Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Заробіток на блозі. Як заробити на блозі?

Сьогодні ми поговоримо про заробіток на блозі ,я розповім про те, які переваги має такий вид заробітку, чим він відрізняється від заробітку на сайті (звичайно ж, в цьому багато спільного, але істотні відмінності все ж є), ну і безпосередньо зупинюся на тому, як заробляти на блозі, що потрібно робити для того, щоб створений вами блог приносив хороший дохід. Що ж, давайте про все по порядку.

Розпочну з того, чим відрізняється блог від сайту. Поняття «блог» пішло від англійського blog, weblog, що в перекладі означає «інтернет ­журнал подій», «інтернет ­щоденник», «онлайн ­щоденник». Тобто, блог — це ресурс, який власник використовує для того, щоб ділитися із відвідувачами своїми думками, своїми міркуваннями, тим, що його хвилює. Власника блогу називають блогером, а усі блоги інтернет­простору — блогосферою. Для блогу характерна можливість для читачів залишати свої відгуки і коментарі до записів, спілкуючись таким чином з автором блогу.

заробіток на блозі

заробіток на блозі

Тобто, блог — це один із різновидів сайту. Сьогодні під блогом мають на увазі персональний сайт, що наповнюється однією людиною — блогером і що складається із записів,які виражають особисті думки автора, його особисте відношення до того, що його хвилює із можливістю коментування. Таким чином, заробіток на блозі – це можливість отримання доходу фактично від власних думок, якими блогер ділиться зі своїми читачами.

Оскільки основна відмінність блогу від сайту полягає в авторстві усіх опублікованих матеріалів, для ведення блогу не зовсім логічно закуповувати контент. Блогер повинен регулярно виділяти час на ведення свого блогу, публікацію нових записів, інакше блог поступово втратить своїх відвідувачів.

Успіх блогу, а, відповідно і заробіток на блозі, залежать, в першу чергу, від його автора. Кожен блогер — це особа, яка повинна викликати інтерес читачів. Від авторитету самого блогера, від того, наскільки він цікавий як особистість, як він уміє викладати свої думки, наскільки вони зрозумілі і корисні відвідувачам і залежать перспективи розвитку блогу. Саме тому одні блоги щодня відвідують тисячі і десятки тисяч читачів, а інші взагалі не можуть розвиватися і з часом закриваються.

Важливою відмінністю блогу від сайту є також використання елементарних і найбільш зручних платформ для ведення блогу. Так, блоги можна вести як окремі сторінки на популярних безкоштовних блог­платформах (ЖЖ, liveinternet, Blogger і т.д.), так і на власному домені (у цьому випадку найбільш популярною є проста CMS WordPress).

Якщо ви замислилися над тим, як створити заробіток на блозі , перше, що вам потрібно – це правильно вибрати вид блогу, який ви вестимете і на якому зароблятимете, але про це ми поговоримо в нашому наступному матеріалі .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet