Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як заробити на сайті ?

Продовжимо розмову про заробіток в інтернеті і поговоримо про те, як заробити на сайті . На сьогоднішній день заробіток на сайті можна сміливо назвати одним із найпопулярніших способів інтернет­заробітку, а може навіть і найбільш популярнішим.

Отже, як заробити на сайті? Сьогодні абсолютно будь-яка людина, яка має доступ до інтернету, може створити собі сайт .який виступатиме джерелом отримання основного або додаткового доходу. Заробити на сайті можна різними способами, тому кожен має право вибрати собі той варіант, який він вважає для себе найбільш оптимальним, найбільш зручним і перспективним.

як заробити на сайті

як заробити на сайті

Усі найбільш популярні способи заробітку на сайті можна розділити на 4 основних напрями:

1. Заробіток на продажі посилань із сайту ;
2. Заробіток на рекламі на сайті ;
3. Заробіток на сайті на партнерських програмах ;
4. Заробіток на продажі власних послуг або інфопродуктів на сайті.

Тепер розглянемо ці способи заробітку детальніше. Заробіток на продажі посилань традиційно є одним із найбільш простих і найбільш прибуткових способів заробітку на сайті. Щоб просувати свої інтернет­ресурси, багато веб­ майстрів закуповують посилання на них на інших тематичних або навіть нетематичних сайтах. Посилання також потрібні для нарощення т.з. «пузомірок» сайту: показників ТИЦ Яндекс і PR Google (правда PR вже не оновлювався більше року і цілком імовірно, що Google відмінить цей показник взагалі).

Продаж посилань на сайті можна здійснювати декількома способами :

•  Розміщення посилань у вже опублікованих і проіндексованих статтях;
•  Розміщення посилань в нових статтях ;
•  Розміщення готових матеріалів із посиланнями на своєму сайті ;
• Розміщення так званих «постових» — коротких заміток, що містять посилання, у кінці публікованої статті.

Продаж посилань можна здійснювати:

• Самостійно, шляхом пошуку покупців на інших сайтах, форумах, в соціальних мережах, через рекламу;
• Через біржі посилань і біржі статейного просування.

Для продажі посилань добре підійдуть сайти загальнотематичної спрямованості, наприклад новинні, а також сайти популярних тематик (жіночі, фінанси, бізнес, робота, будівництво, психологія і так далі).

Вартість розміщення одного вічного посилання, статті із посиланням або постового може коливатися від 1$ на молодих, практично «нульових» сайтах до 100$ і більше на потужних порталах. Деякі сайти розміщують посилання на певний час (наприклад, на місяць) , вартість такого тимчасового посилання в десятки разів нижча.

Проте, заробіток на сайті на продажі посилань має і свої істотні мінуси. Для того, щоб замовники купували посилання з вашого сайту, тим більше — дорого, він має бути якісним і сам повинен мати хороші показники ТИЦ і PR. А щоб їх наростити – ви самі повинні будете закупити немало посилань і витратити на це солідну суму грошей. Хоча звичайно, є і безкоштовні способи нарощування «пузомірок», але вони потребують дуже багато часу та праці : що вибирати — вирішувати вам.

Зауважте, сайти, які торгують посиланнями, завжди «недолюблюють» пошукові системи і ранжирують їх нижче конкурентів. Яндекс може взагалі накласти так званий «фільтр», тобто повністю виключити сайт з видачі . Якщо подивитися на сайти з великими «пузомірками», які торгують посиланнями на біржах, можна помітити, що у них дуже низька для свого рівня сайту відвідуваність. Таким чином, можна побачити деяке протиріччя: щоб дорого продавати посилання, потрібний якісний сайт, проте продаж посилань із такого сайту знижує його якість.

Якщо ви вирішили заробити на сайті шляхом продажі посилань, будьте готові до того, що пошукові системи відноситимуться до вашого ресурсу негативно і занижуватимуть його в пошуку. Ну а при надмірній захопленості продажем посилань ви можете просто остаточно «вбити» свій ресурс — він отримає бан пошукових систем. Тому, якщо ви збираєтеся продавати посилання, то потрібно робити це дуже обережно, не женучись за кількістю та максимальним доходом. Особисто я, розглядаючи, як заробити на сайті , взагалі не приймав цей спосіб до уваги, чи підійде він вам — рішення за вами.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet