Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Хостинг thehost ua

Хотів написати купу різних слів про вибір свого хостера, але сенсу в цьому не бачу. Тому спробую описати ті переваги, через які зробив вибір на користь хостингу thehost ua .

Легкий спосіб перевірити якість хостингу, зайти на сайт самого хостера і подивитися як він працює, чи це вас влаштовує по швидкості? Просто іноді дивує коли хвалять якогось хостера, при тому, що зайшовши на сайт хостера, видно що він підвисає. Як ви думаєте, якщо хостер сам собі не може якісний хост надати, чи надасть він його вам?

thehost ua

thehost ua

Що ж, розповім коротко про переваги роботи із thehost ua:

1. Якість роботи. Працюю з даним хостером вже дуже давно (більше десяти років). Ще тоді, на самих початках нашої співпраці були якісь збої і перебої в роботі, але вже це все залишилося позаду. На даний момент thehost додав два додаткових DNS — сервера для підвищення відмовостійкості ДНС-серверів. Так само використовуються і SSD диски. Для роботи інтернет-ресурсу ці диски просто незамінні, в десятки разів швидші за звичайні.

2. Жива технічна підтримка, тобто дуже швидко в будь-який час дня і ночі дають відповіді на ваші питання, як через чат, так і по телефону. Підтримка безкоштовна, на відміну від деяких хостингів.

3. Піклування про клієнтів. При проведенні профілактичних робіт, попереджають заздалегідь і, як правило, проходять вони в нічний час доби. Останнім часом правда, такі роботи вже виняток, мабуть систему все ж налагодили.

4. Співвідношення ціна / якість. Бонуси. Подивіться тарифи thehost ua і порівняйте з іншими хостерами. Ціна буде приблизно однаковою (тобто середньою), але це тільки на перший погляд, насправді ж на даному хостингу купа різних бонусів, вже при першій оплаті (особливо якщо за рік відразу оплатите) ви відчуєте це.

5. Доброзичливий інтерфейс. Тут просто немає слів, як все зручно влаштовано в панелі управління. Тобто створити свій перший сайт і керувати ним на даному хостингу не важко буде будь-якому новачкові.

6. Безпека. Можна легко відфільтрувати доступ за айпі-адресою (тобто в адмінку на хостингу зможете потрапити тільки ви з дому і, наприклад, з робочого місця, це буде дві дозволених айпі-адреси) і для цього не доведеться лізти в якийсь командний рядок , все дуже просто і наочно реалізовано в інтерфейсі.

Ось такі переваги на мою думку має компанія thehost ua. Ну і на завершення – подарунок від неї у вигляді промокоду, який дає вам можливість отримати на свій рахунок 10% потрачених коштів: referal-13191-promo

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 коммент. к “Хостинг thehost ua”

  1. Klad Proraba:

    Хостингом TheHost пользуюсь уже третий год, хостингом доволен, техподдержка на высоте, создаю третий ресурс. Сложности и вопросы возникают, в любое время суток мне помогают и не говорят, что не обязаны, отвечают очень быстро. Работают мои ресурсы без перебоев. Ценовая политика хостинга меня очень даже устраивает. Единственный момент это расположение серверов, при заказе хостинга выбрал Украина, а теперь, для одного из ресурсов, возникла необходимость поменять на Германию, нет такой возможности, для этого нужно новый аккаунт создавать и хостинг заказывать.Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet