Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Заробіток для жінок на рецептах і майстер-класах

Сьогодні ми поговоримо про заробіток для жінок на дому на рецептах і майстер класах. Я розповім вам, як свою кулінарну майстерність і здібності до рукоділля (що є у багатьох представниць прекрасної половини) перетворити на джерело доходу, як мінімум — в додаткове, а можливо навіть і в основне.

Принцип такого заробітку дуже простий, фактично це — заробіток на хобі. Потрібно лише ділитися своєю майстерністю з іншими господинями та отримувати від цього прибуток. Як це зробити різними способами — зараз розповім.

заробіток для жінок

заробіток для жінок

Напевно, удосконалюючи своє кулінарне мистецтво або займаючись різними видами рукоділля, ви періодично або навіть регулярно вдаєтеся до допомоги інтернету: читаєте статті про те, що вас цікавить, переглядаєте фотографії або відеоролики. Так ось ті, хто написав (створив) та / або розмістив в мережі ці матеріали, заробляють на цьому. І до їхнього числа точно так само можете приєднатися і ви.

Спосіб 1. Продаж рецептів / майстер-класів з покроковими фотографіями. Перший спосіб заробітку для жінок на дому полягає в покроковому фотографуванні процесу приготування тієї чи іншої страви / виробу, грамотного опису процесу та продажу отриманого рецепту / майстер-класу.

Є кулінарні та рукодільні блоги, які наповнюють своїми авторськими матеріалами їхні власниці, але переважно такого роду сайти, особливо, якщо мова йде про великі портали, публікують куплений контент. Продавати свої рецепти або майстер-класи можна на біржах фрілансу, в інтернет-магазинах статей, а також на спеціалізованих форумах, де спілкуються веб майстри.

Спосіб 2.Заробіток для жінок, який передбачає створення і наповнення власного сайту. Наступний варіант заробітку для жінок- це створення власного сайту / блогу і викладання всіх отриманих матеріалів на ньому. На мій погляд, цей варіант перспективніший, оскільки дає можливість не одноразово, а постійно отримувати дохід. Однак є й зворотна сторона медалі: якщо при використанні попереднього способу заробітку для жінок дохід ви будете отримувати відразу, то тут перші заробітки з’являться лише через кілька місяців, а на більш-менш пристойний рівень доходу можна вийти не раніше, ніж через рік.

Крім того, створити власний сайт для заробітку технологічно складніше: далеко не кожна жінка зможе або захоче самостійно розбиратися у всіх технічних моментах. Звичайно, завжди можна найняти для створення і запуску сайту досвідченого майстра — в цьому випадку доведеться оплатити його роботу. А зовсім без вкладень тут в принципі не обійтися — як мінімум, доведеться оплачувати доменне ім’я та послуги хостингу, але сума витрат на це досить невелика.

Коли у вас буде свій сайт із непоганою відвідуваністю, можна розглянути різні способи його монетизації (отримання доходу). Основні з них описані в окремій статті: «Як заробити на сайті?». На мій погляд, для сайту з рецептами або майстер класами на перших порах добре підійде контекстна або тизерна реклама. Ну а коли ваш ресурс стане популярним і буде мати хоча б тисячну відвідуваність (а він обов’язково стане популярним, якщо ви регулярно і ретельно будете над ним працювати) — почнете співпрацювати з постійними прямими рекламодавцями і ваші доходи суттєво зростуть. Який з цих двох способів заробітку для жінок вибрати — вирішувати вам. Особисто я за другий варіант (як бачите, сам теж веду свій сайт(вірніше сайти).

Спосіб 3. Заробіток для жінок на Youtube. І окремо варто розглянути такий варіант заробітку для жінок, як відкриття власного каналу на Youtube, на якому ви будете викладати відео, яке демонструватиме процес виготовлення чого-небудь з метою подальшої монетизації. Навчальні відео ролики затребувані не менше, а може навіть і більше, ніж текстові та фото матеріали.

Щоб знімати ролики з майстер классами, не обов’язково вміти грамотно писати (як у перших двох випадках), але зате потрібно буде навчитися хоча б азам обробки відео. Як і у випадку з власним сайтом, щоб почати заробляти на Youtube, необхідно буде спочатку попрацювати над наповненням і розвитком каналу: він повинен набрати більш-менш солідну кількість переглядів і передплатників. Ну а далі вже підключати канал до якої-небудь рекламної системи.
Ось таким може бути домашній заробіток для жінок. Рецепти або майстер класи з рукоділля — це лише найбільш поширені жіночі тематики, на яких можна заробити, але не варто ними обмежуватися: вибирайте те, в чому найкраще розбираєтесь, що буде у вас виходити найкраще, про що вам є, що сказати . Наприклад, це можуть бути огляди косметичних засобів, статті про подорожі з фото або що-небудь іще. Включіть свою фантазію, яка у вас, напевно, є.

У публікаціях на нашому сайті ви знайдете багато інших цікавих та перспективних способів заробітку для жінок і не тільки, тому приєднуйтесь до числа наших постійних відвідувачів. Побачимося!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet