Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Що таке VDS?

Сьогодні я пропоную детально розглянути що таке VDS(Virtual Dedicated Server) або VPS (Virtual Private Server) . Отже VDS-це різновид хостингових послуг, в рамках яких кінцевому користувачеві надається віртуальний виділений сервер. Він емулює роботу реального фізичного сервера — є root-доступ, можлива установка своїх операційних систем і програмного забезпечення. На одному фізичному сервері зазвичай працює кілька незалежних віртуальних серверів.

Існує думка, що терміни VDS/VPS означають віртуальні сервери з різними типами віртуалізації: VPS означає віртуалізацію на рівні операційної системи, VDS — апаратну віртуалізацію. Насправді, обидва терміни з’явилися і розвивалися паралельно і означають одне і те ж: віртуальний виділений сервер, запущений на базі фізичного.

що таке VDS

що таке VDS

За принципом роботи і особливостям функціонування віртуальний виділений сервер мало чим відрізняється від фізичного сервера. Він не має обмежень по кількості розміщуваних сайтів, баз даних, доменних зон, ssh- ftp- email-користувачів, а його власник-адміністратор має право працювати з файлами, встановлювати програми і здійснювати інші операції, як на реальному повноцінному сервері. Кожен віртуальний сервер на хостингу має власнe IP-адресe, яка не поділяється з ким-небудь ще. При необхідності можна замовляти і додаткові IP-адреси.

Віртуальний сервер працює незалежно від інших, розташованих на одній з ним хост-машині. Це означає, що збій у роботі одного сервера не впливає на функціонування «сусідів». На відміну від звичайного віртуального (shared) хостингу, на віртуальному сервері доступні технології захисту від DDoS-атак, а зберігання даних гарантується можливістю створення резервної копії.

Що ж, що таке VDS ми визначили, тепер давайте зробимо порівняння VDS / VPS з віртуальним (shared) хостингом. Отже, плюси використання VDS / VPS в порівнянні з віртуальним хостингом:

• Повний контроль: власник віртуального виділеного сервера отримує права доступу рівня root (для Unix) або Administrator (для Windows) і може тонко налаштовувати сервер під потреби конкретного проекту аж до установки необхідного ПО і зміни операційної системи.

• Мінімум обмежень: кількість створюваних сайтів, баз даних, доменних зон, ssh- ftp- email-користувачів обмежується тільки ресурсами серверу.

• Незалежність: віртуальні сервери-«сусіди» по хост-машині працюють ізольовано і не «перетягують» один у одного ресурси, а також використовують окремі IP-адреси, в той час як на звичайному віртуальному хостингу кілька сайтів нерідко використовують одну IP-адресу.

Мінуси використання VDS / VPS в порівнянні з віртуальним хостингом:

• Ціна: вартість оренди віртуального виділеного сервера зазвичай істотно вище вартості віртуального хостингу.(проте наша українська компанія пропонує дуже конкурентні тарифні плани).

• Необхідність адміністрування: віртуальний сервер потрібно адмініструвати, як фізичний, тому користувачеві потрібні певні знання та навички в цій області, проте наявність панелі управління полегшує виконання типових завдань.

Плюси використання VDS / VPS в порівнянні з виділеним сервером:

• Невисока вартість: оренда віртуального виділеного сервера обходиться користувачеві значно дешевше оренди аналогічного по потужності фізичного сервера. При цьому продуктивність VDS / VPS може навіть виявитися вищою.

• Проста масштабованість: віртуальному серверу дуже легко додати потужності у вигляді додаткового обсягу оперативної пам’яті, процесорних ядер або обсягу жорсткого диска.

Мінуси використання VDS / VPS сервера проти виділеного сервера:

Загальна дискова система і канал зв’язку: всі віртуальні сервери, що працюють на одній хост-машині, за умови поділу основних ресурсів використовують одну на всіх дискову систему і загальний високошвидкісний канал зв’язку. Це означає, що деякі користувачі можуть зловживати використанням ресурсів і заважати іншим клієнтам. Мій хостер використовує автоматичну систему, яка знаходить таких користувачів. До порушників застосовуються заходи від попередження, до вимикання VDS.

Кому і коли віртуальний виділений сервер підходить найкраще? Віртуальний сервер ідеально підходить для сайтів, що перевищили можливості звичайного хостингу, високонавантажених мережевих служб, а також для проектування, розробки та тестування програмного забезпечення. Закриті корпоративні проекти з підвищеними вимогами до безпеки та конфіденційності даних в масі своїй теж базуються на віртуальних виділених серверах — особливо це стосується невеликих компаній, для яких недоступні купівля або оренда фізичного сервера.

Що ж, думаю ви зрозуміли, що таке VDS. Наостанок – подарунок у вигляді промокоду, який гарантує вам 10% знижку на замовлення хостингу або VDS/VPS. Промокод ви можете використати тільки один раз на офіційному сайті компанії. Власне, сам промокод: referal-13191-promo

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet