Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як заробити на хобі?

Напевно багато із вас вже замислювалися, як заробити на хобі. Це дуже правильний хід думок: заробіток на хобі — один з найбільш простих і доступних способів збільшити доходи особистого бюджету. До того ж, ви будете займатися цим у своє задоволення, не напружуючись, що важливо. Саме тому пропоную вам розглянути найбільш поширені способи, що дозволяють заробити на хобі, в залежності від того, чим саме ви захоплюєтеся.

Варіант 1. Ви любите фотографувати. Фотографія — одне з найбільш поширених захоплень. Отже, якщо ви — початківець або, тим більше, успішний фотограф, то у вас є два основних способи заробити на хобі:

як заробити на хобі

як заробити на хобі

• Надання послуг фотографа. Почати можна з пропозицій друзям, знайомим, дати оголошення на місцевих сайтах, в соціальних мережах. Щоб було більше відгуків, потрібно продемонструвати кращі приклади своїх робіт, бажано в тих жанрах, які користуються найбільшим попитом: портрети, фотосесія на природі, love story, весільне фото, дитяче фото та т.д. На першому етапі пропонуйте свої послуги дешевше, ніж інші фотографи і у вас неодмінно утвориться коло клієнтів.

• Заробіток на фотобанках. Суть цього способу отримання додаткового доходу полягає в тому, щоб робити унікальні якісні знімки і виставляти їх на продаж на спеціальних сайтах — фотобанках. Ваші знімки будуть купувати друковані та інтернет видавництва усього світу, а з кожного продажу ви будете отримувати певну суму за вирахуванням комісії біржі-фотобанку. Для заробітку на фотографіях або фотобанках вам знадобиться певне обладнання, в першу чергу — хороша цифрова камера, але ви можете почати навіть з продажу фотографій, зроблених мильницями, якщо вони дійсно якісні та цікаві за сюжетами. Правда вони будуть коштувати дешевше, але так ви зможете накопичити на більш професійну техніку, щоб заробляти більше.

Варіант 2. Ви пишете вірші чи оповідання. Як заробити на хобі? Дуже просто, тут теж є два способи:

• Писати поздоровлення у віршах на замовлення. Зараз в інтернеті досить велика кількість пропозицій та непоганий попит на подібні послуги. Опублікуйте кращі приклади своєї творчості в подібних жанрах і запропонуйте нижчу, порівняно з конкурентами, ціну.

• Стати копірайтером, тобто, писати статті для різноманітних сайтів на замовлення, у тому числі і вірші. Якщо у вас немає проблем з грамотністю і добре розвинене мислення, ви вмієте швидко і красиво будувати фрази і складати цікаві для людей тексти, то вам відмінно підійде цей спосіб заробітку на хобі. Щоб знайти перших замовників, найкраще зареєструватися на якій-небудь великій біржі копірайтингу, або ж запропонувати свої послуги на різних сайтах пошуку роботи в Інтернеті. З часом ви напрацюєте своє коло постійних замовників і у вас завжди буде додаткова робота і, відповідно, додаткове джерело доходу.

Варіант 3. Ви розбираєтеся в програмуванні, створенні сайтів. Ну тут у вас просто величезні шанси почати заробляти на своєму хобі. Зареєструйтеся на біржах фрілансерів і запропонуйте свої послуги. Якщо у вас є гідні приклади своїх робіт — ви напевно швидко знайдете замовників: послуги програмування, створення сайтів, веб-дизайну зараз дуже затребувані.

Можна сказати, що інтернет — це в принципі сфера діяльності майбутнього, тому попит на створення сайтів буде тільки рости. Перевагою цього способу заробітку на хобі можна назвати відсутність необхідності яких-небудь вкладень, достатньо лише мати вільний час для виконання замовлень.

Варіант 4. Ви вирощуєте кімнатні рослини, розводите акваріумних рибок, домашніх птахів, хом’ячків і т.п. Чому б вам не перетворити улюблене хобі в спосіб додаткового заробітку? Створіть всі необхідні умови для розмноження і росту ваших вихованців, а потім здавайте вирощене потомство в зоомагазини або реалізуйте через приватні оголошення. Спробуйте зареєструватися і запропонувати свій «товар» на спеціалізованих форумах: там завжди є попит і можна знайти як роздрібні, так і оптові канали збуту.

Варіант 5. Ви любите подорожувати, ходити в походи. Як заробити на хобі в цьому випадку? Якщо ви знаєте багато цікавих, рідкісних туристичних маршрутів — ви цілком можете виступати в якості гіда та поєднувати приємний відпочинок на природі із заробітком. Створіть спільноти в соціальних мережах, в яких барвисто, з фотографіями опишіть свої туристичні маршрути та набирайте групи для нових походів. Вартість місця в такій групі може бути несуттєвою для однієї людини, але в цілому ви зможете непогано заробляти на хобі за рахунок кількості учасників групи.

Варіант 6. Ви любите виступати на сцені. Якщо ви захоплюєтеся сценічними виступами (наприклад, ви автор і виконавець власних пісень, вокаліст, або ж виступаєте в гумористичному жанрі і т.д.), то чому б не спробувати заробити на хобі? Запропонуйте свої сольні виступи або участь у збірних концертах в різні установи розважального плану. Щоб легше було «пробитися», можна спробувати налагодити співпрацю з іншими, тими, хто вже успішно займається подібною діяльністю. Тепер від виступів ви будете отримувати не тільки заряд позитивних емоцій, але й додатковий заробіток, що важливо!

Варіант 7. Ви добре володієте фотошопом або іншими графічними редакторами. Почніть заробляти на хобі. Ви можете запропонувати свої послуги по створенню фірмових логотипів, унікального графічного дизайну для сайтів, послуги художньої обробки й відновленню фотографій. Крім того, ви можете використовувати ті ж фотобанки для продажу своїх художніх творів, якщо вони абсолютно унікальні (не містять фрагменти чужих робіт або знімків).

Варіант 8. Ви займаєтеся створенням яких-небудь цікавих виробів своїми руками (вишиваєте, плетете бісером, виготовляєте вироби і сувеніри ручної роботи і т.д.). Чому б не заробити на улюбленому хобі? Зараз існує чимало магазинів, в яких продаються подібні вироби ручної роботи: ви можете запропонувати туди і продукцію своєї творчості. Крім того, ви можете реалізовувати свої вироби через інтернет, ті ж соціальні мережі, в яких маса спільнот подібної тематики і завжди є попит на такі вироби , якщо вони, звичайно ж, дійсно цікаві і зроблені з душею. Крім цього, ви можете зайнятися виготовленням виробів ручної роботи на замовлення.

Варіант 9. Ви захоплюєтеся астрологією, фен-шуєм, ворожінням і т.п. Якщо це хобі носить хоча б напівпрофесійний характер, то чому б не використати його як спосіб додаткового заробітку. Запропонуйте свої послуги зі складання індивідуальних гороскопів, ворожіння, розробці дизайну інтер’єру по фен-шую і т.д. На ці послуги є певний попит і ви зможете знайти замовників, якщо запропонуєте невисоку ціну за свою роботу.

Варіант 10. Ви просто любите спілкуватися в соцмережах і на форумах. Заробити можна навіть на такому хобі. На різноманітних біржах фрілансу існує безліч замовлень на постинг на форумах і в соцмережах. Це необхідно замовникам або для розкрутки нового ресурсу, або в рекламних цілях (просять залишати в повідомленнях рекламні посилання на свої сторінки). У будь-якому випадку, якщо у вас багато друзів у соцмережах або розкручені акаунти на форумах — це завжди непогана можливість додаткового заробітку, що не вимагає ніяких спеціальних навичок і вмінь. Так ви зможете, просто спілкуючись, заробляти на хобі додаткові гроші.

Я запропонував вам тільки 10 варіантів, як заробити на хобі, виходячи з найбільш поширених на сьогоднішній день захоплень. Насправді практично будь-яке хобі можна перетворити на додатковий заробіток, достатньо лише цього захотіти і серйозно цим зайнятися. Мало того, заробіток на хобі легко може досягти таких масштабів, що з додаткової роботи перетвориться на основну. Знову ж таки, все залежить від вашого прагнення, бажання і здібностей. Заробити на улюбленому хобі можна завжди і це — відмінний спосіб збільшити доходи особистого бюджету, особливо, якщо ви відчуваєте їх нестачу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet