Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Торгівля на форекс

Тема сьогоднішнього матеріалу – торгівля на форекс як спосіб активного заробітку. Я вже писав, що заробіток може мати вигляд як активного, так і пасивного доходу. Самостійна торгівля на форекс — це якраз варіант отримання прибутку від валютних спекуляцій активним способом, варіант роботи на себе, саме про цей варіант сьогодні і піде мова.

торгівля на форекс

торгівля на форекс

Отже, спершу коротко, про що взагалі мова (для тих, хто не в курсі). Ринок форекс — це міжнародний ринок валюти, на якому кожен бажаючий може здійснювати операції за допомогою дилінгових центрів та деяких
комерційних банків. Торгівля на форекс — це здійснення угод на валютному ринку через спеціальну програму — торговий термінал із використанням грошових коштів на своєму торговому рахунку, відкритому в дилинговом центрі. Для заробітку в цьому випадку використовується чисто спекулятивний принцип: купити дешевше і продати дорожче. За рахунок того, що курси валют постійно змінюються, то навіть за лічені хвилини тут можна заробити хороші суми(з іншої сторони, також швидко можна і втратити свої кошти).

Для того, щоб почати самостійну торгівлю, необхідно пройти як мінімум 4 етапи:

Етап 1. Навчання форекс. Передусім, необхідно витратити час та зусилля на те, щоб повністю вникнути в суть торгівлі на форекс, зрозуміти, за якими принципами вона здійснюється і як тут взагалі треба поводитися. Навчитися премудрощам біржової торгівлі можна декількома способами:

• Читання спеціалізованої літератури ;
• Відвідування курсів і семінарів з форекс;
• Навчання форекс шляхом проходження віртуальних курсів, переглядів навчальних відеороликів.

В середньому, якщо підійти до процесу відповідально, то базові знання можна отримати за 1-2 місяця. Проте, підкреслю, це тільки базові знання, які іще потребуватимуть вдосконалення на наступних етапах.

Етап 2. Вибір дилінгового центру. Тепер необхідно визначитися із посередником, через якого буде вестися торгівля. З цим теж краще не поспішати, оскільки різниця в умовах торгівлі на форекс, та і просто в чесності може бути просто колосальна. У цій сфері обертається немало шахраїв, виявити яких на перший погляд не так просто. Тому тут необхідно провести свого роду порівняльний аналіз, щоб визначитися із вибором.

InstaForex

Етап 3. Тренування на демо-рахунку. Можу з усією упевненістю заявити, що торгівля на форекс без попередньої практики на демо-рахунку скоріш за все буде збитковою. Як би добре ви не були б готові теоретично, без практики тут не обійтись. Тому, вибравши дилінговый центр, завантаживши і встановивши торговий термінал, спершу відкрийте демо-рахунок та якийсь час потренуйтеся на ньому. За цей час бажано виробити свою стратегію і тактику ведення торгівлі, фактично побачити ті принципи та способи аналізу, які зможуть зробити вашу торгівлю на форекс прибутковою.

До реальної торгівлі на форекс слід переходити лишень тоді, коли ви будете чітко бачити, що ваша торгова стратегія і тактика реально, систематично, а не випадково , приносить вам стабільний прибуток. Інакше вірогідність швидкої втрати вкладених грошей буде близька до 100%, втратити їх на валютному ринку можна дуже легко і дуже швидко. Проте і занадто затягувати із тренуваннями на демо-рахунку не можна — це психологічно розслабляє трейдера: торгуючи віртуальними грошима, він перестає відчувати за них відповідальність.

Етап 4. Реальна торгівля на форекс. І ось, нарешті, ви відкриваєте реальний торговий рахунок, вносите на нього певну суму і починаєте торгувати. Найголовніше тут- чітко дотримуватись виробленій на демо-рахунку стратегії торгівлі, зберігати холодний розум та тверезий розрахунок. Як показує досвід і практика багатьом початківцям це не до снаги, саме психологічні причини у більшості випадків призводять до ведення збиткової торгівлі на форекс. Якщо спочатку ваш торговий рахунок триматиметься хоч би на одному рівні (без прибутку але і без збитків) — це можна вважати добрим результатом. В першу чергу трейдер повинен думати не про те, щоб заробити, а про те, щоб не втратити. Це дуже важливе правило торгівлі на форекс.

На закінчення хочу сказати, що, як показує практика, прибуткова торгівля на форекс виходить у дуже невеликої кількості трейдерів. Ще меншій кількості вдається зберегти це надовго і зробити заробіток на форекс своїм основним джерелом поповнення особистого бюджету.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet