Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як забезпечити старість

Сьогодні поговоримо про те, як забезпечити старість. Цілком логічно, що в літньому віці людина втрачає свою працездатність, у неї починаються проблеми зі здоров’ям, тому активний заробіток їй протипоказаний. Таким чином, щоб забезпечити старість, необхідні надійні джерела пасивного доходу, краще, звичайно ж, щоб їх було декілька.

Я вже говорив про те, що пенсія – найбільш невигідне джерело пасивного доходу. Замість того, щоб думати про те, як дожити до пенсії, намагаючись в останні перед пенсійні роки посилено працювати, ще більше підриваючи своє здоров’я тільки тому, що так держава буде вам платити пенсію(з ваших же грошей!) на десять гривень більше, краще заздалегідь подбати про створення пасивного доходу, який дозволив би вам «вийти на пенсію» тоді, коли ви самі цього захочете.

як забезпечити старість

як забезпечити старість

Виникає питання: де взяти джерела пасивного доходу? Такі, які відповідали б ряду вимог і дійсно могли забезпечити безбідну старість. Давайте спочатку сформулюємо ці вимоги:

1. Доступність. Необхідний такий пасивний заробіток, який був би доступний широкому колу людей і не вимагав би якихось спеціальних знань.

2. Надійність. Джерело пасивного доходу повинно бути максимально безризиковим.

3. Мінімальна капіталомісткість. Необхідно знайти пасивний заробіток, який не вимагав би великих капіталовкладень, тобто, у фінансовому плані був би доступний кожному середньостатистичному громадянину.

4. Максимальна прибутковість. Пасивний дохід повинен забезпечувати безбідну старість і дозволяти літній людині прожити залишок життя в своє задоволення.

Ви напевно скажете, що так не буває? Аж ніяк … Таке джерело пасивного доходу створити можна, але з однією умовою: подбати про це слід ще задовго до настання старості. Сьогодні я запропоную вам поки що один спосіб створення пасивного доходу, що відповідає всім вищевикладеним вимогам. Це- банківські вклади.

Так, так, не дивуйтеся. Зараз все зрозумієте. Отже, як забезпечити старість за допомогою банківських депозитів необхідно ще задовго до настання літнього віку всього один раз виділити певну грошову суму, яку ви «відкладаєте» собі на старість. І покласти її в банк (або, ще краще, розбивши на частини — в кілька банків) на депозит. Потім регулярно, отримуючи відсотки (наприклад, щорічно), просто перекладати на наступний рік цю ж суму разом з відсотками, таким чином, постійно нарощуючи свій капітал, який в старості буде приносити вам солідний пасивний дохід.

Отже, якщо всього один раз в житті , наприклад, в 20 років виділити собі «на старість» всього 1000 грошових одиниць, то через 45 років (при виході на пенсію, в 65 років) при вдало сформованих умовах розміщення вкладів (20% річних), ви будете мати капітал більше 3 млн. грошових одиниць, який буде вам приносити щомісячний дохід понад 50 тис. грошових одиниць., а потім перейде у спадок вашим онукам!

Порівняйте це з тим, скільки ви вкладаєте, щоб отримувати пенсію і скільки в результаті отримуєте (я розписав це в статті «пенсія — найбільш невигідне джерело пасивного доходу») і, як кажуть, відчуйте різницю! А уявіть, яким буде ваш пасивний дохід, якщо ви не один раз вкладете 1000 грошових одиниць, а, наприклад, будете щорічно додавати до свого капіталу по 1000!

До того ж, у разі настання непередбачуваних обставин, ви завжди маєте можливість почати використовувати накопичений капітал раніше запланованого терміну. Зробивши нехитрі підрахунки, ви можете легко прикинути, яку суму вам необхідно вкласти, виходячи з діючих умов розміщення вкладів та терміну, через який ви хочете почати користуватися пасивним заробітком за такою схемою.

Наприклад, якщо вам потрібен щомісячний дохід у 5 разів більший, ніж у нведеному прикладі, значить, вам спочатку потрібно вкласти не 1000, а 5000 грош. од.. Таким чином, ми бачимо, що банківські депозити можуть стати доступним, надійним і прибутковим джерелом пасивного доходу, проте прибутковість дуже сильно залежить і від умов розміщення коштів на депозит (навіть 1% відіграватиме істотну роль!), і від терміну зростання капіталу за запропонованою схемою.

Тому чим раніше ви задумаєтеся про те, як забезпечити старість і почнете діяти подібним чином, тим краще зможете її забезпечити, і, цілком імовірно, що ваш фінансове становище можна буде оцінити як фінансову незалежність, при тому, що ви — сама звичайна людина, не мала надприбутків!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet