Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Як збільшити дохід

Питання заробітку дуже часто піднімається на сторінках нашого блогу. Сьогодні ж я хочу нагадати про прості способи, які прямо або побічно допомагають збільшити дохід.

1. Просіть вищу оплату за свою працю. Якщо ви найманий робітник або володієте бізнесом, є люди, які платять вам заробітну плату або оплачують ваші послуги. Коли ви останній раз добивалися підвищення зарплати або вартості ваших послуг / продукції? Якщо ви відчуваєте, що за вашу працю можна отримувати більше грошей, тоді вам пора поговорити про це.

2. Дослідіть область своєї діяльності. У пошуках більш високої заробітної плати або при підвищенні цін в своїй справі, вам потрібно в деталях знати, як працює ця сфера діяльності, в якій ви будувати плани свого подальшого розвитку.

збільшити дохід

збільшити дохід

3. Вчіться правильно вести переговори. Дуже важливо розвивати свої комунікативні навички та вміння вести переговори, адже по суті практично все в житті є елементом переговорів. Чим більше ви пізнаєте науку і мистецтво переговорів, тим ефективніше ви зможете рухатися по світу, в тому числі, це справедливо для заробляння грошей.

4. Вдосконалюйте свої навички. Незалежно від того, як довго ви займаєтеся своєю справою, все одно є аспекти, які ви можете поліпшити. Удосконалюючи свої навички, ви робите себе більш цінним співробітником або більш успішним підприємцем.

5. Самореклама- якщо ви недавно придбали нові навички або знання — це здорово. Ви повинні поділитися цим з людьми. Але не потрібно порожніх слів, покажіть себе в справі. Нехай оточуючі побачать, що ви справжній експерт у своїй області.

6. Поміняйте сферу діяльності або робоче місце. Будь-який період в житті має початок і кінець. Озирніться навколо! Можливо, ваша робота вже не приносить вам того задоволення і прибутку, яке так вам потрібні. Це привід переглянути ситуацію, що склалася. Подумаєте про зміну виду діяльності або знайдіть інше місце, де вам запропонують велику заробітну плату і кращі умови.

7. Переконайтеся, що ви спите достатньо. Економісти виявили зв’язок між відсутністю сну і зниженням прибутку. Якщо ви регулярно не висипаєтесь ваша мозкова діяльність пригнічена недоліком відпочинку і погіршується стан здоров’я в цілому. Ці фактори впливають на здатність заробляти гроші.

8. Витрачайте менше. Це один з очевидних пунктів, але його все ж варто згадати. Витрачайте менше, ніж заробляєте і у вас з’явиться можливість мати власний капітал.

9. Створіть інтелектуальну власність. Це може бути текст, винахід, фотографія, ноу-хау або інша форма нематеріальних активів. Варто зазначити, що інтелектуальна власність є рушійною силою для ділового просування. Створіть щось нове і у вас на руках з’явиться актив, який буде приносити вам пасивний дохід знову і знову.

10. Будьте корисним. Чим більше ви допомагаєте людям, тим більше повертається до вас. У практичній інтерпретації, наприклад, якщо ви допомагаєте людям робити гроші, ви можете взагалі частину з них заробити. Ваша чуйність повинна стати вашою перевагою.

11. Дослідіть звички людей, які вміють «робити гроші». Якщо ви хочете дізнатися, як грати в баскетбол, ви звернетеся за допомогою до вмілого гравця. Щоб навчитися малювати, ви будете вивчати роботи великих художників. Відповідно, для того,щоб збільшити дохід і навчитися заробляти великі гроші, слід навчатися цього у багатих людей. Вивчіть їхній спосіб життя, хід мислення, звички. І, виходячи зі своїх спостережень, зробіть для себе висновки.

12. Відвідайте тренінги. Це можуть бути тренінги особистісного розвитку, бізнес-тренінги або будь-які інші, які дадуть вам необхідний поштовх, мотивацію і скорегують мету та способи її досягнення. Всі великі люди ніколи не припиняють вчитися у інших і вдосконалюватися.

Не упускайте нагоду розвиватися, тим більше більшість з них легкодоступні і лежать на поверхні. Просто необхідно захотіти і ви з легкістю зможете в недалекому майбутньому суттєво збільшити дохід!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet