випадок індивідуальний, але думаю, що загальні запропоновані поради все ж таки допоможуть вам зробити правильний вибір, не нарватися на шахраїв і не витрачати час даремно.

До речі, практично всі ці рекомендації можна застосовувати і в тих випадках, коли до вас не зверталися особисто, ви просто побачили пропозицію про заробіток в інтернеті десь на форумі або ж в соціальній мережі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet