Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Заробіток в інтернеті

Все більше людей шукають відповідь на це актуальне питання – чи дійсно можливий заробіток в інтернеті та як реально там заробити ? Якщо спробувати розібратися в цій темі детальніше, перегорнути пару десятків перших сайтів, що попалися в пошуковій видачі, то можна подумати, що заробіток в інтернеті — це дуже просто, і навіть дивно, чому досі цим не займаються абсолютно усі. Проте ті, хто реально намагалися заробляти в мережі, напевно швидко розуміли, що легких і великих грошей тут, як і в реальному житті, не буває. Всесвітня мережа — це не клондайк, а усього лише віртуальний аналог реальності, де так само дешево коштує некваліфікована праця, а отже, рівень заробітку безпосередньо залежить від рівня ваших знань і навичок.

заробіток в інтернеті

заробіток в інтернеті

Про такі варіанти, де використовується некваліфікована робоча сила ми сьогодні навіть не будемо говорити, оскільки ті суми, які можна заробити тяжко називати заробітком в принципі. Кожен користувач всесвітньої мережі повинен усвідомити просту істину – чим більшими знаннями ти володієш, тим більші гроші ти можеш отримувати.

Саме тому ми сьогодні поговоримо про один із найприємніших(хоча і не найлегших) способів заробітку – заробіток на власному блозі чи сайті. Варіантів заробітку на власному інтернет ресурсі достатньо багато і тому на перших порах можна просто заплутатися та наламати дров одару ж та надовго. Недосвідчені власники інтернет порталів намагаються отримати одразу ж зі свого дітища якомога більший дохід, забуваючи при цьому, що сайт – це унікальний контент та спосіб отримувати цікаву та корисну інформацію. Якщо ж ви перетворите свій блог на рекламний смітник, то звідти моментально втечуть усі відвідувачі і ви вже не матимете змоги швидко виправити такі недоліки.

Дам вам декілька порад, котрі перевірені часом та моїм власним досвідом :

1. Ніколи не намагайтеся пробувати сумнівні види реклами, навіть якщо вони обіцяють набагато більший заробіток в інтернеті, ніж той, який ви маєте на даний момент.

2. Старайтеся комбінувати різні види монетизації сайту замість того, щоби постійно використовувати один і той же спосіб (наприклад, контекстну рекламу), але у великій кількості.

3. Якщо вам не байдуже майбутнє вашого сайту – ніколи не використовуйте тизерну рекламу та її варіації.

4. Уникайте реклами «дорослої» тематики, а також, по можливості, тематики азартних ігор і різних сумнівних лікарських препаратів.

Які ж види заробітку на сайті можуть принести власникові хороший прибуток, і, в той же час, не зашкодити йому в майбутньому? Такі варіанти є і це, в першу чергу, контекстна реклама Google Adsense та Яндекс Директ.Специфіка роботи із цими інструментами вимагає окремого матеріалу. Сьогодні ж скажу тільки, що дохід від контекстної реклами дуже сильно залежатиме не тільки від кількості відвідувачів і CTR (показник клікабельності), але і від тематики вашого інтернет ресурсу.

Ви повинні пам’ятати, що ціна кліку по рекламному оголошенню може бути різною і може вартувати як 1 цент, так і 8 доларів.Як я уже писав – це в першу чергу залежатиме від тематики вашого порталу . Сьогодні такий заробіток в інтернеті практично найнебезпечніший і в той же час найбільш перспективний .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet