Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Створення блогу

В попередніх матеріалах ми говорили про види блогів та заробіток на них . Сьогодні ж я постараюся розказати про варіанти створення блогу та заробіток на ньому .

Після того, як ви вибрали тематику і вид свого майбутнього інтернет ­ресурсу, можна приступати до його створення. Створення блогу можна провести двома способами:

створення блогу

створення блогу

1. Самостійно. Зараз в інтернеті можна знайти безліч навчальних матеріалів про те, як створити свій блог з нуля. Тому за бажання кожен може зробити це самостійно шляхом проб і помилок, тим самим, отримавши досвід і розуміння того, як влаштований блог.До того ж,цей спосіб вигідний тим, що можна не витрачати зайвих грошей.

2. Під замовлення. Якщо хтось не бажає йти по першому шляху, завжди можна замовити блог у досвідченого веб­майстра, приміром, через біржі фрілансу. В цьому випадку блог може вийти якіснішим з технічної точки зору, але, з іншого боку, якщо ви не розумітимете, як це усе створюється і функціонує, вас періодично виникатимуть складнощі, коли потрібно буде зробити певні зміни ,наприклад, розмістити рекламу.

Заробіток на блозі починається не відразу. Після того, як блог буде створений і до того ,як ви почнете заробляти на ньому, вам потрібно буде наповнити його первинними матеріалами, щоб отримати хоча б мінімальну відвідуваність.

На мій погляд, щоб почати заробляти на блозі, необхідно, щоб на ньому було не менше 50 сторінок корисного матеріалу і не менше 100 унікальних відвідувачів на добу. В цьому випадку можна буде отримувати невеликі перші доходи, які, проте, служитимуть певною мотивацією до подальшого розвитку свого ресурсу.

При наповненні блогу автор повинен діяти одночасно в двох напрямах:

• Зацікавити читачів. В першу чергу розміщені матеріали мають бути цікаві для відвідувачів, вони повинні знаходити там вирішення певних запитань або просто містити важливу і корисну інформацію.

• Зацікавити пошукові системи. Одночасно публікації блогу мають бути побудовані так, щоб пошукові системи високо ранжирували їх в пошуку серед безлічі подібних. Для цього блогер повинен обов’язково добре освоїти науку під назвою SEO — пошукова оптимізація сайту. Щоб якнайшвидше «розкрутити» свій блог, блогер повинен потурбуватися і про його просування. Зокрема, це можна робити, залишаючи тематичні посилання на інших ресурсах, форумах, в соціальних мережах, рекламних публікаціях на інших сайтах і блогах .

Просування блогу можна здійснювати самостійно, або довірити це компаніям або ж веб­майстрам, за що, відповідно, доведеться заплатити. І навіть при самостійному просуванні блогу можна використовувати як безкоштовні, так і платні методи просування. Просування блогу — це окрема велика тема, яку я коли­нибудь розгляну більш детально.

І ось, коли ваш ресурс вже набере деяку вагу, можна буде провести так звану монетизацію блогу-встановити на нього деякі елементи, які приноситимуть власникові дохід. Насправді думати про те, як заробити на блозі, необхідно ще заздалегідь, на етапі його створення, тобто, спочатку потрібно вибудовувати свій ресурс так, щоб він був максимально зручним і ефективним для подальшої монетизації.

Найчастіше монетизація блогу розпочинається з установки контекстної реклами. Краще всього в цьому плані, на мій погляд, підійде контекстна реклама Google Adsense : блогерові необхідно буде зареєструватися в сервісі, уважно вивчити усі його правила, створити рекламні блоки і встановити їх на свій блог. Далі при кожному переході по рекламі йому нараховуватиметься певна винагорода , яку в подальшому можна буде отримати на свій рахунок.

Важливо стежити за тим, щоб монетизація блогу не заважала його розвитку. Як відомо, надмірна кількість реклами завжди дратує відвідувачів, особливо якщо йдеться про агресивну рекламу на зразок спливаючих вікон. Ну а надмірна кількість рекламних посилань, як я вже говорив, може навіть привести до бану сайту в пошукових системах. Тому потрібно постійно стежити за тим, щоб заробіток на блозі не шкодив ресурсу.

Пам’ятайте про те, що в першу чергу ваш ресурс має бути цікавий і корисний людям — це і є основне джерело заробітку на блозі: чим більше їх буде — тим більше ви зможете заробляти. Ваші вдячні відвідувачі самі почнуть рекламувати ваш блог своїм друзям і знайомим, в результаті його відвідуваність, а відповідно, і ваш заробіток, будуть рости.

На мій погляд, заробіток на блозі — це відмінне джерело додаткового або навіть основного доходу для тих, хто добре розбирається в певній темі та уміє грамотно і доступно викладати свої думки. Блог можна вести у будь-який час і по суті, це свій маленький інтернет бізнес , своя справа. Заробіток на блозі — це можливість працювати собі на втіху і отримувати гроші за власні думки і за користь, яку вони принесуть вашим читачам.

Що ж, маю надію, що ви зрозуміли як відбувається процес створення блогу та як в подальшому можна на ньому заробляти .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet