Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Торговий радник авто профіт

Доброго дня, шановні відвідувачі нашого блогу . Напевно, ви вже не раз чули про торговий радник авто профіт . Так ось, auto-profit 3.0 продовжує торгувати і нарощувати прибуток. За 23 місяці безперервної торгівлі, радник збільшив депозит більш ніж на 194%. Це високий показник за умови, що радник увесь час торгував на з мінімальними ризиками , просадки при цьому рідко перевищували 1%.

авто профіт

авто профіт

Також ми хочемо повідомити Вас, що радник auto profit не являється мартингейлом, як багато хто вважає! Auto-profit використовує систему управління капіталом – money management , яка дозволяє виходити з короткострокових просадок за відносно короткий проміжок часу.

Мартингейл — це множення лота в 2 рази після кожної невдалої угоди, auto profit до цього принципу не має ніякого відношення! Якщо Ви зовсім не хочете використати множення лота, для цього потрібно в налаштуваннях радника вказати параметр LotMultiplicator=1 і радник торгуватиме без множення лота. Проте розробники радника Автопрофіт не рекомендують це робити, тому що множення яке використовує — автопрофіт  є безпечним і воно значно збільшує прибутковість, до того ж auto profit множить лот не в 2 рази як по мартингейлу, а всього в 1,13 або 1,27 залежно від налаштувань , які Ви самостійно можете встановити.

Auto-profit 3.0 є одним із найпродуктивніших і найстабільніших роботів на сьогодні. При мінімальних ризиках авто профіт 3.0 витримує рух ціни більш ніж 2000 пунктів в одну сторону. Для того, щоб торговий радник авто профіт працював правильно, бажано працювати з ним на надійному комп’ютері із безперебійним інтернетом. Саме тому рекомендується використовувати VPS сервер, це дуже зручно і вигідно.

Важливо! Перш ніж приступити до роботи з реальними грошима , всім надається унікальна можливість на протязі необмеженого часу тестувати торгову систему auto — profit 3.0 на ДЕМО рахунку. В такому випадку під час тестування радника ви абсолютно не ризикуєте своїм капіталом.

Отримати кращий безкоштовний форекс радник (робот) авто профіт 3.0

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet