Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як знайти додаткову роботу?

Сьогодні я хочу продовжити розмову про те, як збільшити активний дохід особистого бюджету і розглянути один із способів заробити це — знайти додаткову роботу. Як я вже говорив цей спосіб збільшення доходів підійде для людей, фінансовий стан яких незадовільний і які шукають способи його поліпшити : розрахуватися з боргами, подолати межу бідності і тому подібне Отже, як знайти додаткову роботу?

В першу чергу, хочу сказати, що знайти додаткову роботу нескладно, як і знайти роботу взагалі. Робота є завжди. Інша справа — знайти таку роботу, яка б задовольняла вас в матеріальному і духовному плані , або хоч би в чомусь одному. Ось це вже набагато складніше.

Якщо додаткова робота потрібна вам для того, щоб вийти із скрутного фінансового положення — моя порада: не роздумуйте довго, а беріться за все, що вам пропонують. Інакше, ви шукатимете роботу роками, в результаті так і не знайдете, та і фінансовий стан свій так не покращите.

як знайти додаткову роботу

як знайти додаткову роботу

Якщо ж бажання знайти додаткову роботу для вас не критично і ви не занадто залежите від грошей, а, наприклад, просто маєте багато вільного часу і не знаєте, куди себе подіти — тоді, звичайно, є сенс пуститися в довгі пошуки.

Як знайти додаткову роботу?

Спосіб 1. По оголошеннях в газетах. Простудіюйте останні випуски газет із оголошеннями, випишіть ті варіанти, які могли б вам підійти, зателефонуйте та дізнайтесь більш детальну інформацію. Потім виберіть з усіх варіантів 2­3, які здалися вам найбільш привабливими, домовтесь про співбесіду і зробіть свій вибір. Можете також дати в газети своє оголошення із вказівкою, яку саме роботу ви б хотіли знайти .

Спосіб 2. Оголошеннях в інтернеті- цей варіант аналогічний першому, тільки і газети купувати не потрібно і своє оголошення/резюме можете розмістити безкоштовно і в усіх подробицях. Передусім, звертайте увагу на місцеві дошки оголошень, а також на сайти пошуку і пропозиції роботи, використовуючи пошук вакансій в своєму регіону.

Спосіб 3. Через кадрові агентства. Я б назвав такий спосіб як знайти додаткову роботу не найвдалішим варіантом,він краще підходить для пошуку основної роботи, ніж додаткової. Його основний мінус в тому, що за послуги агентства доведеться заплатити, причому, в деяких випадках — незалежно від того, знайдуть вони вам роботу або ж ні: плату вимагають вже за внесення вашої кандидатури у базу даних.

Спосіб 4. Через знайомих, родичів. Це дуже поширений спосіб пошуку додаткової роботи, він дуже часто використовується на практиці і приносить свої результати. Повідомте як можна більшому числу людей (в першу чергу — тим, кого рахуєте найбільш впливовими) про те, що шукаєте додаткову роботу і, цілком імовірно, що вже незабаром вам поступлять різні пропозиції.

Спосіб 5. Робота в інтернеті, фріланс. Я б назвав цей спосіб ідеальним для того, щоб знайти додаткову роботу. У всесвітній мережі можна виконувати безліч всіляких завдань, залежно від наявних навичок і умінь і навіть при повній відсутності таких. До того ж, ви працюватимете у вільний час, не будете занадто залежні від працедавців, зможете брати замовлення і виконувати роботу в міру можливостей , тоді, коли вам зручно.

Я розглянув 5 найпопулярніших способів, які підкажуть вам, як знайти додаткову роботу. Виберіть із них найбільш оптимальні для себе та дійте. Якщо ви шукаєте саме додаткову роботу, тобто, активний заробіток-остерігайтеся пропозицій пасивного заробітку — ризикових проектів, в які вам пропонуватимуть вкладати гроші, щоб швидко розбагатіти! Брати участь в таких проектах ви зможете тільки тоді, коли ваш фінансовий стан буде це дозволяти!

Якщо ви досі не знаєте відмінності між активним і пасивним доходом — вам корисно буде ознайомитися з іншими публікаціями на нашому блозі, наприклад, ознайомтеся із публікаціями «пасивний дохід» або ж «інвестиції і гарантії».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet