Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як заробити в інтернеті підлітку?

Минулого разу я розповідав про те, як заробити гроші підлітку, сьогодні ми розглянемо як заробити в інтернеті підлітку. У порівнянні з традиційною зайнятістю, розглянутою минулого разу, такий варіант має чимало переваг. Перш за все, вони полягають у тому, що заробіток в інтернеті не вимагає великих фізичних навантажень, як у першому випадку, а також у тому, що заробляти можна, не виходячи з дому: так і батькам буде спокійніше та й самому підлітку зручніше.

Отже, як заробити в інтернеті підлітку? Розглянемо найбільш прості і доступні способи.

1. Виконання дрібних завдань- сюди можна віднести кліки по рекламі, перегляд сторінок, читання і розсилка пошти, лайки в соцмережах, перегляди відео і т.п.. Це не найбільш вдалі способи заробітку в інтернеті. Однак такими їх можна назвати для дорослої людини, оскільки заробити великі гроші такими способами навряд чи вийде.

як заробити в інтернеті підлітку

як заробити в інтернеті підлітку

А ось щоб заробити підлітку, цього може бути цілком достатньо, оскільки запити у нього більш скромні. Та й така робота не вимагає взагалі ніяких спеціальних знань і навичок, вона досить монотонна і одноманітна, потрібен лише час. Знайти подібну роботу можна на так званих біржах піару чи біржах фрілансу в інтернеті.

 

2. Заробіток на опитуваннях — теж проста можливість заробити в інтернеті підлітку. У цьому випадку необхідно буде проходити опитування на спеціалізованих сайтах, за що буде нараховуватися певна грошова винагорода. Чим на більшій кількості таких сайтів ви зареєструєтесь — тим більше отримаєте завдань і більше зможете заробити.

3. Заробіток в соціальних мережах — ще одна можливість заробити гроші в інтернеті підлітку полягає в різних способах заробітку в соціальних мережах: лайки, репости, коментарі, підписки на групи, запрошення друзів і т.д.. Для цього бажана наявність «прокачаних» акаунтів (чим їх буде більше — тим більше зможете заробити) і обережність, щоб вас не забанили за підозрілу активність.

4. Платні відгуки та коментарі -вже трохи складніший спосіб заробітку для підлітка — залишення замовних відгуків та коментарів до статей на різних сайтах, форумах, в картках товарів інтернет магазинів, в тих же соціальних мережах. У цьому випадку замовнику потрібно, щоб ви писали від імені його клієнта, який купив товар / скористався послугою і залишився задоволений.
Звичайно ж, потрібно, щоб все це виглядало природно, інакше така робота оплачена не буде. Таку роботу в інтернеті підлітку можна знайти на біржах фріланса.

5. Рерайтинг і копірайтинг. Іще більш складний варіант як заробити в інтернеті підлітку — це переробка чужих текстів і написання власних. Природно, він підійде тим, хто, як мінімум, здатний писати дуже грамотно, в ідеалі — ще й творчо мислити. Однак, тут є до чого прагнути — ціни на копірайтинг у професійних виконавців обчислюються декількома доларами, а то й десятками доларів за 1000 знаків тексту. Звичайно ж, підлітку до такого заробляння доведеться чимало йти, але погодьтеся, це того варто.

Звичайно ж, це теж далеко не всі можливості для заробітку в інтернеті в 14-18 років. Найбільш розумні і «просунуті» підлітки зможуть освоїти і набагато більш складні варіанти, що приносять, відповідно, доходи, які можуть перевищити зарплату їхніх батьків. Наприклад, створити власний сайт для заробітку або заробляти на Youtube, розвиваючи власний канал. Настійно рекомендую ознайомитися зі статтею «Наймолодші мільйонери вибрали заробіток в інтернеті» — думаю, вона добре буде вас мотивувати.

Як заробити підлітку на власному бізнесі? Тут, я думаю слово «бізнес» можна взяти в лапки, оскільки навіть згідно із законодавством, щоб офіційно стати підприємцем, потрібно досягти певного віку (у різних країнах він різний, але зазвичай — 18 років). Однак, із підлітків часто виходять непогані «бізнесмени», які заробляють тим, що їм під силу.

Давайте розглянемо деякі такі способи заробітку для підлітків.

1. Рознос чаю, кави. Досить простий спосіб заробітку, що полягає в тому, щоб купити пакетики кави та чаю, цукор, одноразовий посуд, заварити окропу і пропонувати гарячі напої в жвавих місцях скупчення людей, наприклад, на ринках. Такий бізнес не вимагає особливих витрат і цілком може бути реалізований підлітком.

2. Вигул собак. Часто власники домашніх вихованців бувають так зайняті справами, що не в змозі приділяти їм достатній час для вигулу. На цьому може заробити підліток, який вміє поводитися з собаками і за невелику плату вигуляти улюбленця як належить.

3. Виконання домашніх завдань. Старшокласники з хорошою успішністю можуть виступити в якості репетиторів для учнів молодших класів, допомагаючи їм виконувати домашні завдання, підказуючи і навчаючи їх. Такий бізнес для підлітків затребуваний в сім’ях, де батьки, дуже зайняті і тому не мають можливості приділяти час для підготовки до уроків своїй дитині. В даному випадку їм буде вигідніше найняти за невелику плату грамотного підлітка-старшокласника, ніж більш професійного репетитора.

4. Рукоділля, виробництво. Думаючи про те, як заробити підлітку, можна розглянути і такий варіант домашнього бізнесу, як виробництво яких-небудь виробів, наприклад, сувенірів ручної роботи. Все залежить від того, що у вас добре виходить, до чого є здібності. Готові вироби можна продавати самому (наприклад, через інтернет, соціальні мережі) або здавати на реалізацію в спеціалізовані магазини.

5. Прибирання городів, ділянок, прибудинкових територій- ще один варіант заробітку для підлітка, який буде затребуваний власниками приватних будинків середнього рівня достатку. Найм професійного садівника для них коштуватиме дорого, а от з підлітком домовитися буде дешевше, таким чином, господарі отримають прибрану територію, а підліток зможе заробити гроші.

Що ж, тепер ви знаєте, як заробити в інтернеті підлітку, а також як заробляти більш традиційними способами. Я розглянув лише невелику частину найбільш розповсюджених варіантів заробітку. Ви ж можете і навіть повинні дивитися набагато ширше і вибирати джерело доходу, виходячи із власних можливостей та пріоритетів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet