Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Що таке віртуальний сервер?

VPS (Virtual Private Server) або VDS (Virtual Dedicated Server) являє собою вид хостингу, в рамках якого користувачам пропонується до використання віртуальний сервер з певною кількістю ресурсів процесора, пам’яті і т.д.в рамках одного справжнього сервера. Відповідно, чим більше ресурсів, тим дорожче буде коштувати така послуга.

Цей вид хостингу краще ніж звичайний (також називають shared або віртуальний хостинг), тому що в традиційному хостингу береться сервер і його ресурси діляться між усіма веб-майстрами, сайти яких на ньому розташовані. У підсумку, якщо у вашого сусіда по серверу сайти перенавантажуватимуть процесор, то сервер не зможе обробити запити які йдуть до ваших сайтів, що в підсумку призведе до їхньої непрацездатності. Щоб цього уникнути і придумали віртуальний сервер, в якому якщо платите за потужність процесора в 500 Hz, то вона буде доступна тільки для ваших сайтів, незалежно від того, як вантажать сервер ваші сусіди.

віртуальний сервер

віртуальний сервер

Тому, купуючи VPS хостинг, Вам не доведеться ділити ресурси сервера з кимось ще, але і не доведеться викуповувати повністю сервер (виділений [dedicated] сервер), що є дуже дорогим задоволенням і підходить виключно для високонавантажених проектів.

В плані управління, операційна система віртуального сервера відповідає виділеному фізичному серверу, включаючи власні IP-адреси, root-доступ, правила фільтрування, порти, а також таблиці маршрутизації.

За вартістю VPS займає середнє положення між виділеним і віртуальним хостингом. У середньому, у нормального провайдера ціна може коливатися від $ 10 до $ 30 в місяць (в залежності від кількості ресурсів).

Як правило на віртуальному сервері немає обмежень по кількості сайтів, баз даних, доменів, користувачів і т.д. Ви можете створити будь-яку кількість, головне, щоб вистачало ресурсів (процесора, пам’яті, місця на диску), які ви купили.

Робота фізичного сервера емулюється, як віртуальний виділений сервер. Іншими словами, на одній машині може розміщуватися декілька віртуальних серверів. Кожен віртуальний сервер, подібно виділеного сервера, забезпечує повне управління і контроль. Кожен віртуальний сервер має свої власні ресурси, процеси, окреме адміністрування і конфігурацію. Як правило, в ролі віртуального сервера виступають вільно поширювані версії ОС: Linux \ UNIX, а для емуляції застосовуються технології віртуальних машин.

Власник віртуального сервера має можливість установки будь-яких додатків, працювати з файлами і займатися виконанням інших завдань, можливих на окремій машині. Сьогодні оренда віртуального сервера — це досить поширений і популярний тип хостингу. Цей факт легко пояснюється розумним балансом між вартістю сервісу і можливостями, які повністю задовольняють більшість власників інтернет-сайтів і додатків. Зрозуміло, вартість оренди віртуального сервера може варіюватися в залежності від адміністрування і пакета послуг підтримки.

Варто відзначити, що віртуальні сервери без підтримки мають досить низьку вартість, яка становить кілька доларів в місяць. Однак потрібно знати, що створення веб-проектів на такому сервері вимагає від власника глибоких знань, що стосуються адміністрування ОС та інтернет-додатків. Віртуальний сервер без підтримки в більшій мірі рекомендований для фахівців високого класу та ентузіастів.

До речі, якщо ви хотіли б замовити віртуальний сервер – скористайтесь промокодом та отримайте 10% знижку! Прмокод: referal-13191-promo.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet