Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як заробити мільйон?

Сьогодні пропоную поговорити про те, як заробити мільйон? Пробігшись по інтернету, побачив, що на цю тему пишуть усі, кому не лінь, але якихось по- справжньому слушних думок мені там не трапилося. Тому вирішив внести свій скромний внесок і теж написати про те, як заробити мільйон (гривень,рублів або ж доларів), розглянути це популярне питання так, як це бачу я.

А чому б і ні, поїхали! Почну з того, що є така чудова книга Євгена Гордєєва «Як заробити мільйон?». Це досить популярне видання, випущене вже декількома тиражами, воно має красиву презентабельну обкладинку і 200 сторінок. Відкривши книгу, ви побачите ось такий зміст:

як заробити мільйон

як заробити мільйон

• Як заробити мільйон?
• Що робити, якщо відразу не вийшло?
• Що робити, якщо є сумніви?
• Що робити, якщо заробив і вже витратив?

Ну а далі зміст книги такий: як заробити мільйон? Працювати, працювати, працювати … і далі слово «працювати» повторюється перші 100 сторінок тексту. А наступні 100 сторінок відведено під щоденник для складання бізнес плану.

До речі, на обкладинці книги є місце, щоб вписати співавтора книги — себе, адже її другу частину кожному пропонується написати самостійно. Повторюся, що книга Євгена Гордєєва «Як заробити мільйон?» — працювати, працювати, працювати … користується великою популярністю, навіть я знаю випадки, коли знайомі купували її в подарунок. І цілком імовірно, що автор вже заробив на цій книзі не один мільйон …

Чи можна погодитися з таким змістом цього бестселлера і позицією автора? Так, але тільки на 50%. Справа в тому, що Євген Гордєєв не врахував, що є не тільки активний, але і пасивний дохід — дохід від інвестування. Автор пропонує своїм читачам заробити мільйон тільки активним способом. Так що, в книгу можна було б ще додати «інвестувати, інвестувати, інвестувати …», причому, для цього напевно не знадобилося б витрачати стільки сторінок, як для «працювати, працювати, працювати …».

Якщо так порівнювати, то ,думаю, що вистачило б і однієї сторінки, а при грамотному підході — навіть кількох рядків. Далі я наведу свої розрахунки та ідеї, як заробити мільйон, які будуть трохи більш розгорнутими, ніж у Євгена Гордєєва, а головне — вони будуть включати обидва напрямки заробітку — і активний, і пасивний.

Отже, ви задалися питанням «Як заробити мільйон?». Тут відразу потрібно уточнити: мільйон чого? Наприклад, заробити мільйон гривень абсолютно нескладно. Більше того, практично всі люди цей 1 млн.грн. і навіть більше заробляють протягом свого життя, а багато хто — навіть за рік або 2-3 роки (далі я наведу вам розрахунки, з яких це буде видно). Заробити мільйон доларів- вже складніше. Але й такий дохід за своє життя отримує набагато більше людей, ніж ви собі це уявляєте.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet