Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Особистий бюджет: як збільшити доходи ? Активний дохід

Починаю потроху розглядати способи збільшення доходів особистого бюджету і сьогодні хочу поговорити про те, як збільшити доходи людям, чиє фінансове становище на поточний момент залишає бажати кращого. Як я вже говорив, людям, що знаходяться за межею бідності, ризиковий пасивний дохід, що вимагає вкладень капіталу, протипоказаний. Тому, якщо вони бажають поліпшити своє фінансове становище, їм необхідно спочатку прагнути наростити активний дохід.

Отже, як збільшити доходи особистого бюджету активним способом, тобто, як заробляти більше?Для початку нагадаю, що активний дохід — це спосіб заробітку, який передбачає оплату за виконання якої-небудь роботи. Таким чином, щоб збільшити доходи, можна піти по одному з наступних шляхів:

як збільшити доходи

як збільшити доходи

1. Поміняти місце роботи, влаштуватися на більш високооплачувану роботу. Багато чомусь бояться цього способу, мотивуючи це тим, що «тут стабільно, а там хто його знає, що …». Ну що можна сказати: якщо вас влаштовує стабільно мало заробляти, то нехай буде ця стабільність. В цілому ж, незважаючи на всі кризи, попит на хороших фахівців є завжди і скрізь. Просто заради інтересу погортайте сайти пошуку роботи, пошукайте цікаві вакансії у своєму регіоні, подивіться, які зарплати готові платити інші роботодавці, цілком імовірно, що там ви побачите багато всього інтересного.

2. Взяти підробітку на основній роботі. Якщо у вас погодинна форма оплати праці, ви можете попросити керівництво збільшити вам графік робочого часу, щоб більше заробляти. Приміром, ви можете працювати на 1,5 або 2 ставки, замінювати інших співробітників, що перебувають у відпустках або на лікарняних, виконувати обов’язки інших працівників. Дуже часто керівництво охоче йде на такі пропозиції, тому що їм вигідніше платити вам за підробіток певну надбавку до зарплати замість того, щоб наймати нову людину і платити їй цілий оклад.

3. Поліпшити показники своєї роботи. Якщо оплата вашої праці залежить від виконання певних показників, наприклад, як це все частіше буває, від обсягу продаж – в такому випадку всіма силами намагайтеся ці показники поліпшити. І це буде активний заробіток, від якого безпосередньо залежатимуть доходи особистого бюджету.

4. Знайти додаткову роботу, наприклад, у вечірній або нічний час, у вихідні. Особливо такий варіант підійде тим, хто працює добу через три або має вільний робочий графік. Якщо у вас залишається багато вільного часу, його легко можна перетворити на активний заробіток, внаслідок чого ваш особистий бюджет почне поповнюватися швидше.

5. Працювати на себе у вільний час. Ви можете отримувати активний дохід з яких-небудь своїх навичок і вмінь. Наприклад, виконувати будівельні роботи, використовувати свій автомобіль як таксі, займатися репетиторством і т.п. Подумайте про те, які знання й уміння ви можете перетворити в додатковий заробіток — напевно такі у вас є. Дайте оголошення про свої послуги і почніть активно заробляти.

6. Знайти додатковий заробіток в інтернеті. Всесвітня мережа зараз — це величезне, невичерпне джерело всілякої роботи або підробітків. Можливо ви навіть не уявляєте, скільки активного доходу можна з неї витягти. На різних біржах фрілансу можна знайти масу способів заробити в інтернеті, використовуючи свої знання та навички, або навіть не маючи таких взагалі. Оплату можна отримувати навіть за прості клікі по сторінках і т.п ..

Надалі ми обов’язково будемо докладніше зупинятися на кожному із запропонованих способів збільшення доходів особистого бюджету. Я впевнений, що обміркувавши і проаналізувавши ці способи, ви обов’язково знайдете, як збільшити доходи саме у вашому випадку. До того ж, запропоновані способи збільшення доходів завжди можна всіляко комбінувати або видозмінювати.

Звичайно ж, активний дохід припускає цю саму активність, тому в даному випадку приказка «без праці не витягнеш і рибку зі ставка» буде дуже доречною. Головне пам’ятати, що активний заробіток — це лише тимчасовий спосіб покращити своє фінансове становище, необхідний для того, щоб «стати на ноги», створити капітал і переходити до пасивного доходу, щоб у результаті досягти фінансової незалежності. І ось в цьому стані ви вже зможете добре відпочити і насолодитися життям!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet