Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як заробити гроші підлітку?

Зовсім недавноя писав про те, що таке дистанційна робота, а сьогодні розгляну, як заробити гроші підлітку. В принципі, в цьому випадку можна використовувати і багато ідей домашнього заробітку, в першу чергу — заробіток в інтернеті, однак, для підлітків є свої особливості, з урахуванням яких і потрібно вибирати свій спосіб отримання доходу. У чому вони полягають та як заробити підлітку — про це далі в статті.

Почнемо з того, що під підлітком ми матимемо на увазі людей у віці від 14 до 18 років. У чому полягають особливості заробітку в цьому віці? У першу чергу — в тому, що згідно з трудовим законодавством, використовувати працю осіб віком 14-18 років для багатьох робіт просто заборонено (обмеження за віком встановлені, виходячи з типу виконуваних робіт). В інших же випадках працю підлітка використовувати дозволяється, але не більше встановленої законом кількості часу, а це- далеко не повний робочий день.

як заробити гроші підлітку

як заробити гроші підлітку

З цієї причини офіційно влаштуватися на роботу підлітку в 14-18 річному віці дуже проблематично, та й насправді не так вже потрібно, оскільки в цей період головна робота- закінчення школи, якій теж необхідно приділяти час. Як правило, заробіток підлітка відбувається у вільний від навчання час. Наприклад, вечорами, а якщо мова йде про традиційну роботу — то найчастіше влітку, під час канікул.

Другою важливою особливістю є те, що праця підлітка в більшості випадків не оплачується в такому ж обсязі, як праця дорослої людини. Офіційні та неофіційні роботодавці зазвичай використовують підлітків як дешеву робочу силу. В принципі, їх можна зрозуміти: з їхньої точки зору підліток не може виконувати роботу настільки якісно, як доросла людина, оскільки ще не має для цього достатніх навичок і досвіду, а менш кваліфікована праця оплачується нижче.

Саме тому деякі роботодавці готові брати на роботу підлітків, умовно погоджуючись на нижчу якість праці, але при цьому економлячи на його оплату. Якщо ви задумалися над тим, як заробити гроші підлітку — ви повинні розуміти цей момент і погоджуватися з ним: торгуватися за зарплату у вас навряд чи вийде.

Однак, якщо ви виберете варіанти заробітку для підлітка в інтернеті — там це правило вже не буде актуальним: робота в інтернеті однаково оплачується як дорослій людині, так і підлітку, головним критерієм є тільки якість її виконання. Замовники і виконавці робіт в інтернеті ховаються за ніками і їх реальний вік ніхто не знає, тому якщо підліток зможе виконувати роботу настільки ж якісно, як і дорослий виконавець — він буде заробляти такі ж гроші.

Думаючи про те, як заробити гроші підлітку, я пропоную відразу ж розділити всі способи заробітку для 14-18 літніх на 3 великих напрямки:

  • Традиційна робота (офіційна чи неофіційна);
  • Робота в інтернеті (фрілансинг).
  • Бізнес для підлітків (надання власних послуг).

Спочатку вам варто визначитися, який напрямок заробітку для підлітків приваблює вас найбільше і далі вибирати найбільш підходящі варіанти вже в рамках цього конкретного напрямку. Давайте розглянемо їх більш докладно.

Найбільш популярні та доступні вакансії для підлітків- продавець-реалізатор. Досить часто можна зустріти підлітків, що реалізують морозиво, квас, солодку вату, сувеніри та який-небудь інший недорогий товар, продаж якого не вимагає певних спеціалізованих навичок. Зазвичай підлітки працюють реалізаторами на виносних, сезонних торговельних точках. Тому, якщо ви не знаєте, як заробити гроші підлітку, найпростіший спосіб — це шукати подібні вакансії.

Точно так само підліток може продавати не товари, а послуги, наприклад, працювати на якому небудь літньому атракціоні т.п., попит на таких працівників є завжди в курортних містах, так що, завжди у підлітка є можливість влаштуватися на роботу і заробити влітку.

Кур’єр — нескладна робота, яка під силу підлітку, а роботодавці в цьому випадку можуть заощадити, взявши більш низкооплачувану людину. Підлітки в невеликих містах можуть розносити замовлені продукти, кореспонденцію, невеликі вантажі. Так що, якщо ви не знаєте, як заробити гроші підлітку — розгляньте і цей варіант.

Роздавач листівок- ще один доступний заробіток для підлітка — роздача листівок або флаєрів в людних місцях. Така робота цікава ще тим, що тут часто можлива погодинна оплата, тобто, можна працювати навіть, припустимо, 1-2-3 години на день, після школи або у вихідні. До речі, оплачується така праця досить непогано для підлітка.

Розклеювач оголошень- теж хороша можливість заробити гроші підлітку, яку можна використовувати в будь-який вільний і зручний час — тут оплата зазвичай здійснюється, з розрахунку кількості розклеєних оголошень. Подібні вакансії завжди затребувані і роботодавці готові залучати до виконання таких нескладних завдань підлітків віком 14-18 років.

Існує і безліч інших варіантів працевлаштування для підлітка, я розглянув лише найбільш поширені і затребувані, а ви можете вибирати ті, що вам більше до душі і за можливостями. Наступного разу я розповім про те, як заробити в інтернеті підлітку.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet