Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як управляти бізнесом на безлюдному острові?

Сьогодні я вам розкажу одну історію, яка трапилася зі мною цього року і розкажу вам як управляти бізнесом віддалено, тоді, коли ти знаходишся практично на безлюдному острові. Так ось, несподівано мене запросили поїхати на риболовлю. Причому не на нудну риболовлю з вудками, як багато її собі уявляють, а на рибальських катерах, з повним спорядженням в кемпінговий табір, а головне в компанії досвідчених рибалок. Від такої пропозиції, звичайно ж, я не міг відмовитися.

Проблема полягала в тому, що я не міг собі цього дозволити, зважаючи на те, що був запланований запуск проекту якраз в дні риболовлі. Оскільки я являюсь прихильником того, що працювати необхідно не в офісах, а в інтернеті, то цю нестандартну задачу мені все таки довелося вирішити. Що потрібно інтернет підприємцю для ведення бізнесу і запуску інтернет проекту? Звичайно ж ноутбук та інтернет.

як управляти бізнесом

як управляти бізнесом

Але справа в тому, що місце нашого проживання планувалося на безлюдному острові , тому і з цими благами могла б трапитися проблема. На щастя, електроенергію зміг організувати за допомогою бензинового генератора, а інтернет- за допомогою мобільного 3G Інтернету. Кілька годин на збір рибальського табору і мій новий мобільний офіс був готовий. Проблем із зарядом батареї не повинно було бути, та й інтернет працював більш-менш стабільно.

Таким чином, свій звичний розпорядок дня я зміг цілком адаптувати під риболовлю. Рано вранці, ще до сходу сонця ми збиралися на риболовлю, щоб встигнути на ранковий жор жереха. Кілька годин на воді — і риба на обід вже спіймана. Кожен день ловили щось нове: то жереха, то щуку, то окуня. Загалом, вранці себе забезпечували обідом: наваристою «царської юшкою» і рибними котлетками. Далі, у той час, коли риболовлі немає ніякої, з’являється кілька годин на запуск інтернет-проекту, постановку завдань співробітникам та інші невідкладні справи. Якраз, в той момент коли від роботи голова починає трохи пухнути, приходить час вже для вечірньої риболовлі.

Невелика приємна прогулянка по водній гладі, драйв від лову риби і вечеря вже готова. Пізно ввечері приходить час знову трохи попрацювати: кілька дзвінків по скайпу та повний аудит роботи співробітників за допомогою унікального сервісу, який допомагає повністю контролювати як роботу бізнесу взагалі, так і роботу співробітників. Потім- чудова вечеря та незабутній відпочинок на лоні природи.

Найцікавіше, це те, що в кінці дня розумієш, що день пройшов зовсім не даремно, а на 100% потужності. Це стосується як відпочинку, так і роботи. Емоції, враження, відчуття виконаної роботи просто переповнювали через край і давали новий імпульс та наснагу до нових звершень.

Під час цього незапланованого відпочинку я повністю відчув на своїй шкурі як управляти бізнесом повністю віддалено, я дійсно зрозумів, що вести бізнес можна навіть на безлюдному острові! А в цей час, молодь і все активне населення прагне до того, щоб перебратися у великі міста для пошуку високооплачуваної роботи!

Я ще давно на підсвідомому рівні розумів, що урбанізація втрачає свою актуальність. Вона зовсім вже мертва. Наприклад, у великих містах: божевільні пробки, необґрунтовані ціни, огидна екологія, а головне негативний емоційний фон. Одна моя подруга написала : «Виїхала в 7 ранку на роботу, а пробка вже почалася від мого будинку, рік тому такого зовсім не було». Це вже стандартна ситуація. Люди, які давно нікуди не вибиралися за місто просто перестають посміхатися. Питається, навіщо все це потрібно?

Якщо ще кілька років тому було неможливо заробити пристойні гроші за межами міста, то тепер, все це можливо і бізнес в інтернеті не міф, а реальність. 100% віддалено можна створити свій бізнес, можна влаштуватися на роботу, можна приєднатися до команди на певний проект і заробити хороші гроші. Таким чином, немає необхідності пересуватися фізично для того, щоб заробляти гроші, достатньо лише працювати час від часу онлайн . Ви самі вирішуєте коли ви перебуваєте на піку своїх енергетичних ресурсів і готові працювати продуктивно, а коли ви відпочиваєте і заряджаєтесь емоційно.

Ось так я на власному досвіді переконався як управляти бізнесом навіть на безлюдному острові. Система LPtrasker дуже допомагає мені в цьому і я зараз не представляю свого життя без неї. Чи працюєте ви вже онлайн? Якщо так, то чим займаєтеся? Якщо ще ні, то що вам заважає? Пропоную подискутувати на цю тему…

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet