Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як заробити на сайті — перевірені способи монетизації

Будь-якого власника інтернет ресурсу рано чи пізно починає цікавити як заробити на сайті , навіть якщо він(ресурс) спочатку створювався, як хобі. Сайт для «душі» може розвиватися роками і якщо до його розвитку прикладаються деякі знання SEO, то обов’язково з’являється досить відчутний потік відвідувачів. Заробіток на трафіку сайту можна віднести до пасивного доходу і саме до цього прагнуть більшість вебмайстрів. Що ж, оскільки це дуже цікава тема, то пропоную більш детально зупинитися на деяких способах заробітку на сайті.

як заробити на сайті

як заробити на сайті

Способів, як заробляти на сайті існує немало, але ми сьогодні розглянемо основні способи заробітку на сайті (на молодому сайті) та заробіток на рекламі.

Заробіток на власному сайті багато власників починають планувати вже із перших місяців існування сайту та появи перших відвідувачів, але робити це не рекомендується хоч би перше півроку існування ресурсу. Для молодих сайтів в принципі не так вже й багато способів заробляти, та і заробіток буде невеликий.

На початковому етапі для отримання швидких грошей можна розпочати з розміщення вічних посилань і якщо у вас є в індексі пошукових систем Google і Яндекс мінімум 20 сторінок і сайт відвідує мінімум 20 чоловік, можна реєструватися в системі Блогун .

Заробляти буде складно, а на пропозиції від рекламодавців можна навіть і не розраховувати. Рівень заробітку безпосередньо залежатиме від вашої активності, оскільки необхідно буде самостійно шукати рекламодавців і відправляти їм пропозиції на розміщення їхніх посилань на Вашому сайті. Посилання необхідно буде розміщувати в тексті ваших статей, для чого природньо потрібно буде писати нові статті. Але не варто захоплюватися і розміщувати все підряд в посиланнях, оскільки за це можна дуже швидко отримати фільтр пошукових систем.

Сайт потрохи розвиватиметься і, врешті-решт, у вас на сайті з’явиться вже 50 сторінок. Це вже дає вам право зареєструватися в сервісі RotaPost і заробляти на розміщенні вічних посилань. Якщо домен сайту не буде в зоні «ru», то доведеться потурбуватися про нарощення ТИЦ>10. Тут також ваш заробіток залежатиме від вашої активності, але ціни за розміщення посилань вже будуть трохи вищі.

Цілком можливо, що маючи 50 якісних сторінок в індексі пошукових систем у вас вже буде відвідуваність більше 100 чоловік за добу, а це відкриває перед вами двері у біржу банерної реклами RotaBan . Вам необхідно буде розмістити на сайті код, що надається біржею,а це дозволить розміщувати банери рекламодавців із щомісячною оплатою. З низькою відвідуваністю хороших грошей ця затія не принесе, але додаткова копійка все ж буде і побачити як заробити на сайті.

Якщо ви весь цей час витрачали хоч би трохи зароблених коштів на просування сайту, то у нього вже могли з’явитися такі показники, як Тиц і PR. Хоча, для цього може знадобитися досить багато часу, оскільки пошуковою системою Google показник PR сайту може оновлюватися раз на рік. Але все таки, припустимо, ви створили сайт в такий час, що через пару місяців усі ці показники оновилися і сайт отримав Тиц 10 і PR 1.

Чим більше розвивається сайт, тим більше з’являється можливостей заробляти на ньому. Тиц рівний або більше 10 дає можливість зареєструватися в сервісі GoGetLinks за умови наявності 100 сторінок в індексі , а ви вже зможете розміщувати на своєму сайті вічні посилання. Заробити на власному сайті в цьому сервісі можна істотно. Сайт, що додається, проходить досить жорстку модерацію, при якій оцінюється також якість контенту і оформлення сайту в цілому.

Також Тиц 10 і більше і 100 сторінок в індексі дає можливість зареєструватися в сервісі Miralinks , де можна заробити на розміщенні вже готових матеріалів на своєму сайті із посиланнями рекламодавців. При додаванні майданчик проходить серйозну модерацію, тому при підозрі на неякісний сателіт тут же відхиляється.

У розглянутих сервісах, в яких потрібно певний рівень Тиц, в основному йде орієнтація на пошукову систему Яндек, саме від розміру Тиц залежить вартість розміщення посилання або статті на сайті. Але є також сервіс вічних посилань GetGoodLinks , в якому орієнтація йде вже на пошукову систему Google і на значення PR як сайту, так і кожної сторінки.

Як бачите, заробіток на сайті може розпочинатися з перших місяців існування, але захоплюватися розглянутими вище способами заробітку на розміщенні вічних посилань не варто, особливо розміщуючи нетематичні посилання, оскільки пошукові системи можуть накласти фільтри або взагалі бан на ваш сайт.

Що ж, із цим розібрались,в наступному матеріалі продовжимо розповідати про те, як заробити на сайті та як заробляти гроші в інтернетіоскільки нам є ще що розповісти .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet