Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як заробити на послугах, які надають інші

З цієї статті ви дізнаєтеся, як заробити на послугах, які надають інші: чим цікавий цей спосіб заробітку і в яких сферах можна його застосовувати. Думаю, багато хто відразу здогадався, що мова піде про посередництво — так, це дійсно так. Але найцікавіше, що можливості для такого заробітку є практично у всіх і для цього навіть не потрібно робити будь-які зайві рухи, тільки мало хто про це замислюється. Отже, як можна заробити на посередництві в сфері послуг — про це далі.

Відразу хочу пояснити, чим цікава саме сфера послуг. Тут можна виділити три вагомі переваги в порівнянні, наприклад, з торгівлею:

1. Ви можете заробляти на послугах, якими користуєтеся самі;

2. Якщо не хочете — можете взагалі не шукати клієнтів, так як вони теж самі будуть до вас звертатися;

3. У сфері послуг дуже розмито поняття собівартості: вартість визначає сама людина, що надає послуги, оцінюючи свою працю і час, а тому є хороші можливості для варіювання в цій вартості, що якраз і потрібно посереднику.

як заробити на послугах

як заробити на послугах

Розглянемо два варіанти, як заробити на послугах, які надають інші. Перший — простий, при якому взагалі не потрібно «напружуватися», потрібно лише побачити можливість для заробітку і використовувати її. Так ви зможете час від часу отримувати гроші, буквально, «з повітря». Це будуть випадкові заробітки, не обов’язково великі, але вони будуть, просто свого роду додатковий дохід.

Другий варіант — зайнятися цією справою серйозніше. Тоді доведеться витрачати і працю, і час, але і «фінансовий вихлоп» в цьому випадку теж буде більш істотним, ви зможете перетворити заробіток на посередництво у сфері послуг в свій основний і достатній для життя джерело доходу.

Отже, перший варіант полягає в тому, щоб кожного разу, коли ви самі будете користуватися якими-небудь послугами, домовлятися з людиною, яка їх надає, про те, що ви в майбутньому будете «поставляти» їй нових клієнтів, а вона буде вам оплачувати такі посередницькі послуги. Наприклад, в розмірі 10% від тих грошей, що отримає з клієнта. Запевняю вас, в більшості випадків ви отримаєте згоду, тому що клієнти завжди потрібні і важливі і будь-яка грамотна людина, що надає послуги, відразу побачить для себе в цьому хорошу вигоду. Те, що доведеться віддати 10% за клієнта — це абсолютно не страшно, оскільки, як я вже писав, в сфері послуг немає собівартості та істотних витрат, оплата складається просто з того, як людина оцінює свою працю і час. Оцінювання цього на 10% дешевше не зробить істотного впливу на заробіток.

Скажу більше: дуже багато людей, які надають які-небудь приватні послуги, вже співпрацюють з безліччю посередників і платять їм навіть набагато більше! Так що подібний «тариф» за те, що вони будуть забезпечені роботою — це для них навіть добре. На яких послугах можна так заробляти? Абсолютно на будь-яких! Викликали сантехніка, електрика, комп’ютерного майстра, перукаря і т.д. Після виконання і оплати роботи домовтеся про подібну форму подальшої співпраці.

Ви користуєтеся якими-небудь послугами в інтернеті — те ж саме. До речі, інтернет — це взагалі відмінний простір для заробітку на посередництві у сфері послуг. А як потім шукати клієнтів, яким ви це запропонуєте? А ніяк, якщо не хочете — вони самі вас знайдуть і попросять контакти! Згадайте, напевно у вас вже не раз запитували: «а хто вам робив ремонт? ну ви задоволені? хороші майстри? «,» а хто вам так красиво поклав плитку? «,» а де ти зробила таку класну зачіску? «,» а ти не знаєш хорошого майстра з фарбування авто? «,» а у кого ти замовляв дизайн сайту? » і т.д.

І тоді ви навіть не думали, що могли на цьому заробити — просто давали контакти майстра і все. Тепер знаєте, що могли б, якби відразу домовилися з ним про це, а потім просто передзвонили / списалися і повідомили, що такий то замовник прийде від вас. Все просто.

Хочу акцентувати увагу: в цьому випадку ви не заробляєте на своїх знайомих і друзях, як багато хто може подумати. Вони від цього більше не заплатять. Ви заробляєте на посередництві і платить вам за це той, хто надає послуги і отримує від вас клієнтів, а не самі клієнти. Якщо ж ви хочете заробляти на послугах, які надають інші, більш серйозні гроші — в цьому випадку, звичайно, доведеться потрудитися. Ви повинні будете взяти на себе роль такого собі бригадира-організатора, людини, яка буде сама шукати і постачальників і споживачів послуг, вести переговори, організовувати і контролювати процес виконання роботи. Так заробляють дуже багато: величезна кількість оголошень про надання яких-небудь послуг, які ви читаєте, дають саме посередники, а не безпосередні виконавці. При бажанні ви можете приєднатися до їх числа.

Що ж,тепер ви знаєте, як заробити на послугах, які надають інші і завжди можете використовувати таку можливість для отримання як додаткового, так і основного доходу. Найбільших успіхів в такому виді заробітку можуть досягти товариські і комунікабельні люди, які мають широке коло друзів і знайомих, часто обговорюють з ними які-небудь справи і проблеми, люди, що володіють певним авторитетом, у яких часто запитують порад.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet