Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як отримати користь від невдач в бізнесі?

Не секрет, що перші тижні нового року — це час підбиття підсумків. Хочеш не хочеш, але починаєш невимушено думати про те, що зробив за цілий рік, чого досяг, де були промахи, щоб проаналізувати все це і постаратися стати в наступному році ще краще. Для тих, хто вже з нами працює, підведення підсумків не займає багато часу, адже всі показники бізнесу видно в системі LPtrasker, як на долоні. Але інша справа в звичайному повсякденному житті, тут потрібно буде дуже постаратися, щоб врахувати всі ключові моменти в минулому. Саме тому я сьогодні розкажу про те, як отримати користь від невдач у бізнесі.

Отже, як виявити модель ідеальних дій? Думаю, зрозуміло, що кожна ваша дія повинна давати свій результат і ідеальною дія буде тоді, коли вона приноситиме максимальну користь. Для виявлення моделі, яка давала б максимальну ефективність від здійснюваних вами дій потрібно для початку визначити свій факт. Факт — це те, скільки грошей у вас в кишені. Оскільки основна наша аудиторія — це підприємці та маркетологи, то погодьтеся, що результатом їхньої праці є саме дохід.

як отримати користь

як отримати користь

Якщо ви були б лікарем, то вашим результатом було б число врятованих життів. Але ви- підприємець, тому, ваш факт — це модель вашого бізнесу, за допомогою якої ви змогли заробити стільки, скільки маєте на сьогоднішній день. Важливо те, що ви перебуваєте в самому центрі цієї моделі і можете її коригувати за вашим бажанням, змінюючи окремі елементи.

Наприклад, поміняти метод продажів, найняти нового співробітника, поміняти відношення з існуючим співробітником, впровадити нові продукти, поміняти місце магазину, щось в собі, свій розклад і т.п. Ніхто не сказав, що це легко. Взагалі найскладніше на світі — це міняти те, до чого звик. Але без цього і результату не буде. Ви ж хочете, щоб Ваш факт був більше?

Четверте транспортне кільце в Москві — найдорожча дорога у світі. Вартість будівництва $ 578,000,000 за 1 км. Якщо хтось подумав, що в цифрі опечатка, то п’ятсот сімдесят вісім мільйонів доларів за один кілометр. Чиясь модель ідеальних дій дозволяє успішно реалізувати таку бізнес схему. Наша ціль не обговорити погано це чи добре. Наша мета знайти модель, при якій ми зможемо робити менше і заробляти більше.

Як отримати користь від невдач, що необхідно зробити щоб змінити свій факт?
1. Визнати факт
2. Прийняти гіпотезу
3. Перевірити гіпотезу
4. Подивитися знову на факт (спрацювало?)

Для розшифровки цих позицій і більш глибокого вивчення даної тематики, пропоную вам подивитися  вебінар, на якому ви дізнаєтеся:

• Чому у вас досі не той факт, який ви бажаєте?
• Як приймати і перевіряти гіпотези?
• Як збільшити силу і точність своїх дій?
• Критерії ідеальної моделі бізнесу?

Заходьте на наш сайт  на сторінку «Вебінари» та отримайте всі відповіді на свої запитання…

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet