Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як витрачати гроші в 2015 році?

Мої вітання,шановні друзі.Сьогодні ми продовжимо серію публікацій про особисті фінанси.В попередніх матеріалах я розповідав як заробити, як зберегти та як примножити гроші в 2015 році. Сьогодні ми ми розглянемо як витрачати гроші в цьому році .Вже зараз, з самого початку року необхідно посилити економію сімейного бюджету, навіть якщо ваш фінансовий стан не погіршав. Усі передумови для погіршення є, а за рахунок економії ви завжди зможете створити або збільшити свій резервний фонд, який дозволить вам безболісно пережити складні часи, якщо ви втратите доходи або ваші витрати істотно виростуть (друге обов’язково станеться — можете не сумніватися).

Економити можна і потрібно . Якщо в стандартній ситуації резервний фонд повинен давати вам можливість безболісно прожити 6 місяців (тобто, має бути рівний вашим шестимісячним доходам), то в кризу його необхідно збільшити хоч би в 2 рази — до розміру річного доходу. Створити такий резерв ви можете за рахунок економії, відмови від великих витрат, без яких можна обійтися або продажу непотрібних речей.

як витрачати грошіПродуктами та іншими необхідними товарами в 2015 році краще запасатися про запас, оскільки діятиме принцип «завтра завжди дорожче, ніж учора». Проте, звертаю вашу увагу на слово «необхідними». Тобто, не потрібно купувати те, що ви зазвичай не їсте, або без чого можете обійтися, тільки тому, що цей товар скоро подорожчає. Також, само собою, не варто робити занадто великі запаси товарів, котрі швидко псуються. Обходьте велику кількість магазинів, відвідуйте оптові бази, стежте за акціями в супермаркетах, щоб робити запаси потрібних вам продуктів та інших товарів по максимально вигідній ціні.

Хочу звернути увагу ще ось на що. Є категорія людей, яка в очікуванні зростання цін починає скуповувати дорогі товари: побутову техніку, електроніку, мобільні гаджети, меблі, дорогий одяг і так далі. Таким чином вони намагаються врятувати свої заощадження від девальвації та інфляції і хочуть «що­небудь купити, поки гроші зовсім не знецінилися». Так ось, цього робити категорично не потрібно, якщо такі покупки не були заплановані.

Купуючи побутову техніку та інші дорогі товари, ви не рятуєте свої гроші, ви будете витрачати їх даремно, купуючи товар, який часто вам навіть не потрібний, без якого ви зможете обійтися і який не зможете продати дорожче, ніж ви за нього заплатили (навіть якщо ціни виростуть). Такий спосіб як витрачати гроші категорично не підходить для цього. 2015­й рік повинен стати для нас роком, який повинен навчити нас економії особистих фінансів,тому обов’язково вже зараз потурбуйтеся про те, щоб у вас в наявності завжди була солідна сума резерву.

Що ж, в серії публікацій я намагався дати вам корисні поради та рекомендації по управлінню особистими фінансами в 2015 році. Звичайно ж, ви можете слідувати або не наслідувати їх на власний розсуд, головне пам’ятайте, що відповідальність за свої фінансові рішення нестимете тільки ви самі. Бажаю усім вам прожити 2015­й рік з найменшими фінансовими втратами, краще всього — взагалі без таких, ну а в ідеалі – звичайно ж, примножити особисті фінанси. У будь-якому разі скрутні часи — це завжди можливість отримати хороші уроки на майбутнє.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet