Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як створити свій сайт

Сьогодні дуже рідко можна зустріти людину, яка б не мала уявлення про те, що таке інтернет. Тепер вже недостатньо бути зареєстрованим у соціальних мережах, більшість із нас мають свій власний інтернет ресурс, а той, хто іще не має його- власне, думають як створити свій сайт. Саме про це і буде наша сьогоднішня розповідь.

як створити свій сайт

як створити свій сайт

На сьогодні створити свою сторінку в інтернеті можна чотирма способами:

1) Замовити створення сайту людям, котрі займаються цим професійно.Це найпростіший спосіб. Ви звертаєтеся у вебстудію або ж находите фрілансера, описуєте їм ваші вимоги до сайту, яким ви його бачите і навіщо, власне, ви сайт створюєте (необов’язковий пункт). Вони говорять вам, скільки це коштуватиме і який час знадобиться їм для розробки та створення такого сайту. Якщо вас все влаштовує, то ви оплачуєте роботу і чекаєте на свій готовий сайт. Плюси такого способу очевидні:
• Вам не потрібні ніякі специфічні навички та вміння
• сайт зроблять професіонали, це означає, що помилок в ньому буде мінімум і працювати він буде коректно
• вам не доведеться витрачати свій час.

Мінус у цього способу всього один, але він дуже істотний — гроші. Робота професіоналів коштує дорого. Навіть фрілансеру доведеться заплатити пристойні гроші. Саме тому такий варіант, як створити свій сайт підійде не кожному новачкові.

До речі, про фрілансерів. Із ними я співпрацюю дуже часто і завжди залишався задоволений їхньою роботою, проте нещодавно був шокований роботою(як що це можна назвати роботою) одного із таких фрілансерів.Так ось, вибрав я Олександра Мамедова(Александр Мамедов) та його інтернет агентство h1sky.com в якості виконавця одного із моїх інтернет проектів(все це відбувалося на сайті freelance.ua, тому бажаючим я можу надати всі докази для того, щоб вони не попадали в таку ситуацію).Після ознайомлення із завданням,виконавець запевнив мене, що зробить проект на протязі 27 днів від моменту надходження авансу за роботу. На протязі певного періоду часу виконавець запевняв мене, що робота над моїм проектом ведеться постійно, хоча результати роботи не показував. Тільки через півтори місяці Олександр нарешті показав мені «результати», від яких у мене був просто шок. За цей час було просто залито на тестовий хостинг CMS Joomla- ось і вся робота. Для тих, хто не розуміє – скажу, що такий «об’єм роботи» займає хвилин 5-10 від сили. За період «співпраці», а він тривав майже 2,5 місяці я наслухався обіцянок від цього виконавця на найближчі декілька років, проте так нічого не було зроблено, повторю – нічого, абсолютно нічого. Тільки після моїх обіцянок звернутися у правоохоронні органи мені все ж таки Олександр Мамедов повернув мої гроші. Ось такий негативний досвід співпраці із фрілансерами у мене був. Проте хочу вам сказати , що у переважній більшості фрілансери – відповідальні та чесні люди з якими приємно мати справу.

2)Купити готовий сайт. Цей спосіб відрізняється від замовлення створення сайту професіоналами тим, що ви купуєте вже готовий робочий сайт. В цьому випадку можуть бути два варіанти ваших дій :
• ви самі шукайте відповідний сайт, зв’язуєтеся із його власниками, ведете переговори і переоформлюєте сайт;
• ідете на біржу купівлі-продажу сайтів, вибираєте відповідний сайт і купуєте його.

Мінусами першого способу (самостійний пошук і решта) є наступні речі:
• ви витрачаєте свій час, багато свого часу;
• вам потрібні певні навики ведення переговорів;
• ви повинні розбиратися в основних технічних характеристиках сайтів;
• на це потрібні гроші;
• ви можете нарватися на шахраїв.

Плюс тут один, але він дуже істотний:
• ви отримаєте саме той інтернет ресурс, який вам потрібний і це вже буде діючий сайт.

Мінуси купівлі сайту на біржі наступні:
• ви повинні розбиратися в основних технічних характеристиках сайтів;
• на це потрібні гроші;
• ви вибираєте сайт із тих, що знаходяться на біржі.

Плюси:
• ви витрачаєте мінімум часу на пошук сайту;
• ви не витрачаєте час на переговори з власником, відразу бачите ціну і пропозиції інших покупців;
• ризик потрапити на шахраїв мінімальний;
• ви отримуєте готовий сайт (з доходом або без).

Найголовнішим плюсом і першого, і другого способів є те, що ви купуєте сайт, який вже «на ходу»: він наповнений контентом, проіндексований пошуковими системами, має відвідувачів і технічні показники, може мати дохід і так далі. Тобто у придбаного вами сайту вже буде певний заділ (а у разі купівлі дійсно розкрученого сайту, заділ може бути дуже великим) і вам не доведеться розпочинати все з нуля. Вам залишиться тільки грамотно розпорядитися подальшим розвитком свого сайту і все.

3) Хостинг з конструктором сайтів або CMS – третій варіант, як створити свій сайт. Тут є два варіанти: безкоштовний і за гроші.
• Безкоштовний варіант – існують безкоштовні хостинги, на яких є конструктори сайтів. Для того, щоб створити сайт на такому хостингу, необхідно зареєструватися, вибрати шаблон і, в принципі, все. Далі викладаємо тексти, картинки та інші складові частини свого сайту.

Головний плюс цього варіанту — безкоштовність. Проте, на мою думку,це і єдиний плюс. Мінусів же вистачає. Перерахую найпоширеніші:
• обмежені можливості безкоштовного хостингу. Як правило, це мінімум місця на жорсткому диску серверу, мінімум оперативної пам’яті, відсутність можливості підключення баз даних, своїх скриптів і так далі. Тобто, усі технічні можливості -по мінімуму. Їх поліпшення або за гроші, або такої можливості немає взагалі

• стороння реклама. Практично всі безкоштовні хостери додають на сайти своїх користувачів свою рекламу. І розташована вона на найвидніших місцях. Це основне джерело доходу для безкоштовних хостерів. Відключити цю рекламу або не можна зовсім, або, знову ж таки, тільки за гроші.

• домен третього рівня. Про те, що це таке і чому це погано можна узнатьв статті про вибір хостингу. Тут лишень відмічу, що деякі хостери все таки дають можливість прикріпити домен другого рівня.

• шаблонний дизайн сайту. Кількість шаблонів у будь-якого безкоштовного хостингу обмежена. Це означає, що один і той же шаблон використовуватиметься на багатьох сайтах. Звичайно, можна створити свій або змінити існуючий, проте для цього потрібні знання або гроші.

• безкоштовний хостер не несе ніякої відповідальності за ваш сайт. Тобто, якщо з ним (із сайтом) що-небудь станеться, то це — безповоротна втрата. Дуже часто немає навітьможливості зберегти сторінки сайту до себе на комп’ютер, не говорячи про більш «просунуті» умови збереження та відновлення інформації.Тому врахуйте, що в такому разі плоди вашої наполегливої праці можуть зникнути вмить.

Як бачите, плюс у безкоштовного хостингу один — грошей не потрібно, а мінусів – величезна кількість . Тому я рекомендую використовувати цей варіант тільки в якості тестів, експериментів або для допомоги основному сайту.

Тепер поговоримо про безкоштовні CMS.Нагадаю, що CMS (Content management system) — система управління вмістом (контентом) сайту.Тобто, по суті, CMS — це той же конструктор сайтів, тільки встановлювати і настроювати ви його будете самі. Звідси витікають головні мінуси безкоштовної CMS : її потрібно кудись встановлювати і її треба настроювати. Встановлювати CMS потрібно на хостинг, на платний хостинг, тобто такий варіант створення свого сайту вимагає наявності грошей на хостинг. Також зезкоштовну CMS потрібно настроювати. Для цього необхідні певні знання і уміння працювати із базами даних.

Головними плюсами CMS є простота створення сайтів на них і комфорт в подальшому управлінні ними. Для цього, власне, CMS і придумані. Всі сучасні платні хостери мають тарифи із конструктором сайтів. Платити потрібно тільки за хостинг, конструктор сайтів — безкоштовна опція. Якщо створювати сайт на платному хостингу із конструктором сайтів, то мінусів всього два:
• потрібні гроші;
• шаблонність дизайну.

Грошей знадобиться не так вже й багато – місячна абонплата стартує від 10 гривень. Думаю, що цю суму може дозволити собі будь-який школяр. Не кажучи вже про більше старших товаришів.А ось із шаблонністю дизайну не все так просто. Проблема тут та ж, що і у випадку із безкоштовним хостингом та конструктором сайтів : багато сайтів використовують одні і ті ж шаблони. І тут або доведеться або освоювати мови вебпрограмування або ж замовляти створення дизайну у професіоналів.
Плюсів тут однозначно більше:
• ніяких технічних обмежень в роботі сайту;
• не потрібно витрачати час і сили на створення сайту;
• зручність і комфорт при подальшій взаємодії із сайтом.

4) Створення свого сайту самостійно і з нуля. Цей спосіб дає максимальну свободу з усіх вище перерахованих. Ваш сайт може працювати як завгодно і де завгодно! Ніяких обмежень, все у ваших руках і під вашим контролем-це головний плюс цього варіанту. Звичайно, є і мінуси :
• знову ж таки потрібні гроші;
• необхідно знати мови вебпрограмування на пристойному рівні;
• Потрібен час.

5) Скористатися унікальною акцією компанії Mega Skidka та отримати сайт безкоштовно.Час від часу компанія проводить унікальну акцію та робить всім бажаючим сайти абсолютно безкоштовно.Все, що потрібно зробити в такому випадку — замовити сайт та купити хостинг .

Про гроші ми вже говорили(ті ж таки 10 гривень в місяць, що і у разі платного хостингу з конструктором сайтів). Із мов програмування необхідно знати HTML, плюс CSS (каскадні таблиці стилів), плюс вставки php- коду в HTML. Знаючи перше і маючи уявлення про друге і третє- можна створити зручний сайт із величезними можливостями. Ні конструктори сайтів, ні CMS навіть поряд не стояли!

Що стосується часу — тут все суто індивідуально і залежить від вашого бажання і складності задуманого вами інтернет проекту.Що ж, думаю, я вам трохи роз’яснив ситуацію як створити свій сайт , а рішення як саме ви його створюватимете ви приймете самостійно.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet