Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як позбутися ліні?

Сьогодні я вирішив трохи відхилитися від фінансових тем і написати невелику замітку про те, як позбутися ліні. Я не випадково публікую сьогодні цю статтю в розділі «Фінанси». На мій погляд, рівень доходів окремо взятої людини часто безпосередньо пов’язаний з її «рівнем ліні». Зараз вже навіть на традиційній роботі складно знайти таке місце, на якому можна буде просто просиджувати штани і отримувати зарплату.

Дуже часто активний дохід залежить від показників діяльності — виконання планів, кількості та обсягу продажів і т.д. Що вже говорити про такі альтернативні та перспективні способи активного заробітку, як фрілансинг або ведення власного бізнесу. Тут в будь-якому випадку не вийде заробляти, нічого не роблячи, заробіток тут напряму залежатиме від вашої активності. А активність, у свою чергу — від того, наскільки ви не будете лінуватися.

як позбутися ліні

як позбутися ліні

Отже, як позбутися ліні. Що таке лінь? Насамперед, необхідно точно визначити, що таке лінь, для того щоб знати свого ворога в обличчя і уявляти, з чим саме ми будемо боротися. Багато хто вважає, що лінь — це «байдикування». І в цьому головна помилка! Це абсолютно не так! Згадайте себе в той момент, коли ви лінуєтеся. Чи справді ви нічого не робите? Припускаю, що ні. Ви дивитеся телевізор, слухаєте музику, сидите в соцмережах, лазите по інтернету, граєте в ігри, розмовляєте по телефону або займаєтеся іще якими-небудь марними справами,які віднімають ваш безцінний час і не дають проводити його з користю.

Лінуватися — це не означає нічого не робити! Це означає займатися марною непотрібною роботою, яка не призводить ні до якого результату і не сприяє досягненню поставлених цілей. Тому, щоб визначити, як позбутися ліні, нам потрібно знайти спосіб не займати себе чим-небудь (як це помилково припускають багато), а перейти від марних занять до корисних, що приноситимуть ефект. У нашому випадку — матеріальний, фінансовий ефект.

Як побороти лінь? Перед тим, як написати цю статтю, я подивився публікації інших авторів, які пишуть про те, як позбутися ліні. Всі вони призводять цілий список рад (5, 7, 10 способів …), які, звичайно, містять в собі щось корисне, але на питання «як позбутися ліні?» (тобто «як перейти від марних занять до корисних?») не відповідають. Саме тому сьогодні я хочу запропонувати вам всього один, але дуже ефективний спосіб позбутися від ліні.

Отже, увага … Щоб подолати лінь — потрібно взагалі нічого не робити! Тобто, по суті, потрібно зайнятися тим, що багато хто помилково вважає лінню (але, як ми вже з’ясували, це зовсім не лінь, а просто байдикування). Причому, це важливо, не можна робити абсолютно нічого: їсти, пити, слухати, дивитися, писати, читати … Просто сядьте і нічого не робіть. Можете стояти — так буде ще ефективніше. Лягати ось, правда, не можна — так ви можете просто заснути.

Тобто, якщо ви не знаєте, як позбутися ліні — спробуйте просто нічого не робити і лінь піде від вас сама. Чому цей метод ефективний? Все просто: людині за своєю природою дуже складно нічого не робити. Ось займатися марними справами — це будь ласка. Але зовсім нічого не робити дуже тяжко – втома прийде дуже швидко — вже за 5-10 хвилин. І тоді вам захочеться чим зайнятися . І ось коли захочеться — можна ще кілька хвилин почекати, , а потім приступити до запланованих корисних справ.

І в цей момент, після байдикування, ви будете перебувати в стані емоційного підйому, в якому справи повинні піти легше і швидше. Таким чином, якщо ви не знаєте, як подолати лінь — просто припиніть всі даремні справи. Буквально через кілька хвилин, вам вже реально захочеться чим зайнятися. Ловіть цей момент і починайте творити великі справи, які приведуть вас до досягнення поставлених цілей і сприятимуть збільшенню ваших доходів.

Що ж, тепер ви знаєте, як позбутися ліні. Спробуйте застосувати цей метод на практиці і переконайтеся в тому, що він реально працює. Бажаю вам високої активності і хороших заробітків. Наш сайт створений для того, щоб підвищити вашу фінансову грамотність і допомогти вам налагодити ефективне управління особистими фінансами. Тому залишайтеся з нами і стежте за оновленнями. Сподіваюся, що ви знайдете тут для себе багато всього цікавого, а головне — корисного. До зустрічі в нових публікаціях!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet