Підписуйтесь та отримуйте корисну інформацію одразу ж на свою пошту.

Життя інвестора . Як живе приватний інвестор?

У цій публікації я хотів би поговорити про життя інвестора і розповісти вам, як живе приватний інвестор. Розпочну з того, що приватні інвестиції ­ це, по суті, такий же вид діяльності і спосіб заробітку, як усі інші. Проте життя інвестора дуже істотно відрізняється від життя, приміром, найнятого робітника або ж підприємця. Розглянемо, як живе приватний інвестор порівняно із звичайною середньостатистичною людиною.

Отже, у людини, основним джерелом заробітку для якого є активный дохід завжди велику частину часу займає робота. Традиційний робочий день складає 8 годин, а ще потрібно добратися на роботу і з зроботи,врахуємо обідню перерву і отримаємо близько 10 годин, а у великих містах- і того більше. Також ні для кого не секрет, що багатьом доводиться працювати понаднормово. Ну а робочий день підприємця теж, як правило, практично завжди довший за традиційний.

життя інвестора

життя інвестора

Люди, що займаються активним заробітком, вимушені витрачати для цього свій найважливіший і непоправний життєвий актив — час. Таким чином, у цих людей (а їх серед працездатного населення — більшість) завжди дуже мало часу, який вони можуть витратити на себе і сім’ю. У робочі дні такого часу практично не залишається, тому у кращому разі — це два вихідних, в гіршому — один вихідний або взагалі практично відсутність таких (наприклад, у підприємця). Майже усе життя середньостатистичної людини протікає на роботі.

Життя інвестора відрізняється, в першу чергу, тим, що час, який він витрачає для заробітку істотно менший, оскільки основним чинником отримання доходу у нього виступає інший актив — капітал. Приватний інвестор отримує пасивний дохід. Не можна сказати, що він взагалі «нічого не робить і отримує гроші»,все ж таки певний час йому доводиться витрачати на інвестиційну діяльність, але він не відіграє вирішальну роль в заробітку, як у випадку з активним доходом. Завдяки цьому, приватний інвестор завжди має велику кількість вільного часу, який може присвячувати особистому життю, своїм рідним і близьким.

Можна виділити наступні найважливіші переваги, які припускає життя інвестора:

1. Самостійне планування часу. Приватний інвестор самостійно здійснює планування свого робочого часу , він сам вирішує, які дні і який час буде присвячувати своїй роботі, виходячи з особливостей використовуваних інвестиційних інструментів. Як правило, інвестор витрачає на свою діяльність в 10 і більше разів часу менше, ніж найнятий робітник.

2. Грошовий достаток. Життя інвестора, що вже досяг певних успіхів, завжди протікає в грошовому достатку. Гроші поступають до нього з різних джерел, створюючи постійний грошовий потік, він набагато захищеніший у фінансовому плані, чим будь-яка інша людина. Саме тому у повсякденному житті приватний інвестор може не думати про гроші, хоча насправді він, зважаючи на професійну звичку бережливо витрачає особисті фінанси на підсвідомому рівні. Слід зазначити, що інвестори — це найчастіше люди, які ніколи не демонструють своє багатство і ведуть досить скромний спосіб життя. І все тому, що вони добре знають ціну грошам і розуміють, що інвестиції – набагато важливіше і потрібніше, ніж споживання.

3. Постійний саморозвиток. Оскільки життя інвестора припускає велику кількість вільного часу, у нього є можливість займатися саморозвитком. Приватний інвестор не приходить додому з роботи пізно увечері з надією «впасти і виспатися». У нього є час на отримання і аналіз нової інформації, яка потрібна йому безпосередньо для інвестиційної діяльності, так і для загального саморозвитку. Тому інвестор — це людина,яка здатна думати і яка завжди має власну точку зору з будь-якого питання. З такими людьми завжди цікаво, від них можна багато чому навчитися.

4. Великі інтереси і захоплення. Життя інвестора завжди багатогранне завдяки, знову ж таки, великій кількості часу, який він може виділяти для себе. Приватні інвестори зазвичай ведуть активний спосіб життя, займаються спортом, багато подорожують. Вони товариські, нерідко люблять ділитися своїми знаннями і досвідом з іншими людьми: пишуть книги, проводять семінари і тренінги, ведуть блоги.

5. Міцне здоров’я і довге життя. І, нарешті, менша, порівняно із найманими працівниками, кількість нервових стресів і активний спосіб життя завжди позитивно відбиваються на стані здоров’я, яке, до речі, не можна купити ні за які гроші. Наймані працівники навпаки, втрачають своє здоров’я на роботі. Приватний інвестор — це людина, яка найчастіше перебуває в хорошому настрої, посміхається, не має шкідливих звичок. Історія показує, що знамениті інвестори, найбагатіші люди світу, завжди живуть набагато довше ніж середньостатистичний житель.

Як бачите, життя інвестора у більшості випадків є більше насиченим і цікавим, ніж життя будь-якого середньостатистичного найманого працівника, найчастіше- за рахунок наявності великої кількості вільного часу, ресурсу, про який люди, на жаль, часто замислюються тільки тоді, коли його залишається вже зовсім мало.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий

При використанні матеріалів сайту посилання на Invest-Program.com.ua обов'язкове. Design by Prostorunet